-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Justa piękne zdjęcia!!!!!!!!! Dziękuję Ci za tą pamiątkę!:loveu::loveu::loveu::loveu: Dziś pojechał do domu Kaper(zielony piesek):-(rozstanie było ciężkie, ale już dostałam wiadomość, ze zdjęciami i opisem podróży. Rodzinkę trafił kochaną, mam nadzieję, że dadzą mu tak wiele radości jak on im:lol: ale Tęsknie.....
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA308548.jpg[/url] to jest śliczne:loveu: a konie piękne , szlachetne.
-
[quote name='NightQueen']To już? :crazyeye::crazyeye: o nie :placz:[/QUOTE] no właśnie:placz: [quote name='Korenia']Ja tam uważam, że totoo jest 'dobre', bo od razu na pierwszy rzut oka widać, że pies jest rasowy. Poza tym, kradzionego trudniej sprzedać. Chip oczywiście też ma dobre strony, bo od razu jest czytelny.[/QUOTE] oprócz tego, zawsze każdy pies obowiązkowo musi mieć adresówkę:razz: [quote name='Justa']Jutro to ja już sama sobie moją różkę obfocę, o ! :p[/QUOTE] no ja mam nadzieję:diabloti: [quote name='weszka']Smutne są rozstania ale też fajnie później patrzeć na rosnące, szczęśliwe szkraby w swoich nowych domach :) A Ziuta da ci tak popalić, że nie będziesz miała czasu płakać za resztą hihi[/QUOTE] no mam nadzieję, że będą szczęśliwe, jak będę wiedziała że tak jest, będę spokojniejsza;) [quote name='klaudusia0219']śliczne szkraby :D troche szkoda że już do domków, chociaż pewnie i tak zdazyly dac popalic ;];][/QUOTE] oj dały...to praca 24h na dobę! Klaudusia dogo wariuje i nie mogę przyjąć Twojego zaproszenia:crazyeye: nie wiem czemu. Różyczka [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6378.jpg[/IMG] Ziuta- od razu widać że to świrek :evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/44-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='NightQueen']nie musisz, napisałam ci to tak w ramach objaśnienia ;) black tan to moja ulubiona odmiana, ale póki co jej mieć nie będę :placz: bo w Krakowskich hodowlach nie ma miotów jak na razie takich, może w przyszłym roku. Są w innych hodowlach, we Wrocławiu i Warszawie, ale transport ich jest trudny, bo możliwy tylko przez PKP i to przejazd bezpośredni musi być, a u mnie takiego nie ma :razz: Ale nie wykluczone że coś wykombinuje i taką będę mieć :cool3: Ja będę mieć całą czarną, czekoladową (nie wiem czy ma cieniowanie i czy jest zwykła czy karbowana bo jeszcze są za małe żeby to sprawdzić) i dove tan (o ile będzie dziewczynka) Z myszami jest trudno bo nie od razu można sprawdzić płeć i odmianę, dopiero po jakimś czasie więc się zamawia w ślepo :p[/QUOTE] no to teraz będziesz musiała zajefajne foty im robić...:)
-
patyczek w sam raz dla niej:evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
widoki takie, że aż chciałoby się tam być:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
i ja to mam zapamiętać:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: podoba mi się ta czarna z jasnym brzuchem:loveu: a ty jaki kolor będziesz miała bo albo nie załapałam, albo nie pisałaś:diabloti:
-
te rodowodowe myszki są fajne, ale u kogoś:evil_lol::diabloti: choć te wszystkie nazwy które wymieniłaś na początku są mi obce:oops:
-
[quote name='NightQueen']no a ileż to razy można oglądać to samo :diabloti: może i pisałaś, ale wiesz ja mam dziecko domu i przez to małe upośledzenie w czytaniu postów :evil_lol: Czytałam o tych pisakach, w praktyce nigdy nie miałam potrzeby tego sprawdzać na szczęście, może faktycznie są mniej bolesne ale dla mnie to zbędny proceder nie tylko ze względu na ból (chociaż to też) ale na funkcjonalność. Dobry wybór :multi::loveu: Kiedy dzieciaki opuszczą dom :-(? jesteś już umówiona na konkretne terminy?[/QUOTE] ach no tak:evil_lol: pierwsze dziecko jedzie w czwartek:-(, kolejne w piątek:-( .... w niedziele wieczorem pewnie będę już miała tylko swoją sunie i fiolecika który zostaje z nami do 17
-
ławka pod drzewem powala na kolana:loveu:
-
[quote name='NightQueen']eee myślałam że coś nowego będzie, a tu to samo co na fb :diabloti: kiedy macie termin tatuowania? :roll: dla mnie paranoją jest to że jeszcze tego nie znieśli. Tatuaże są często nieczytelne już kilkumiesięcznych szczeniaków :razz: a spokojnie mogą je zastąpić, mniej bolesne czipy. I co? zostawiasz żółtą panienkę? :loveu::cool3:[/QUOTE] kurde, muszę dawać wszędzie co innego- jakie wymagania:evil_lol: a ja nie pisałam o tatuażach:hmmmm: też byłam wielką przeciwniczką, ale zrobiliśmy je tzw. "pisakiem" a nie zaciskiem. Poszło szybko, niektóre maluchy nawet nie płakały:razz: ogólnie dalej jestem za chipami, ale nie było to takie tragiczne. na 99% zostaje Ziuta:diabloti:
-
[quote name='klaudusia0219']witam, witam :) o, i po tym się poznaje dobrą hodowle!!! ;];][/QUOTE] :oops: [quote name='Justa']Wezmę aparat to nacykam im troszkę fotek :) Tylko mi napisz Ewuń jak tam do Ciebie dojechać, tylko wiesz tak łopatolgocznie bo mam słaba orientację w terenie :p Smutek smutek, że maluchy idą do nowych domków, ale na pewno wybrałaś najlepsze jakie było można ! :loveu: Czekam na różkę, bo miała dziś być :diabloti:[/QUOTE] weź koniecznie!!!!! wybrałam łobuza:diabloti: strach się bać:diabloti: [quote name='Doginka']A ja będę świnia i powiem super, że jada do nowych domków:eviltong:I niedługo będziesz wolna i pójdziemy na spacerek:lol: A tak na serio, to już Ci współczuję tego płaczu i ciszy:glaszcze: Ale na pocieszkę zostanie ci Ziuta:loveu:[/QUOTE] cisza będzie tragiczna, ale trzeba wrócić do rzeczywistości;) [quote name='Bonsai']Nie zazdroszczę rozstań. Pamiętam jak ciężko było się rozstać z moim tymczasem. Wyprowadził się do sąsiedniej dzielnicy, widuje go, ale i tak nadal tęsknię.[/QUOTE] ech...:-( [quote name='Justa']I co? Gdzie te fotki? :placz:[/QUOTE] różka ostatnio odmawia współpracy:evil_lol: kolejne podejście robię jutro:razz: mam takie... [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/k.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Kaper.jpg[/IMG]
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA308439.jpg[/url] piękne:loveu:
-
Samba super zrobiona:loveu: dla mnie do zmiany ogon:diabloti: i broda;) reszta to już nieważne pierdy
-
a ja się zachwycam parkiem:loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='LeCoyotte']Nie ma sprawy:cool3:[/QUOTE] :mdleje::shocked!::mdleje: niech no tylko wena mi przyjdzie a takie dzieło Ci walne:evil_lol:
-
[quote name='LeCoyotte']ołówek chyba masz, kartkę pewnie też, to pokaż jak ptaszka rysujesz:diabloti: takiego orła na przykład:diabloti:[/QUOTE] wyślę Ci moje dzieło jak obiecasz, że na ścianie powiesisz i nie zdejmiesz za chwile:diabloti::evil_lol::diabloti:
-
[quote name='LeCoyotte']Już się boję werdyktu:lol: Ty nie jesteś znawcą? Ja przy Tobie jestem kompletnym laikiem;) pani sprzątaczka z mojego osiedla stwierdziła, że Samba strzyżona w domu wygląda o niebo lepiej niż sznaucery spod ręki "fachowców" - podobno są brzydko zrobione :evil_lol: W promieniu 100m ode mnie jest trzech psich fryzjerów...[/QUOTE] jak se już słodzimy to ja to samo mogę powiedzieć o fotografii nie wspominając już o malowaniu, rysowaniu itp. ja zostałam pod tym względem w erze kamienia łupanego:diabloti: moje ptaki wyglądają jak taki znaczek co się np. w ankiecie stawia:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
fajny spacerek:lol: ja wiem, że takiego owsika ciężko upilnować, ale czy on powinien z takich wysokości skakać?:hmmmm:
- 21590 replies
-
ja się podejmę:) choć znawcą nie jestem;) ale powiem czy mi się podoba:)
-
Olga świetne naturalne foteczki:loveu:taki psi spacer to sama przyjemność:loveu:
-
[quote name='klaudusia0219']To chyba dobrze, że taka supcio rodzinka :)[/QUOTE] Witaj u nas pierwszy raz:loveu: pewnie, że supcio!!!Gdyby nie wydawali się supcio to by szczeniaka nie dostali;)
-
[quote name='kaho']Wszystkie rozstania pewnie beda trudne:sad: bo przeciez wychowalas te cudowne malenstwa :loveu:. Trzymaj sie :thumbs:. Najwazniejsze jest to, ze zadbalas aby mialy najlepsze domki;):lol:. A daleko jedzie maluch? [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/41.jpg[/URL]:loveu:[/QUOTE] Będę ryczała jak bóbr:placz: Jestem cwaniak, miałam dwie opcje albo wysłać go do Szczecina albo pod Warszawę:razz: a że on skradł moje serducho straszliwie to będzie pod Warszawą:multi: będę się z nim widywać, strzyc go tylko szkoda, że nie będę miała go na codzień. Wczoraj była u nas jego nowa rodzinka, dziewczynka się popłakała jak musiała go zostawić, wytuliła, wycałowała najpierw jego, później wszystkie a na koniec mamusię:loveu: mam dziewczynki też się prawie popłakała a ja jak wyszyli tak samo:stupid: dopiero wczoraj zdałam sobię sprawę jak bardzo będzie mi ich brakować.. pierdołowata Ziutka:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4809.jpg[/IMG]