Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. najważniejsze żeby od psa wymagać, uczyć go nowych rzeczy i być cierpliwym i konsekwentnym! Powodzenia:)
  2. [quote name='eria']hahahah ostatnia fota the best !!!!![/QUOTE] z bazaru wracaliśmy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. ariss

    Sfora Hektora

    wreszcie mi śmiga internet więc sobie szybko nadrobiłam zaległości:razz: góry piękne, malownicze i aż się rozmarzyłam:loveu::loveu::loveu: a zimę macie piękną, u nas odwilż i tak jakoś nijak:roll:
  4. [quote name='Tekla64']aaa dzieki za wyjasnienie dla mnie!!! jak zobaczylam ja na stole to sie .... no piekna jest!!!! tez zycze cudnego domku dla mordercy hihihi nastepni co to ich przeroslo a my mamy sniegu w pip juz ploty zasypane!!! moje piesy szczesliwe ze maja co dzien nowy puch ja troche mniej a Done na wiosne to chyba bede musiala na lyso obciac nie daje sobie rady z jej dredami w tym sniegu wilgoci itd ona nie wysycha w ciagu dnia bo wiecznie lata na dwor , to sa uroki psa mocno owlosionego Tekla z Nikusiem tak az nie maja. sciskam serdecznie drapaj czarna bande i czekam na zdjecia[/QUOTE] na stole jest moja:diabloti: ale w nowy rok zrobił się ruch w jej sprawie i to całkiem spory, więc kciuki się przydadzą, żeby choć jedna rodzina była tą na zawsze:loveu: [quote name='weszka']Córeczki udane bo i mają po kim :) Nie mogę się doczekać kiedy Grusię poznam :) Dla małej mordercy znajdzie się domek najlepszy z możliwych. Widać musicie jeszcze troszkę poczekać. Moja mama by ją chętnie miała bo ona uwielbia czarne średniaki no ale póki co warunków na czwartego psa brak niestety :([/QUOTE] a jedziesz do Rzeszowa i Presov w lutym? Mała by miała raj z sercem Twojej mamy i stadem większych koleżanek, ale dała by też Wam popalić bo energii to ma sporo:loveu: [quote name='weszka']Samego dobrego na cały rok! :)[/QUOTE] [quote name='klaudusia0219']Wszystkiego dobrego !!! :D[/QUOTE] Dziewczyny dziękuję i Wam również życzę wszystkiego co najlepsze!!!!!! W czwartek przyjechała do nas Kuga, zostaje do następnej niedzieli, więc mamy małe urwanie głowy, do tego w najbliższy czwartek przyjeżdża Kaiross:loveu::loveu::loveu: już nie możemy się doczekać:multi::multi::multi: mam nadzieję, że pogoda dopisze i uda się porobić jakieś zdjęcia:cool3: bo ostatnio aparat mi się zakurzył:oops: a tu Kadi udaje niewiniątko:loveu::diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_3341.jpg[/IMG] od przybytku głowa nie boli:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_0175.jpg[/IMG]
  5. jest przeuroczy!!!!!!!!!!!!!!
  6. no eria, dałaś czadu!!!!!!!!! Bardzo mi się podoba!!!!!!!!!!
  7. z tymi szczeniakami zawsze jest tak samo uroczo:)
  8. [quote name='Doginka']Zobaczymy, czy dalej będzie taki Twój kochany, jak Ci nosek skasuje:roflt:[/QUOTE] Będę, jestem wierna:diabloti: masz czas na spaceros w czwartek , około 10- 11, przed pracą?
