-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Rapera dopadło w nocy:angryy: ale wizyta u weta pomogła i już rano było ok. Za to z Gordonem jest źle:-( wyniki wątroby dziesięciokrotnie przewyższają normę:-(
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']Wiedziałam, że znajdziesz jej dobrych ludzi :loveu: A ja miałam nadzieję, że jak stopnieje ten lodowiec i się w końcu spotkamy to wezmę Różyczkę na rączki, wyprzytulam i wytarmoszę a tu TAKI WIELKI PIES będzie :placz: 4 lata? Galina w tym roku 8 :diabloti:[/QUOTE] e tam teraz waży około 12kg- dasz radę:loveu: to Galine możesz w weteranach wystawiać:loveu:
-
[quote name='eria']Stare fotki wklejasz :diabloti: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/22012011gasskhagra.jpg[/URL] :evil_lol: już to zdążyłam ze trzy razy dziś na facebooku obejrzeć :evil_lol:[/QUOTE] fota dzisiejsza:razz: ale miło mi, że tak często odwiedzasz mój profil:diabloti::razz::evil_lol: [quote name='Doginka']Mama z córką miodzio:loveu:, a Kadirrka trafiła wreszcie fajny domek:multi:[/QUOTE] tak, trafiła super:multi::loveu::multi: [quote name='klaudusia0219']no niestety za darmo nie są :( ile Gass ma w kłebie, bo Grusia już prawie taka jak ona :) ja mojemu maluszkowi nie pozwalam na łóżko, bo przeraża mnie jedna wizja...---> duży, czarny, mokry, brudny i zaśliniony olbrzym w łóżku :lol: :lol:[/QUOTE] Między dziewczynami jest jeszcze różnica:lol: Gass ma dokładnie 49,5cm a Khagra 43,5cm Moje tam włażą:loveu: ale tylko jak dostaną zgodę, no może za wyjątkiem poranków wtedy Grusia szaleje z radości i skacze po całym wyrku nie czekając na pozwolenie:evil_lol: [quote name='Justa']Oooo mały morderca w pościeli :diabloti: :loveu: O litości KIEDY Różyczka tak urosła?! :mdleje:[/QUOTE] mały morderca jest teraz oczkiem w głowie, wielkim szczęściem a ja jak to wszystko słyszę to serducho się raduje:loveu: a Różyczka ma już ponad 4 miesiące, czas pędzi strasznie. Jeszcze niedawno Gass była szczylem a w tym roku będzie miała już 4 lata:crazyeye:
-
[quote name='NightQueen']:crazyeye::crazyeye: ale macie dużo śniegu, u mnie zielono jest[/QUOTE] i ma spaść jeszcze więcej, nawet przed chwilą całkiem solidnie sypało. [quote name='klaudusia0219']ech szkoda, że nie będzie was w Głogowie :( a u nas ni ma śniegu tylko suchotko i zielona trawka :) a najważniejsze... mała jest cudowna :loveu:!![/QUOTE] no jakby te wystawy były za darmochę to bym sobie pojechała:evil_lol: ale że jest coraz drożej to z wystawami tak nie szalejemy;) Mam już chyba plan na cały rok wystawowy a jak to wyjdzie życie zweryfikuje:diabloti: [quote name='Doginka']Ewuś, ale Ci ta fota piękna wyszła:loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_5126-Kopia-1.jpg[/URL][/QUOTE] dzięki kochana:loveu: nowe fotki Kadirry [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/100_8339.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/22012011kadi.jpg[/IMG] a na koniec mama z córką [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/22012011gasskhagra.jpg[/IMG]
-
ja też czekam na foty, bo sama szukam jakiś fajnych adresówek;)
-
fajna fryzurka:) błahahaha, ale kapeć pod nosem powalił mnie na kolana, hahahaha
-
wiesz u mnie cała 8 brała pierwszy oddech na moich rękach ,to ułatwia sprawę- wpatrzone były później jak w obraz;)
-
