-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Od-Nowa']no i się wydało!! masz szkota :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: patrz > zdjęcie powyżej!![/quote] błahahahhaha... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/46/70e1c0c300bec819.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/310/52395d9e9be4a473.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='LeCoyotte']taaa.. w marzeniach:lol: Myślałem, że wkleję tu jakieś zimowe foty, a tu zonk:roll: skasowałem z karty przypadkowo:shake: Ale na fotach i tak żadnych nowości nie było;) Samba zarośnięta jak niedźwiedź, śniegu pełno:loveu: i szaleństw nie ma końca:multi:[/quote] no nie mów mi że jesteś taką piedołą:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::diabloti: dawaj mi tu szybko jakieś zdjęcia!!!!!
-
no wreszcie:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Doginka']Jaki uśmiech - qń by się uśmiał:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://img522.imageshack.us/img522/4329/dsc0727ca2.jpg[/URL] Fotorelacja upcio:loveu:[/quote] ta fotka zdecydowanie bije wszystkie o głowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu:
-
[B]AngelsDream,[/B]miło nam:p [B]Olusia,[/B] zadowolona to mało powiedziane:evil_lol:ona by mogła całe dnie spacerować po górach,szaleć w największych zaspach,biegać za piłką i ogólnie była niezniszczalna:loveu: [B]Doginka,[/B]fajnie,że się podobają:multi:ach ta miśka:mad:jeszcze sobie pojedziecie a tak przynajmniej wykurujesz się do końca:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/310/e4b51d83dae7ff54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/309/e09b8c09311e2646.jpg[/IMG][/URL]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
ale dużo fajnych ćwiczeń:loveu:ale podziwiam skoki przez Baaja-no i że czarny się odważył,przecież Baaj mógł odebrać to jako silną próbe dominacji-jestem pod wrażeniem! -
26:crazyeye:to chyba przesada:crazyeye:powinno być max do 23;) Teraz jak byliśmy w zakopcu to paliliśmy sobie w kominku dość długo,do tego piec autoamtycznie się w środku nocy włączył.Rano na termometrze w pokoju było 29 stopni i myślałam,że się ugotujemy,chyba ze 30minut wietrzyliśmy.a na dworku było -12:crazyeye:
- 21590 replies
-
piękne Ci te zjęcia wyszły:loveu::loveu::loveu:
-
[B]malawaszka,[/B]zapomniałaś dodać i czarna plama:mdleje::roflt: [B]Justa,[/B]oj tak:loveu:my podziwialiśmy widoki a psy szalały do upadłego:diabloti: [B]eria,[/B]ja też liczyłam że po powrocie do domku będzie suchutko a pogoda sprawiła nam psikusa:roll: [B]puzzle [/B]przecież zawsze mówiłam,że jestem totalnie zasznaucerzona:evil_lol: [B]Od-Nowa,[/B] sznaucer napewno wywołuje lawine uczuć w człowieku:loveu::loveu::loveu::diabloti: [B]weszka,[/B]aż się wyjeżdzać nie chciało!Powrót do rzeczywistości kiedyś nastąpić musiał,gass też nie pocieszona:shake:ale cóż bierzemy się za sprawy dnia codziennego... mój śnieżny potwór:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/310/1b1dd50908e68367.jpg[/IMG][/URL] Które jest które????:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/45/5c690c8defb18b5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/45/c8dd9172dfc3a1c1.jpg[/IMG][/URL]
-
coraz lepiej wychodzą Ci zdjęcia więc niepoddawaj się tylko dużo ćwicz:razz:
-
błahahahahhaha:evil_lol:Ty to zimą nazywasz:evil_lol::eviltong:
-
