Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='LeCoyotte']udało Ci się to:p[/quote] nieskromnie powiem, że mam bardzo dużo fajnych zdjęć z dzisiejszej sesji:diabloti:
  2. ja konstruktywnej krytyki udzielać nie umiem:shake:więc sie nie wypowiadam;) ale mam takie cuś [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/79-Kopia.jpg[/IMG]
  3. [quote name='LeCoyotte']zarośnięta Gass:o eee.. wszystko ok?:eviltong::evil_lol:[/quote] Gass na szyjce, głowie i łopatkach ma sam podszerstek już...reszte skubie później:diabloti: gdzie Magri?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gdziemagri-Kopia.jpg[/IMG] tuuuuu:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/79-Kopia.jpg[/IMG]
  4. [url]http://i41.tinypic.com/dev0hd.jpg[/url] przsłodkie...kocham takie małe niewinne łobuziaki:loveu:
  5. [url]http://img217.imageshack.us/img217/8523/dsc0283f.jpg[/url] rozczuliło mnie to zdjęcie:loveu:cudowne:loveu:
  6. a mi sie to najbardziej podoba:loveu: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P4124178.jpg[/url]
  7. Bidulo kuruj się szybko!!!
  8. [B]Justa[/B], świnia:evil_lol: [B]malawaszka,[/B] u mnie jest do d... a ZUjest boski:loveu: [B]AnkaG, [/B]masz rację!!! Dzisiejsze:diabloti:z Grozą:loveu: Widać,że to przyjaźń:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/36-dogo.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/37-dogo.jpg[/IMG] Magri:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/14-dogo.jpg[/IMG]
  9. cos ostatnio nikuś nie jest moim przyjacielem:-( [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0513-Kopia-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0516-Kopia-Kopia.jpg[/IMG] nie wiem czemu jakość tak spadła, ale w sumie mam to w nosie:roll:
  10. współczuje takiego stresu:crazyeye: ale najważniejsze że nic się nie stało!!!
  11. ariss

    pies a rodzice

    [quote name='Martens']Moim zdaniem nie jest to przeszkoda, żeby się nim zaopiekować, zająć, nauczyć czegoś nowego ;)[/quote] jak najbardziej się zgadzam jak ktoś ma takie podejście jak Ty cz ja!!!! Ale nie wiemy co na to tato:roll:
  12. ariss

    pies a rodzice

    [COLOR=black][FONT=Verdana]a ja myślę że owczarek był kupiony właśnie po to by stróżować i biegać tylko i wyłącznie po podwórku(oczywiście jestem przeciwna)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Napisz może nam ile masz lat i po co Ci właściwie 2 pies? Czy tylko po to, żeby z nim spacerować? Jak chcesz mu poświęcać czas? W jaki sposób go uczyć?[/FONT][/COLOR]
  13. ja tam na prochach się nieznaju:shake:ale oby efekt był!!!! Trzymam kciuki za najblizsza wystawe:razz:
  14. wtedy pewnie je szybko usunie;) ale znając życie poczęstuje się twórczością kogoś innego:roll:
  15. ta kulka łaciata mnie rozbroiła na pierwszej stronie:loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='masienka']mnie makijaz rowniez troche razi, modelka ma piekne oczy ale z cala pewnoscia w naturze bialka ma biale a nie zielone ;) do tego cus mi ciemno... Zreszta u Ariss tez ciemno albo mi ktos w ustawieniach monitora grzebal :evil_lol: no i woda sie wylewa z prawej...;)[/quote] oj odrazu wylewa:evil_lol:;) u mnie może jaśniej może być;)ale u Mateusza napewno nie:evil_lol:
  17. jak dla mnie makijaż źle dobrany do modelki- wygląda jak stara malutka;) i bardziej w pionie bym je widziała;) ale ja na portretach sie nie znam:shake:
  18. jak nie ma chętnych to ja daje jeszcze jedno:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/naj-Kopia.jpg[/IMG]
  19. złośliwe małpy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ja ją wstawiłam, żebyście nie marudziły:diabloti:bo teraz fot już długooooooooooo nie będzie:shake:przynajmniej Gasskowych:eviltong:może jakieś portrety:roll: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/naj-Kopia.jpg[/IMG]
  20. ale ja lubie na nich patrzec:loveu: a jak teraz tak patrze na Raputka i sobie pomyslałam, że tak źle było :placz:to mam mega ochotę go wymiziać,wycałować, wymęczyć, ale tak ,że dość by mnie miał na dłuuuuuuuuuuuuugo:evil_lol::diabloti:
  21. ariss

    Zuza i koty

    [URL="http://i44.tinypic.com/2dbl769.jpg"][COLOR=#000000]http://i44.tinypic.com/2dbl769.jpg[/COLOR][/URL] śliczności:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  22. no nic nie można widokczków wstawiać bo psy chcą oglądać:roll:ale jak ja już sie naucze to będziecie prosić o jeszcze:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::eviltong: no to ZU z dzisiaj:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-1.jpg[/IMG] No i moje zarosnięte za które się jutro biore- już mi się nie chce:diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-4.jpg[/IMG]
  23. jestem:loveu: zaglądanie czasem rożnie wychodzi:oops:ale zawsze o Was pamiętam:loveu: czekam jutro na zdjęcia:diabloti:nie odpuszczę:diabloti:
  24. [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_8719.jpg[/url] zobaczyłam to:crazyeye:i mówie świetne:razz: później zobaczyłam reszte i mówie że cała sesja należy do bardzo udanych:loveu::loveu::loveu:
  25. Witam się jak zwykle nocą:evil_lol:
×
×
  • Create New...