Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. fajniutki filmik:cool3:
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/117/73a70e79f45f4762.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/117/0caff7f0e9d98fc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/f18838a42abad389.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/117/9206c8322c452cb4.jpg[/IMG][/URL]
  3. A ten pan sprzedawał nam bilety w wesołym miasteczku:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/117/2dcdf7c2b942241e.jpg[/IMG][/URL] A tu macie jeszcze ciutke wspomnień-malutka Gasska:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/144/c87fd1df7c1ce83a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/145/2a40a442d943423b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/145/92badc2ee3bb7976.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/1a9e9d156e07e9a3.jpg[/IMG][/URL]
  4. To macie jeszczę kilka koszowych fot;) Ta rozmazana ale widać jak zły wilk traktuje moje maleństwo;):evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/145/a064664f01fea0f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/145/8bedaaed608ead88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/145/162a4ea2e7c52f1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/117/a55d5701fa56878a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/cc0c5cfa20112cb3.jpg[/IMG][/URL]
  5. Domingo jest cudny:loveu:aż zachciało mi się miniaka:evil_lol:
  6. a ja widzę sznupka-skąd on?ale mnie ucieszył:loveu:dziękuję:multi:
  7. w wysłaniu maila nie ma nic złego!!!ale wiele osób chciałoby już psa przez maila kupić i to nie są pojedyńcze przypaki!!! "Jaka jest cena"...taka..."to jutro przyjdę obejrzeć i ewentualnie jak mi się spodoba to odebrać" no żal du...e ściska!!!inaczej się tego nazwać się nie da!!! I nie rozmawiamy chyba o ludziach,którzy mają sensowne podejście tylko o tych,którzy nie mają!
  8. gdzie są fotki:mad:a to niby ja Was zaniedbuje:roll:
  9. Ale śliczny Gorduś:loveu:ale Rapcia doczekać się nie mogę,ale mam nadzieję,że jednak się pojawi:bigcool: W Warszawie jest obrzydliwie i tem lodowaty wiatr:shake:
  10. [quote name='Izabela124.']Hejka Ale fajowksie zabki, a jak fajnie pozowlay do zdjec, pozdrawiamy[/quote] [quote name='Czarna_Owieczka']o ziaby :p :p [URL]http://images25.fotosik.pl/144/0b790b91cec1e3f0.jpg[/URL] też 6 naliczyłam :lol:[/quote] [quote name='Paulinaaa']Śmieszne żabki :lol: U nas jest obecnie jakieś śniegowo-pluchowe coś :roll:[/quote] [quote name='malawaszka'][URL]http://images33.fotosik.pl/116/32be769ea79cb420.jpg[/URL] :klacz: śweitne fota z klimatem polowania :razz: a żaby to chyba na jakiejś rurze ciepłowniczej co???? bo przeciez one chyba zimą spoać powinny :razz:[/quote] ja to w wakacje pstrykałam-chyba widać bo jakość marna,a pogoda była niczego sobie;) [quote name='Atkaaaa']i ja tez 6widze ;][/quote] [quote name='Karolina_Nett']A u nas już sucho i śliczne niebo ;). Dzisiaj popołudniu jak zagrzmiało, to nagle zaczął przez pół minuty padać deszcz, potem przez pół minuty śnieg aż w końcu przez dwie minuty padał bardzo mocno grad ;).[/quote] [quote name='ewka i haker']witamy gassirki super foty te z kosza:evil_lol: doginka super karta bardzo mi sie podoba a tak wogle gassira cos nas zaniedbujesz:mad:nie ladnie:evil_lol:[/quote] czemu tak mówisz?:shake: [quote name='AnkaG']A u nas ciągle mokro i mokro :-( Fajne żabki.[/quote] na dworzy jest obleśnie!!!!!!Nie nawidzę takiej pogody:shake:
  11. [quote name='eska87'] W takim razie o błędy w przytoczonych mailach? Zgadzam się z osobami, które mówią, że nie ma prawa ich krytykować osoba, która sama je popełnia..[/quote] Nie!!!!!!!!!! Błędy mnie w ogóle nie ruszają!!!Każde z nas je popełnia! Nie chce mi się powtarzać,ale jak widać nie wszyscy rozumieją!więc powiem tak: Chodzi przede wszystkim o dobro psa!!!!!!Uważam,że im bardziej trzeba się o coś starać tym bardziej człowiek to docenia i szanuje!!! Z resztą o tym pisałam w pierwszej mojej wiadomości w tym wątku. Niestety teraz można mieć psa z dnia na dzień,a nawet z godziny na godzinę i to mnie przeraża!!!