  9. [quote name='Justa']Mogłabyś choć raz mi zaufać - nie dość, że najpiękniejszą sukę z miotu Ci odstąpiłam, to jeszcze wątpisz :diabloti:[/QUOTE] kocham Cię:loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='klaudusia0219']a jak go tak nauczyć ? ;-)[/QUOTE] myślę, ą bardziej siebie musisz nauczyć. Co zrobić, żeby pies stał bez ruchu. Ja na Twoim miejscu zaczęłabym od komendy stój, lub jakkolwiek chcesz ją nazwać, pies wtedy ma stać tak jak Ty chcesz, najpierw niech to będzie 30 sekund, później minuta i tak coraz dłużej;) [quote name='Doginka']Diabolini gryzie niemiłosiernie w nos:roflt::mad: Nie mogę się do niego zchylić, zeby go ustawić, bo sekunda mu wystarcza na zrobienie z zębów dziurkacza do nosa:mad:[/QUOTE] mój kochany kasownik:loveu::evil_lol:
  11. [quote name='klaudusia0219']jejku jak ładnie stoi dziwucha ;-) mojego ustawić to cud... ma chyba jaki motorek w doopie ;p a jak tam się bawią małe razem i z mamą ? :]][/QUOTE] to raczej kwestia wprawy;) jak Gass była mała a ja zielona to ustawianie to była jakaś tragedia:evil_lol: a teraz to wychodzi jakoś samo z siebie;) [quote name='malawaszka']piękny ten mały terrorysta :loveu:[/QUOTE] taka jeszcze pierdółka:razz: zaraz wejdzie w okres brzydkiego kaczątka, na razie jest szczerbata:evil_lol: [quote name='Doginka']Khagrunia ślicznie już stoi:loveu: - nie to co mój diabeł Lotimer:mad::roflt:[/QUOTE] Co Ty znów chcesz od Lotinia:mad: [quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Khagra3months.jpg[/URL] Wiedziałam od razu, że wyrośnie z niej przepiękne stworzenie :loveu:[/QUOTE] jeszcze wszystko się może zmienić:diabloti: [quote name='eria']Grusia jest przecudna! Godna następczyni Gass, oj będzie córeczka wymiatać na wystawach !!! Kadirra też jest piękna, ale ogonek jednak mi trochę wadzi... ;)[/QUOTE] Grusia jest.... po prostu moja:loveu: zapowiada się fajnie, a jak wyrośnie to jakoś już teraz nie ma znaczenia;) a Kadi ma bardzo fajną budowę, krótki szorstki włos i na pewno nie wrodziła się w mamę ani tatę, bo oni kłakiem mogliby obdarować kilka psów:evil_lol: uszka ma ładne, ogonek rzeczywiście zakręcony, ale na szczęście nie z tych najbardziej świńskich, jej zakręcił się szybciutko, mogłam ją ciachać, ale jakoś nie miałam serca, w końcu ogon psa nie czyni;) Teraz jedna hodowczyni ze Stanów chciałaby ją kupić, ale ja wolałabym żeby została jakoś bliżej, gdzieś gdzie będzie miała sporo spacerów, pracy i kontaktu z człowiekiem.
  12. [quote name='Tekla64']ptrzepieknych, spokojnych i bezstresowych swiat! nie doczytalam sie ale powiedz jak to wrocila? czemu? jesli moge wiedziec ja chyba juz tyz u sebie pisalam ze kiedys tyz tak mnie sie podzalo ze jedno szczenie wrocilo do mnie, ino ze Baton juz zostal z nami. czekam na zdjecia i sciskam serdecznie[/QUOTE] dzięki kochana:) wcześniej już chyba wszystko opowiedziałam, więc w wielkim skrócie Pies morderca, który sterroryzował całą rodzinę, goście nie mogli przychodzić, wszyscy bali jej się dotknąć, nie można było jej głaskać itp... pojechałam po nią w środku nocy, następnego dnia rano ta teoria się potwierdziła bo mała prawie zalizała mnie na śmierć:diabloti: Chętnie bym ją zostawiła, bo jest cudowna, charakter dla mnie super i do tego śmiało mogłabym pobawić się w psie sporty, bo predyspozycje ma spore, ale niestety na ten moment nie mogę sobie pozwolić na trzy psy:shake: Mała dalej czeka na wspaniały domek i jakieś dobre serce w którym będzie mogła zostać już na zawsze! Dziś wreszcie wyszło słonko, więc może uda mi się porobić jakieś nowe zdjęcia:cool3: a tu moja grusia:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Khagra3months.jpg[/IMG]
  13. ciotka a jak Twoje plecy???