[quote name='Saththa']Aaaa jak to skrócone?? Ahhh normalnie się zakochałam :) I tak jak patrze po tych Waszych wszystkich sznupach to im wszytskim oczy widac... A Tazzowi nie hmmm chyba mu muszę troche opitolić...[/QUOTE] [quote name='Doginka']Oczy widać, bo jeszcze grzywka szczylkom nie zdążyła urosnąć;-)A jak już urośnie, to się grzywki nie będzie skracać, tylko ją formować specjalnym cięciem;-)[/QUOTE] no dokładnie tak:cool3: wczorajsze fotki poszły w niepamięć;) a dziś na tych samych polach mamy tak [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_5126-Kopia-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tekla64']wy chyba zupelnie co innego widzicie na tych fotach moze dlatego ja jestem laik mnie sie wszystkie bardzo podobaja a niuansow nie widze a moze ja jetstem taka daltonistka fotograficzna???? moze cos takiego byc?[/QUOTE] jak widać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) [quote name='klaudusia0219'][B]ariss[/B] mam pytanie czy może będziesz w Głogowie na wystawie? :D bo ja się wybieram-jeszcze nie wystawiać, raczej pooglądać, bo to niedaleko i bym sobie popatrzyła na śliczne średniaczki :) a piłkę naprawdę musze wytrzymała kupic :shake:[/QUOTE] Jak na razie planujemy Rzeszów, Presov i Katowice co będzie dalej zobaczymy;) [quote name='Shel']Młoda jest przecudna :loveu::loveu: Mogę patrzeć i patrzeć na jej zdjęcia ;)[/QUOTE] nie wiem na czym polega jej urok, ale wszyscy co ją poznają się zakochuja:loveu: [quote name='Doginka']Qrczaki, jak szybko rosną te nasze szczeniaki:lol::loveu:[/QUOTE] za szybko;)
-
[quote name='NightQueen'] Dzieciak ma parę miesięcy (2 albo 3) , ale dziś opanował komendę "siad" (15 min, a oni go uczyli 2 miesiące :diabloti:), [/QUOTE] :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']widzisz - takie zycie :cry: już nas nikt nie lubi :shake:[/QUOTE] To oznaka, że Waszka potrzebuje trochę cukru:diabloti::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Co to ostatnio u Ciebie taki mały ruch:crazyeye: kiedyś jak mnie nie było jakiś czas to do nadrobienie po 20-30 stron a teraz całe 2:crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Saththa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/2-5.jpg[/URL] Jakie rzęsy :crazyeye::mdleje::loveu:[/QUOTE] żeby nie było, one są skrócone :diabloti: [quote name='Tekla64']rzesy rzesami ale jakie wymowne jest to oczko!!!![/QUOTE] słodka jest co:loveu: [quote name='Kashdog']Ale Młoda rośnie :loveu: Można wiedzieć z jakiego sklepu ta piłka jest :D?[/QUOTE] jeśli dobrze pamiętam animalia:cool3: jakieś grosze kosztowała, a fajna jest bo ma długi sznur:loveu: [quote name='Doginka']Moje słodkie maleństwo, większe od Lotosa:loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/2-5.jpg[/URL] Niedługo ją zobaczę w realu i zaściskam na śmierć:loveu:[/QUOTE] no ona za Lotiniem to już się stęskniła:cool3: [quote name='klaudusia0219']no własnie z kad taka superaśna piłeczka ? :diabloti: musze mu coś kupić bo mam podartą całą kurtke bo biega i skacze na mnie :shake: musze go czym zajac :) a dziewucha śliczna ja nie moge z jej oczek :loveu: mój wygląda jak dużo wełny podłączonej do prądu :lol:[/QUOTE] tak jak mówiłam wcześniej, ale dla Twojego giganta ona będzie na raz:evil_lol: Ale poszukaj sobie w ich sklepie bo były tam też piłki na sznurku o wiele bardziej wytrzymałe, ja celowo chciałam bardziej miękką:lol: [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/2-5.jpg[/URL] chciałam napisać jakie rzęsy ma cudne a tu widzę więcej osób zauważyło :loveu:[/QUOTE] Kolejna porcja fot:lol: Kaiross [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/5-1.jpg[/IMG] Jożin z Bażin:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/3-2.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/2-6.jpg[/IMG] a to niestety przejarane, ale co tam;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/1-7.jpg[/IMG]
