Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [B] puzzle,[/B]jakoś Wam wybacze:roll:ale pod jednym warunkiem:eviltong:jak dasz jakieś foty do siebie:razz::p:diabloti: szelki:flop: ale za to dobrym pomysłem jest-kupienie czerwonej taśmy i czarnej skóry:loveu::loveu::loveu::multi:
  2. [B]smallpati,[/B]bo teraz ma wyrównaną:eviltong:ale nie skracaną;) czarny w czarnym wygląda elegancko,szczególnie w skórze:p:loveu:ja uwielbiam takie łączenie:loveu: [B]puzzle,[/B]e tam-nie jestem zainteresowana:eviltong::evil_lol::diabloti: no widzisz jak byście ładnie na spacerach wyglądali:evil_lol: [B]smallpati,[/B]Moli to chyba ma już wystarczająco dużo obróżek:evil_lol:
  3. [quote name='LeCoyotte']jakie masz?:razz:[/quote] nie znalazłam identycznych,ale coś w tym stylu:razz: [url=http://www2.thenorthface.com/opencms/opencms/tnf/gear.jsp?site=EU&model=ADQR&language=en]The North Face - Gear - Footwear -> Women's Footwear -> Insulated / W Off Chute Ii[/url]
  4. [url]http://images46.fotosik.pl/46/bbafb1086ded0266.jpg[/url] i gdzie ona zarośnięta:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::loveu:
  5. [B]smallpati,[/B]tak gass teraz łazi w viva rogz:loveu: no Gass ma regularnie przycinaną bródke,choć teraz jak już pisałam wyżej to ją strasznie zapuściłam:oops: Ja też witam...zaraz do Was ide,bo dawno nie byłam:oops: [B]puzzle,[/B]to skór napewno wróce po zimie:diabloti: a Tobie polecam zdecydowanie czarną:razz:choć czerwony też ładnie wyląda:razz:ja poluje na jakiś czarny zacisk,ale nic fajnego nie znalazłam:shake: mi się taka podoba,ale do gass nie pasuje:shake: [url=http://www.pupilion.pl/pupilionpl-obroza-english-dog-m-25-47cm---25mm-nr1930.html]Pupilion.pl - Pupilion.pl Obro
  6. ale Raputek zarośnięty:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Gass podobnie wyglądała(no może nie aż tak jak on:diabloti:)ale ją dziś troszke trymerkiem objechałam bo już mnie serce bolało jak na nią patrzyłam:evil_lol:
  7. [quote name='puzzle']Oczywiscie, ze jej ladnie, przeciez to piekna suka!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jednak ladniej bylo jej w dluzszej:oops::diabloti: Gass ladnie wygladalaby w zielonej obrozce:loveu:[/quote] a co chcesz jej kupić:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti:???? miała zieloną jako szczyl-lubiam ją w tym kolorku:p zaproponuj jakąś,a może się skusze:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/46/ba79e3a066dc2d2c.jpg[/IMG][/URL]
  8. dziewuchy dobre buty to podstawa!!!!Warto zainwestować...ja wydałam 2 lata temu 300zł i mi paluszki nie marzną:multi:a buty nie do zajechania,więc pewnie spokojnie jeszcze z 10lat w nich przechodze:razz::diabloti:
  9. [B]eria,[/B]oj tak zapuszczona to ona cała jest:evil_lol::loveu::diabloti: [B]Justa, [/B]no dobra zawsze mogło być gorzej;)ale wiesz lepiej też:razz:a ja cały czas chce się rozwjać:eviltong: [B]Doginka,[/B]rozszyfrowałaś mnie:diabloti::evil_lol:Bo ja chce się już nazwać fotografem przez duże,a właście wielkie[B] F [/B]a bez tych pochlebstw nie moge!:roflt: [B]puzzle,[/B] jeden z prezentów gwiazdkowych:razz: a co do grzywki to Edek np.nosi krótko ściętą tak żeby mu oczka było widać i musze przyznać,że nawet mu pasuje:loveu:więc Hebe napewno też wygląda ładniutko:loveu: zresztą sama zobacz::loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/431/3b70b715c7f09f49.jpg[/IMG][/URL] a to już mój łobuz:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/46/6dbf0f727c3ee995.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='LeCoyotte']uszy:diabloti:[/quote] po uszach:-oo kurcze a one mają inne?????:evil_lol: Wygrałeś Dobranockową fote:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/46/bd71f195c47d9591.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='LeCoyotte']jak tam pięknie:)[/quote] BRAWO:klacz:po czym poznałeś?:razz::diabloti:
  12. [quote name='Doginka']Jedzie się cały czas pod górę???:razz:[/quote] albo wchodzi:eviltong:my tam blisko mieszkaliśmy:razz: ale ogólnie tak ulicą Salamandry,tak jak na Szymaszkową i Gubałówkę:p
  13. pica jest świetna:loveu::loveu::loveu: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8084_640.jpg[/url] takie dobranocki to ja lubie:razz:
  14. [quote name='Doginka'] Ta Oliwka zawsze coś mądrego wymyśli:loveu::evil_lol::evil_lol:[/quote] Tiaaaaaa...Oliwka coś Moniczke zaczyna przypominać:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Doginka']Ale bosssssssssskie foty:loveu::crazyeye::loveu: Z którego miejsca robiłaś? Podaj jakieś namiary:diabloti:[/quote] Te 2 ostatnie to jest droga na Witów:razz:
  16. [quote name='Doginka']Ty się tak nie hihraj, dawaj Gassirę do nas, to Ci ją Miśka wyszykuje zimowo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] wolałabym odpicowaną wystawowo:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. ostatnie podoba mi się najbardziej:loveu::loveu::loveu:kochany zaroślak:loveu:
  18. [quote name='malawaszka']brak mi słów na te fotki :mdleje: CUDNE!!!!!! :loveu::loveu::loveu:[/quote] ale mi miło:multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/310/a6ccf82ca397ec40.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/309/a23395a0ce6d9b17.jpg[/IMG][/URL]
  19. [url]http://images31.fotosik.pl/429/c6568f3e07189409med.jpg[/url] ale się świetnie bawiłyście:loveu::loveu::loveu:
  20. błahahahhahaha....biedne sznupy co one się z Wami mają:roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='AngelsDream']Baaj by fajnie się komponował z takim krajobrazem nawet taki łysy... A może by już nie był łysy po takim sniegu? :p[/quote] jak nas zasypie to pojedziemy gdzieś w teren i porobimy jakieś fajne foty:razz::diabloti:pamiętasz,nawet kiedyś o tym rozmawiałyśmy:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/45/12d8c75f38fc4db6.jpg[/IMG][/URL]
  22. ale dużo pięknych fot:loveu:ale masz fają czape:loveu:do twarzy Ci,ja bym w takiej wyglądała jak głupek:evil_lol:
  23. [quote name='LeCoyotte']zapelnilem innymi, bez Samby;) ciiii szukam:cool1:[/quote] wierze w Ciebie:loveu:
  24. [B]weszka,[/B]e tam tam było tak strasznie zimno;)następnym razem pojedziesz i będziesz się wyśmienicie bawić:loveu: [B]LeCoyotte,[/B]dobra,dobra:diabloti:czekam na Twoją czarną plamę:loveu::evil_lol::diabloti::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/309/5dc589c224c62ab4.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='LeCoyotte']haha tak bywa:evil_lol: Juz ich nie odzyskam bo skasowalem z karty myslac, ze mam juz te zdjecia przegrane na dysk, ale jednak nie mialem bo na dysku braklo miejsca:lol: a karte juz od tego czasu zapelnilem do pelna.. wiec szanse sa zerowe;) ale chyba mam jeszcze jakies starocie wiec poszukam[/quote] czekaj,czekaj:eviltong:jak skasowałeś i zapełniłeś tzn,że wcale nie starocie:razz::diabloti:
×
×
  • Create New...