Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [url]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_01_20/09_01_20_19.jpg[/url] za co babo karciłaś psy:evil_lol:po Baaju jak zwykle widać,że udaje niewinątko:loveu::diabloti:
  2. wcale tak bardzo nie zarosła:loveu: ja gass już od prawie tygodnia trymerkiem jade,tak po 10 minut dziennie;)zaczyna wreszcie sznaucera przypominać:evil_lol:
  3. Waldek to zdjęcie kota wyszło świetnie:loveu:
  4. Ty też ładnie wyszłaś:eviltong:
  5. ale fajne kolczyki:loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='Olusia']Wychowanie do życia w rodzinie ;)[/quote] jak ja chodziłam do szkoły to takich przedmiotów nie było:shake:
  7. [quote name='Olusia']Dzięki ;) WDŻWR mamy w 2 semestrze, ciekawa jestem kto nas będzie uczył...[/quote] [B] WDŻWR:crazyeye::hmmmm:[/B]co to jest????:roll:
  8. [url]http://images34.fotosik.pl/440/4bfb9c1db293df7fmed.jpg[/url] aleeeeeeee nuuuuuuuuudy:eviltong:
  9. [URL="http://images6.fotosik.pl/376/cb72b3f3fd327942.jpg"][COLOR=#000000]http://images6.fotosik.pl/376/cb72b3f3fd327942.jpg[/COLOR][/URL] :loveu::loveu::loveu: czy ja już kiedyś mówiłam:hmmmm: że kocham tego Twojego Raputka:loveu::loveu::loveu:
  10. [B]vacancy,[/B]czy to jakiś nowy nick bo ja już się pogubiłam:roll: jeśli dalej chodzi o sklep Petstyle to nic bym tam nie kupiła:shake:nie ma nic co przyciąga wzrok,czyki jak dla mnie nie ma nic ładnego:shake: ale to tylko moje zdanie,każdy ma prawo do własnego;)
  11. hahahha...poprawiłaś mi humorek tymi kochanymi zaroślaczkami:loveu:-ja już gass powoli pod wystawe robie-po 10minut dziennie pozbywam się strego okropnego włosa.
  12. mam 39stopni:angryy:więc może mnie nimi uleczysz:razz::loveu:
  13. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P1178457.jpg[/url] lubie takie zdjęcia:loveu:
  14. [quote name='Justa']No to dobrze, że z Sambulą już lepiej (odpukać!) :loveu: Ewa, półzacisk raz kupiłam i nigdy więcej, toć to niewygodne, blokuje się i jest duża szansa, że spadnie. Nie ma to jak obroża na klips :loveu:[/quote] e tam gass śmiga w takich jakiś czas i nic jej nigdy nie spadło:shake: poza tym nam zadziałało to dodatkowo na + bo o na nie znosiła zakładania ringówki(odrazu ogon w dół,cofanie się itp..)a że pół zacisk wkłada się tak samo i zawsze po założeniu były superowe spacery to w sumie teraz nie może się doczekać aż wezme obroże do ręki i sama pcha łep:evil_lol::loveu: a więc moge powiedzieć że półzacisk odwalił kawał dobrej roboty!!!! Edit: uwielbiam tak przypruszone lodem i śniegiem drzewa:loveu: [URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/Untitled_Panorama1_640.jpg[/URL]
  15. tiiiiiiiaaaaaaaaa Baaj zawsze marzył żeby być kopiowanym wilczakiem:evil_lol: No i mu wyszło:mdleje::roflt:
  16. fajnie Ci to wyszło:razz: a ja znowu monotematyczna...:evil_lol:
  17. to zdjęcie już komentowałam:loveu:poproszę teraz inne ale równie ładne:eviltong:
  18. [quote name='Od-Nowa']nie po to kończyłam ciężkie studia,żeby teraz sprzątać!! mój dyplom upoważnia mnie do etatu specjalisty od spraw podlewania kwiatków i ścierania z nich kurzu... nawet rzeczonym dyplomem jak zajdzie potrzeba! :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] masz tą robote od zaraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='AngelsDream']Ewa, ja ci powiem, że twoje zdjęcie po lekkiej obróbce zdobi mój profil na forum Zmierzchu. ;) Jestem ogromną fanką Zmierzchu, gigantyczną... A nie powinnam, ale już za późno, wpadłam. odrazu nie powinnam;) jakie????:p
  20. [quote name='Doginka']Ewci Baaj wychodzi genialnie na foto:loveu::crazyeye::loveu: ale miłe słowa:loveu:dziękuje:loveu:
  21. No bo on mi właśnie pozował:evil_lol:
  22. [quote name='madziamn']Piękne te zaprzegowe fotki a Dirki jest niesamowita:loveu:.[/quote] niesamowita i kochana:loveu: ja dziś widziałam Briarda który ciągną saneczki tyle że nikt nie panował nad tym wszystkim i dziecko troszke się poobijało jak sanki się wywaliły:roll: a i jeszcze Briard opitolony maszynką na krótko:roll:oczywiście pan zapuścił psa-bo po co go czesać i trzeba było tak sobie z włosem poradzić:angryy:
  23. Bono farciarz z dobrym węchem:evil_lol::diabloti::loveu: a ta sesja to mnie powaliła:mdleje:
  24. To są zdjęcia autorstwa Ewci;)dziękuje Wam wszystkim,że o niej pamiętacie:p [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/zima%20grudzien%20styczen/16%20styczen/DSC02453.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/zima%20grudzien%20styczen/16%20styczen/DSC02462.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/zima%20grudzien%20styczen/16%20styczen/DSC02466.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/zima%20grudzien%20styczen/16%20styczen/DSC02486.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/zima%20grudzien%20styczen/16%20styczen/DSC02481.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...