-
[quote name='Doginka']No i zalałam sobie sffffeterek herbatą, jak to przeczytałam:roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] błahahaa, nie Ty jedna:)
-
oj tam od razu strasznie;) to jest super:) [url]http://images8.fotosik.pl/1006/173a440b857bdeff.jpg[/url]
-
ja też już nie mogę doczekać się fryzurki:) eria, ale to byly czasy co Ty każdemu dawałaś takie cuda do wyboru;)
-
[quote name='eria']z tym łażeniem po drzewach to widzę się Khagra wdała w mamusię :)[/QUOTE] po mamusi ma całkiem sporo, a najważniejsze, że chce być taka jak ona i kopiuje ją we wszystkim:loveu: [quote name='Tekla64']z mamusia cudne zdjecie!!!! w ogole wsie zdjecia sa piekne to z drzewem tyz malyna a mnie zalatwil w piatek facet w sklepie klima i sie mecze ino ze u mnie nie ma zmiluj ja musze byc na chodzie i spacer choc ranny MUSI BYC ale nie damy sie i jak ino minie katar bedzie lepiej. dobrze zrozumialam ze masz wiecej zdjec to czekam hihihi i zycze szybkiego dojscia do pelni sil!!!! nie tylko tobie hihihi[/QUOTE] jest już o wiele lepiej, a spacery znów są:loveu: jak ja uwielbiam pusty lekko mglisty las, choć przyznam, ze jak kundle warczą patrząc gdzies w przestrzeń to mam lekkiego pietra:crazyeye: [quote name='Saththa']Ta ruda koleżanka to rozumiem, że ten wiewiór :D Ahhh przy tym polownaniu zdjęcie genialne;)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:no wiewióra może udawać:diabloti: [quote name='klaudusia0219']dziewczynki słodkie :loveu: Grusia już jak mama prawie :D widzę, że wszystkich męczy ta przeklęta odwilż :angryy: u nas coraz to lepiej dzisiaj było cudowne słonko i mały pięknie się prezentował na spacerku (zdjęć ni mam, ale mam jakieś z niedzieli -tylko kabelka trrzeba poszukać :hmmmm:) ostatnimi czasy pachnie u nas wiosną i mi się zachciało spacerków w lesie bez 'ciapy' i wdepywania w kałuże i błotnisty szlam :shake: :evil_lol: pozdrawiamy zimowo (jeszcze! :diabloti:)[/QUOTE] no właśnie wstawiaj dużoooooooooo zdjęć, ja zaglądam, oglądam i czytam zawsze, ale jakoś ostatnio brak mi weny na udzielanie się:roll: [quote name='malawaszka']ekstra wiewiór :lol: a fota małej włażącej na drzewo bomba! bajka :loveu:[/QUOTE] słodziak z niej straszny, po za tym ona wszystko robi z taką radością, że można tylko pozazdrościć optymizmu:lol: [quote name='Doginka']Ewcia, mam nadzieję, ze już Cię nie męczy to coś, co nie dało nam spokojnie pogadać na gg;-) Zdjęcia śliczne, ale nie może być inaczej, skoro modelka piękna i doskonale pozuje:loveu:[/QUOTE] czekam na gg:razz: chyba, że zasnę:diabloti: [quote name='weszka']Nie napiszę nic odkrywczego - piękne zdjęcia pięknych czarnych dam :)[/QUOTE] :loveu: wczoraj o 22 kurier przywiózł na przesyłkę i oprócz całej masy rzeczy była między innymi piła, która chyba stanie się odwiecznym kompanem naszych spacerów:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/1-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/2-5.jpg[/IMG]
-