  14. [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred][B]Wesołych Świąt[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=darkred] [/COLOR][/CENTER]
  15. [quote name='malawaszka']hahahaha no nie mogę :roflt: cudne!!!!!!! nie wiem co Ty im dajesz, że tak stoją, ale to musi być niezłe :lol:[/QUOTE] No co Ty, nie widzisz- elektryk:diabloti: jak je popieszczę prądem to mi nawet obiad ugotują:diabloti::evil_lol: [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/together.jpg[/URL] no to jest niemożliwe żeby przekonać dwa szczeniory naraz by tak stały !!!![/QUOTE] możliwe:loveu:, ubolewam tylko że wszystkich nie ma bo bym wyszła z siebie ale wszystkie by tak stały:razz: [quote name='weszka']Normalnie miszcz, a dziewczyny do cyrku!!!![/QUOTE] pamietaj, że jedna z nich to morderca:diabloti: [quote name='Doginka']Ewa potrzebuję tresera - reflektujesz na tresowanie Lotisia:hmmmm::lol: Może też będzie tak pięknie stał jak Twoje panienki?:hmmmm::loveu:[/QUOTE] no problemo:lol: [quote name='Tekla64']cudenko!!!! zdradz jak to zrobilas???? i mnie podpowiedz kto stoi na tych dwoch lapkach ze szczylkow[prosze][/QUOTE] po lewej jest moja Khagra a po prawej Kadirra sunia która wróciła i szuka wspaniałego domku:lol: Przyznam, że praca z dwoma szczeniakami jest o wiele trudniejsza niż z jednym, ale dla chcącego nic trudnego. Dziewczyny potrafią siadać, warować, dawać łapki, prosić, znają komendę zostań a moja Khagrusia równa jeszcze do lewej nogi choć to raz wyjdzie raz nie. a opieranie się o ogrodzenie to banał, najpierw mówię małym, żeby łapki oparły później każe zostać, odchodzę, rzucam kulkę śniegu w jedną ze stron, kucam i robię fote:cool3: najgorzej jest kucnąć, bo wtedy Kadi nie wytrzymuje i do mnie biegnie, ale mamy czas;) przy tym zdjęciu akurat pomagał TZ i wydawał gębowe odgłosy żeby na niego wszystkie patrzyły:lol:
  16. foty rewelacja!!!!!!!!!!!!! a do Dirki to mi się jaką fajna pomarańczowa obroża widzi;) ogólnie nie przepadam za tym kolorem ale z Twoją sucz mi jakoś fajnie gra:)
  17. Dawno mnie tu nie było, ale jak to zwykle by bywa w połowie miesiąca mój net przestaje współpracować:angryy: dlatego, życzę dziś tylko dobranocki:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/together.jpg[/IMG]
  18. [quote name='malawaszka']aaaaale kilery :roflt: hahaha[/QUOTE] strach się bać:roflt:
  19. ariss

    Sfora Hektora

    Czekamy na Ciebie!
  20. [quote name='Doginka']Ewa znasz już moje zdanie na temat tych "właścicieli - byłych":angryy:Nie będę ich tu powtarzać, bo byłoby zbyt wulgarnie [/QUOTE] myślę, że wszyscy mamy podobne zdanie:roll: [quote name='malawaszka']ja pier.... masakra... a ja się dziwię, jak mamy nieudane adopcje :mdleje: co sunia niby takiego robiła, że tak sobie nie radzili z takim dzieciakiem??? szok! na pewno znajdą się porządni ludzie bo mała jest śliczna![/QUOTE] co? była psem mordercą, złośliwa, gryząca i rzucająca się na wszystko i wszystkich, sterroryzowała ich rodzinę i przyjaciół:crazyeye: Byłam u nich tydzień wcześniej(nie zanosiło się że ją oddadzą) pomóc w szkoleniu. mała rzeczywiście trochę podgryzała, jak to szczeniak, ale jak jej się pokazało co wolno, a co nie w ciągu kilku minut nastąpiła mega zmiana, jak jej na siłe pchałam ręce w pysk to je wypluwała i lizała taki to pies morderca:diabloti: [quote name='Doginka']Może to 2,5 miesięczna killerka zagryzaczka:crazyeye:[/QUOTE] zdecydowanie tak:evil_lol: [quote name='Justa']Ewuń, moje zdanie znasz.. I jestem pewna, że szybko znajdziecie odpowiedni domek ! A Kadi jest przepięknie zbudowana, miałaś rację :loveu:[/QUOTE] chętni zaczynają się odzywać, trzymajcie kciuki żeby byli rozsądni! [quote name='AngelsDream']Pisałam to Ewie, ale napiszę też tutaj. Większość psich poradników lansuje sytuacje, w których oświecony właściciel natychmiast radzi sobie ze szczeniakiem. Parę godzin, ba, nierzadko parę minut i oto mamy ułożonego psa. Papier jest cierpliwy i wiele zniesie, rzeczywistość nie jest już tak kolorowa. Szczeniaka trzeba przede wszystkim nauczyć wyciszania się, załatwianie na zewnątrz też nie przychodzi samo, a tu jeszcze zabawa, chodzenie na smyczy, przywołanie, witanie się z ludźmi, psami - ogrom rzeczy i nad wszystkim trzeba pracować. Naprawdę żałuję, że nie mogę tym ludziom choćby na moment pożyczyć Baaja - koniecznie niewybieganego i czymś pobudzonego - może wtedy dotarłoby do nich, że wiedza to tylko początek drogi.