czemu tu taka cisza:crazyeye:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Pepowe zdrówko róznie - jak już jest lepiej i się ucieszę to znowu pojawiają się wymioty - własnie teraz wróciłyśmy ze spacerku i Pepka zwróciła :placz: w poniedziałek jedziemy na badanie kontrolne i zobaczymy co dalej[/quote] eh:placz:a ja myślałam,że jest znaczna poprawa,ale może od środka jest a efekty widoczne będą później-oby tak było!!!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Justa']Czytaj uważnie - mam zacieczkowaną sukę :diabloti:[/quote] czytaj co piszesz:diabloti:jedziesz na działke i tylko tam bezpiecznie możesz zrobić foty:eviltong::diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Bardzo dobra decyzja zszaloną kicią:razz:i zawsze możesz ją odwiedzać:loveu:właśnie jak zdrowie Pepy???Bo ja nic nie wiem:shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
wszystko nadrobiłam ,foty widziałam,o przykrościach czytałam:-(ale w allegro odwagi wejść nie miałam:evil_lol:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
ale u Was nagadane-jutro wszystko ponadrabiam-ale mam nadzieje,że z Baajem wszystko dobrze????? -
pogode mieliśmy prawie cały czas taką:razz:choć nie powiem zimnooooooo było:p Dobranockowe foty:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/310/bf3b1e09f28c49cf.jpg[/IMG][/URL] znów Ed i Gass:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/310/3233dc0cc092406b.jpg[/IMG][/URL] a teraz Gass i Ed:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/309/a253e608e6e7c1e5.jpg[/IMG][/URL]
-
no nie:mad:ja liczyłam choć na jednego starocia:-(a tu nic:-(no ale licze na tą niedziele,tak pięnie Ci śniegu napadało,żebyć mogła ćwiczyć czarne na białym:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
-
piękne foteczki:loveu:i szkoda,że wybrałaś inne okolice bo spacerek napewno byłby udany:diabloti:
-
No widze kochanamże tam u Was całkiem przytulnie się robi:razz:no to ja czekam na zaproszenie:multi:a jak ciepło będzie to tym lepiej:razz:może jakiś grillik:eviltong:
- 21590 replies
-
[B]AngelsDream,[/B]albo to my przywieźliśmy śnieg:evil_lol:(zaraz mnie zlinczują:evil_lol::diabloti:) wczoraj w zakopcu mocno sypało:multi: [B]Justa,[/B]ale Ty niecierpliwa:evil_lol::diabloti:nie licz na zbyt wiele;)czarny pies i biały śnieg-to mi chyba nigdy nie wyjdzie dobrze:shake::evil_lol: [B]Doginka,[/B]zaraz kilka wstawie:diabloti:ale coś mi się mala na spacer szykuje:angryy: To nasz widok z ganku:loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/429/a8103800fe8c5945.jpg[/IMG][/URL] a to Edi i Gass w śniegowych szaleństwach:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/45/65a5177cac77f691.jpg[/IMG][/URL] To są 2 pierwsze foty jakie zrobiłam:diabloti:reszta później ide teraz Was odwiedzić:cool3:
-
Dzięki kochani maruderzy:eviltong::diabloti: za pamięć:loveu::loveu::loveu: Już wróciłam:multi:choć wcale się tak nie ciesze,że ta frajda tak szybko się skończyła;)ide do wanienki i później sprawdze czy jakaś przynajmniej jedna fota mi wyszła:evil_lol:a dla Od-Nowy specjalnie wstawie całe 3:evil_lol::diabloti:
-
[quote name='weszka']Miłego białego górskiego szaleństwa! My też jedziemy ale we wtorek dopiero.[/quote] do zakopanego?????:diabloti: DZiękuje wszystkim za życzonka!!!!!!!!!!!!:loveu:
-
Dirkula łakomczuch:loveu::loveu::loveu: a ja też drzewnego używałam,ale na stare latka kupiłam kuwete,z dziurkami do której się piasku nie sypało,siuśki spływały na 2 warstwe,kupke się wywalało i wcale nie czuć było smrodku:shake:byłam bardzo zadowolona.