[quote name='Saththa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-16.jpg[/URL] A do czego się tak wyrywały?:) Ahhh i oczka wszedzie oczka :)[/QUOTE] do swojej koleżanki, której imienia niestety nie pamiętam:oops: ale urocza 4 miesięczna sunia:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4537.jpg[/IMG] [quote name='eria']wreszcie ilość fotek większa niż 1:loveu: Fotka z mamusią super :lol:[/QUOTE] mam więcej:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4767.jpg[/IMG] polowanie na wiewióra:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4828.jpg[/IMG]
-
bruneta i ruda:razz: gratuluje zakupu:loveu:
-
[quote name='weszka']Można by powiedzieć że ma kurwiki w oczach :evil_lol::loveu:[/QUOTE] bo ma:evil_lol: [quote name='Saththa']Fajnie się patrzy na takie duże oczka;)[/QUOTE] :loveu: [quote name='Tekla64']pewnie ze oczka mowia same za siebie i chcemy wiecej a nam tu oszczedzaja hihihi hej hej czekamy i na zdjecia i na opowiesci wiem wiem ze masz zajec sporo ale my tez czekamy w kolejce drapaj czarnuchy wsi i dawaj fotki prosze![/QUOTE] ostatnio dopadło mnie jakieś świństwo i byłam wypruta z życia, psy nie chodziły na spacery, ach jak dobrze że mam ogródek, bez tego byłoby ciężko. Jeszcze do końca do siebie nie doszłam, ale jest o niebo lepiej, wczoraj ruszyłam się na krótki spacer, a dziś był już całkiem długi i przyjemny. Gass polowała na myszy, których na polach jest teraz od groma, później socjal z kurami i końmi ale tu już mowa o Grusi która kury widziała po raz pierwszy:cool3: choć do koni przekonujemy również mamuśkę bo wcześniej na niej wrażenia nie robiły i w lesie wąchała się z nimi nos w nos(że ja wtedy nie miałam aparatu:angryy:)ale jeden jej kiedyś w nosek parsknął i to przekreśliło wszystko, w każdym razie robimy postępy:cool3: Było cieplutko i błotniście, ale każdy porządny psiarz posiada kalosze więc żaden syfik nam nie straszny:) za tym płotem wiejski burek wypatrzył kury [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4371.jpg[/IMG] z mamusią [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-16.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/7-3.jpg[/IMG] błotnisty potwór prosto z bagien:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4586.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tekla64']sam se ja zdobyl???? czy ino resztki wykradl??? zdjecia piekne ale mikolaj rozbraja, zawsze myslalam ze powinien miec biala brode hihihi[/QUOTE] nie Kadusia dostała od swojego kochanego Pana:loveu: Ja myślę, że taki mikołaj jest o wiele lepszy:loveu: [quote name='Saththa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/009.jpg[/URL] jakie duże oczyska :) I widac je wogule :) U Taza nigdy oczu nie ma ehhh tj są ale pod katem:)[/QUOTE] bo ona ma dopiero 4 miesiące;) nie dość, że miała przycięte odpowiednio przed pojechaniem do nowego domku to jej jeszcze nie urosły tak, żeby mogły oko zasłaniać [quote name='klaudusia0219']jakie oczka :loveu: ale mina jest 'nie ruszać ! moje !' :)[/QUOTE] [quote name='Doginka']Jaka mina - bez kija nie podchodź:roflt: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/009.jpg[/URL] Super, ze Kadirrka wreszcie ma doskonały domek:multi:[/QUOTE] no kość stała się najważniejsza w pewnym momencie:diabloti:
-
[quote name='Doginka']Byłam, widziałam foty:loveu: i cieszę się, że Kadi ma towarzysza zabaw na spacerkach:multi:[/QUOTE] no wreszcie jesteś:) a tu Kadi ze zdobyczą;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/009.jpg[/IMG]
-
Aisa, super :loveu::loveu:
-
[quote name='weszka']Może latem zrobimy zjazd sznaucerów u Tekli? hihihi[/QUOTE] i ja się wpraszam:razz: