-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='kaho']Ostatnio malo sie odzywam bo: 1. opuscila mnie wena :shake:, 2. nic mi sie nie chce :shake:, 3. a nawet jak sie zachce to nie mam na to sily :wallbash:, 4. nadal w domu nie mam internetu:placz::angryy:, 5. w pracy nie widze Waszych zdjec :angryy:, 6. nie moge zmienic opon na zimowe bo '17-tki sa trudno dostepne (ciagle czekam, az wreszcie /zamowione/ dotra do sklepu :angryy:), Choc z drugiej strony, moglabym jednak dojrzec lepsza strone tego stanu rzeczy :cool3: -W-wka i tak jest sparalizowana, wiec samochodu nie ma co ruszac :diabloti: - przynajmniej do przyszlej soboty:cool3: (Oj Sylwia, nie wiem czy nie bede potrzebowala Twojej pomocy :evil_lol:). 7. jestem w ciaglym niedoczasie :placz:, jednym slowem wielka d..............a :evil_lol:. :crazyeye:, wyrzucilam to z siebie i troche mi lepiej :evil_lol:. Dobra, nie ma co smecic, ide do Was poczytac co nowego :cool3::bye:.[/QUOTE] no to nieźle Cię wzięło, ale zaoszczędzisz na paliwie:razz: a co by było gdybyś zamiast samochodu miała tylko rower:evil_lol: i gigantyczne mięśnie nóg:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: wyobraziłam sobie Ciebie jadącą po tych zaspach do pracy na rowerze:mdleje::roflt::roflt::roflt:
-
no wreszcie się pojawiłaś:razz::loveu:
-
[quote name='Tekla64']no to i nas zasypalo !!! najpierw zpacer a potem lopata i miotla a spiska szczesliwe[/QUOTE] mamy identyczne życie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
ode mnie i czarnej brodatej bandy najlepsze Zyczonka:)
-
[quote name='Saththa']Zgadzam się oczywiście. Chociaż wcale mi do niego nie spieszno ehh[/QUOTE] czarne futro się ucieszy:)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ale nas zasypuje - wracając do przyjemniejszych :roll: tematów :lol: właśnie byłam ze sznupami na bieganiu - to są świry - dzikie dziki im nie straszne i tylko śnieżki ganiać chcą i skakać na mnie jak głupole :loveu:[/QUOTE] u mnie jest identycznie:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='klaudusia0219']jaką to komórką ?! wygląda jak profesjonalną lustrzanką :loveu: jezuuuu pozamieniały się posty ;/[/QUOTE] odliczasz dni?:razz: [quote name='Tekla64']jaaa, cudenka a nie zdjecia , az przeslalam dalej a przez sluchawe slysze" jaa co to ? czyj to? gdzie to? ale piekny jakie zdjecie!!!"[/QUOTE] ale miło to czytać:loveu: to kolejne już na dobranoc:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_0654.jpg[/IMG] właśnie wyszłam z burkami na ostatni spacerek, sypie masakrycznie!!! Odśnieżyłam podjazd, śniegu po kostki a pada ze 2h dopiero:roll: co będzie rano??? Gass miała wielką frajdę i chętnie poszłaby na jakiś długaśny spacer, ale ona jest wyjątkowym kompanem:loveu: a malucha szybko zrobiła co trzeba i do domku, grzać dupkę:diabloti:
-
Sylwia, czy u Ciebie już tak sypie jak u mnie:crazyeye:
- 21590 replies
-
Warszawę w poniedziałek tak sparaliżowało że szok, odwiedził mnie mój tata który później wracał do domu 6,5h(odcinek który pokonuje w ok.45minut), ale to jeszcze nic, w niektórych miejscach samochody stały w korku po 20h:crazyeye: w radiu mówili, że korek do wjazdu do Paryża miał...uwaga, uwaga...240km:crazyeye: Dziś już u nas sypnęło i podobno ma spaść do 40cm śniegu, będzie wesoło:crazyeye:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']rozmawiałam z zasranym kierownikiem sklepu :crazyeye: :angryy: naburmuszonym na dzien dobry... na świstku który mi wydrukował z odmową przyjęcia reklamacji nawet nie chciał mojego podpisu czyli z góry wiem, że nic nie zrobi w tej sprawie gnojek[/QUOTE] :crazyeye::angryy::crazyeye::angryy::crazyeye::angryy: debil jakiś:mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Nie ma opcji żeby Ci jej nie przyjęli, ewentualnie wymienili na nową. Żądaj rozmowy z jakimś menadżerem ,a nie zasranym sklepowym! Jeśli dobrze pamiętam to koszt zwrotu uszkodzonego towaru pokrywa sprzedawca, dlatego oni tacy obrzydliwi są Jakby nie było to masz prawo do zwrotu!!!!!!!!!!!! Nawet jak przy kasie jest napisane: "po odejściu od kasy reklamacji nie uznajemy":angryy:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
ariss replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
mówisz i masz:) -
ale ma szpony:crazyeye: ona jest moją mixowa ulubienicą:loveu:
-
[quote name='Kashdog'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_0662.jpg[/URL] AAAA! Zabiłaś mnie tym zdjęciem :diabloti::loveu: Nie wiem czy pytałam, ale jakim obiektywem robiłaś to foto :cool3:?[/QUOTE] komórką:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a tak na poważnie to 50mm f/1,8:razz:
-
wolę jak jest słonko:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_0656.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_0662.jpg[/IMG]
-
hahah, są niesamowite:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Justa']Moja Różyczka :loveu: A od Żółtki jakieś informacje są?[/QUOTE] są:) wszystko jest jak najbardziej ok!!!!!!! Rodzinka już zakochana w niej po uszy:loveu:, a mały wulkan energii psoci:razz: foto z niedzieli, ale w Szczecinie chyba dalej nie ma śniegu:shake: Ziuta będzie miała co robić, ma wielki teren do pilnowania:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSCF11.jpg[/IMG]
-
dogo świruje:angryy: znów:roll: kiedyś tu było wyjątkowo fajnie, a teraz do takich rzeczy już się przyzwyczaiłam;) Tekla specjalnie da Ciebie fotki:lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0567.jpg[/IMG] nie umiem robić zdjęć na śniegu jak nie ma słońca:roll: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-15.jpg[/IMG] i moja śliczna:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/6-9.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tekla64']cos sie z dogo dzieje????:shake: sa jakies dziwaczne przeskoki w postach!!!! o co chodzi?:evil_lol:[/QUOTE] hahah, jak se wykupisz abonament to Ci pewnie zniknął:diabloti::evil_lol: ja nie zamierzam:angryy: a w tym poście o zimie dobrze żeś gadała:lol:
-
cudne zimowe foty!
-
[URL="http://www.dogomania.pl/members/38686-NightQueen"][B]NightQueen[/B][/URL], zrób taka fote na innym tle;) jak dla mnie to odciąga uwagę od modelki;)
-
nie zauważyłyście że my potrafimy marudzić na wszystko:eviltong: w zimie, be bo śnieg i zimno, w lato często za gorąco, jesienią deszczowo i szaro itd,itd.... ja tam jestem zadowolona:loveu: zrobiło się ,malowniczo i pięknie, a o minusach nie myślę.
-
Darc jest śliczna:loveu:
-
my też przesyłamy całą masę ciepłych myśli!!!
-
[quote name='Saththa']Im wiecej sniegowych zdjęć dodajecie tym bardziej jestem przerazona tym co mnie czeka heh;) W szczecinie nie ma sniegu nadal, jezcze :([/QUOTE] zima i do Was dojdzie, u nas po odśnieżaniu bandy są po pas;)