  12. świena głupawka:evil_lol: chciałam napisać,że szaleństwo z oczu bije-ale nie widziałam ocza;)
  13. ale się czepiasz!!!MINIMALNIE za duży jest!!!! Poprawiony [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/9e836f55c0c4ed77.png[/IMG][/URL]
  14. jakie świetne fotki-muszę przyznać,że coraz ładniejsze:loveu:
  15. [B]filonek_bezogonek:[/B] ale tu nie chodzi tylko o cene!!!
  16. [quote name='Marzena&Gusti'][URL]http://images25.fotosik.pl/144/0b790b91cec1e3f0.jpg[/URL] - to jest śliczne!![/quote] [quote name='magda_drakkar']Jakie słodzinki:loveu:[/quote] [quote name='Karolina_Nett'][URL]http://images32.fotosik.pl/115/28f884fa5997db54.jpg[/URL] [URL]http://images28.fotosik.pl/145/20cef031194041f6.jpg[/URL] Ja ci dam w koszu :-x.[/quote] no co;) [quote name='Doginka']Jakiego deszczu?:crazyeye: Na Pradze pada śnieg - wieczorem wstawie foty:diabloti: A żabki zarąbiste:loveu: - powiało wiosną:multi:[/quote] najpierw była ulewa,później pełno śniegu,a teraz tylko mokro na ulicach:angryy: [quote name='Talagia']O kurcze :crazyeye: [URL]http://images25.fotosik.pl/144/0b790b91cec1e3f0.jpg[/URL] Ile ich tu jest!! :evil_lol: U nas deszcz juz nie pada, ale wieje tak, ze gdyby mnie tak psy nie szarpały to pewnie by mnie zdmuchnelo :diabloti:[/quote] naliczyłam 6:evil_lol:
  17. to na co czekasz?
  18. znalazłam coś takiego:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/144/0b790b91cec1e3f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/116/0a5f847715a82b6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/43e30085e892b105.jpg[/IMG][/URL]
  19. słuchajcie z ulewy zrobił się śnieg-wyszłam na na chwile do łazienki a na dworzu biało:crazyeye:
  20. [quote name='Marzena&Gusti']To mi się podoba [URL]http://images28.fotosik.pl/145/20cef031194041f6.jpg[/URL] -taka wystraszona minka[/quote] jaka wystraszona:mad:ona raczej wypatruje kogo tu zaczepić:evil_lol:
  21. [quote name='eria']ale jestem ciekawa już tej stronki !!!! :):)[/quote] ja właśnie też-aż zaczynam [U]zazdraszczać[/U]:evil_lol::eviltong:ale może kiedyś sobie zrobie bo narazie nie mam pomysłu i umiejętności ;)
  22. [quote name='Marzena&Gusti']Kurcze nie wpadłam na to!:D[/quote] może nie będzie to tak trwałe,ale na noc zawsze trochę zabezpieczy;):evil_lol:
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/116/32be769ea79cb420.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/115/28f884fa5997db54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/116/d6a7f5ef8e46c949.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/145/20cef031194041f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/143/2def105a86ed81c4.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Marzena&Gusti']Pomęcze się i będę go pilnowała w dzień...[/quote] sama możesz jeszczę zrobić-tylko trzeba zakupić papier tektórowy ciut większy niż szkolny-troszkę kreatywności:eviltong:
  25. u nas to aż zacina!!!!!!!!!!!!wychodzić się nie chce:shake:
×
×
  • Create New...