[/QUOTE] ja mam nadzieję, że nigdy więcej psa nie kupią!!! [quote name='eria']Dobrze,że sunia już bezpieczna... Nieodpowiedzialność ludzi nie zna granic...[/QUOTE] jest taka kochana, że nie wiem jak ją oddam:placz: [quote name='kaho']:crazyeye:........brak mi slow :angryy: - byli wlasciciele o IQ windy:diabloti:.[/QUOTE] doskonałe porównanie!!! [quote name='klaudusia0219'] troszkę wysiłku ludzie !!![/QUOTE] i odpowiedzielności!!! [quote name='Saththa']Witam się :) W końcu postanowiłam Was odwiedzieć:) Na poczatku się zawiodłam bo zdjęcia się nie wyświetlają aleee co tam :D Tak skacząc co kilka stron pooglądałam zdjęciochy i na moje (nie)szczęście dotarłam do Radosnej nowiny i serdecznie spóźnone gratulacje ślę :) Szczylki piekne ale too: Doprowadziło do tego, że przestałam oglądać te maluchy bo zrobiło sie to dla mnie niebezpieczne:diabloti: Jak będzie mnie kiedys stać to chyba nieodmówię sobie możliwości posiadania dwóch piesów :razz: Ahhh stwierdzić, że się rozpłynełam to niedopowiedzenie roku :lol: Sliczniuchy wszystkie;) Przykro mi z powodu nie odpowiedzialności właścicieli, którzy oddali psiaka ale może to i dobrze z jednej strony tak jak juz zostało napisane, że teraz i pewnie lepiej, że nie będą mieli psa juz nigdy a ciekawi mnie maja dzieci? :cool3: Jedyne co mi sie cisnie na palce to Idioci i to do tego nieodpowiedziali heh :mad: Pozdrawiam serdecznie i obawiam się, że jeszcze się tutaj zjawię :evil_lol:[/QUOTE] o witam i zapraszam częściej!!!!!!!!! dobrze, że mała wróciła tak szybko to jedyny plus sytuacji!!! a to ona [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/k.jpg[/IMG] Khanzusia:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/2-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-14.jpg[/IMG] i roztrzepana Róźa [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/grucha.jpg[/IMG]
  21. szczyl cudny!!!!!!!!!!!! mógłby już taki zostać;)
  22. ślicznie przygotowałaś Lotos!!!!! jak tam w pracy?
  23. Oni wydawali się jednym z bardziej świadomych i odpowiedzialnych domów:roll: No, ale coż.... Małej na szczęście z niczego nie trzeba "prostować", więc w każdej chwili może jechać do nowego domku, o ile jakiś odpowiedzialny się znajdzie! Ja unieważniłam umowę kupne-sprzedaży, mam książeczkę i metrykę więc ty jestem spokojna. Mam nadzieję, że Ci ludzie nigdy nie będą próbować kupić psa!!!!!!!!!
  24. W zeszłym tygodniu byliśmy u Kadirry, właściciele nie radzili sobie ze szkoleniem więc popędziliśmy z pomocą i pokazaliśmy jak szybko pies może stać się najlepszym przyjacielem:loveu: umówiliśmy się na kolejny tydzień(na sobotę) trzeba było małą podgolić i nie ukrywam, ze chciałam zobaczyć jak idą postępy szkoleniowe. W piątek dostałam telefon, całej rozmowy nie przytoczę bo szkoda moich nerwów:angryy:, ale usłyszałam że w sobotę przywożą mi psa:crazyeye: , długo nie myśląc wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy po małą. Kadi jest wspaniała!!!!!!!!!!!Co do byłych właścicieli brak mi słów:angryy:, po za tym ciężko mi teraz to wspominać, ale szukamy nowego domku. a to Kadirra [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Kadi.jpg[/IMG]
  25. fajna fota Samby!!!!!!!!!!!! Ech ta światowa:roll: taką miałam ochotę tam jechać, to sędziego wybrali chyba najgorzej jak mogli dla nas:roll:
×
×
  • Create New...