Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. jade dziś na działke, więc do poniedziałku nie bede miała dostępu do kompa:shake: Trzymam za Was kciukasy z całych sił!!! No i proszę Cię o zdjęcia czarnych średniaczków:pa szczególnie młodszej siostry gasskowej(idzie w szczylach)no i jeszcze prośba, która sunia w szczeniach wygrała i jak Tobie poszło:razz:taki malutki smsik:loveu::modla::modla::modla:
  2. Oluś super fociszcze:loveu:a jak fajnie z tym terierkiem się bawiła:loveu:
  3. [quote name='AnkaG']Arris słyszałaś jak szczeniaki piszczą przy kopiowaniu ogonów? A opiekowałaś się psem po kopiowaniu uszu? Ja nigdy więcej nic nie skopiuję. :cool3: Może i fajnie wygląda ale to ból dla psa bez uzasadnionego powodu.:p[/quote] a przy tatułowaniu to jak piszczą?:eviltong: mam znajomą co ma boksery naturalne i notorycznie połamany ogon:roll:bo pies się ciszy i wali np. o ścianę:roll:
  4. [quote name='Aga&Morka']:oops:Przepraszam baaardzo,pierwszy raz tu zawitałam i tak nagle mnie natchnęło:oops:kolejna wpadka:nerwy:uciekam już;)[/quote] To nie moja galeria, ale nie przepraszaj tylko zrób swoją galerię...ja napewno będę Was odwiedzać:p
  5. To jest prywatna galeria, ale Twoje ruskie też fajniusie:loveu:
  6. No widzicie to jest wszystko kwestia gustu;) mi to nawet nie przeszkadzają świńskie ogonki ale słoniowatego i odstającego ucha nie lubię:eviltong:Dla mnie to psuje cały urok psa;) a cięte ucho = szlachetna głowa:loveu: No, ale coż robić...mam fart, że gass ma malutkie uszko, ale kto wie jak będzie wyglądał mój następny średniak:evil_lol:
  7. kiedy się rozubuja? jak Dirki będzie miała miot:eviltong::evil_lol::diabloti: a co do kopiowania to ja kocham psy kopiowane:loveu:i bardzo dobrze te dwa w tej wersji wyglądają:eviltong::loveu: a ja Wam pokażę(moze nie najlepszy przykład)ale gass zrobiła sobie to sama:evil_lol:(sorka za zaśmiecanie) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2159.jpg[/IMG] i jak pięknie by wyglądała z uszkami ciachniętymi:loveu::loveu::loveu:
  8. Ty to masz tam dom wariatów:turn-l:
  9. [quote name='weszka']A Ravel :cool3: ? To młodziak - dopiero roczny - ale mnie się on bardzo widzi :loveu:[/quote] a masz jeszcze jakąś jego fote? Ma piękną długą szyje:loveu:wszystko jest na plus!!! tylko nie wiem co z jego górną linią, dlatego chciałabym inne foto:p
  10. Regal mi się podoba:loveu:
  11. No to wczoraj mieliśmy przygode:angryy: Tz wyszedł z Gass na szybki spacer, bo na zakupki wyjazdowo działkowe mieliśmy jechać. No i mała sobie niucha zapaszki na trawie i nagle jakaś suka(kundel)większa od Gassuli rzyciła się na nią:crazyeye:zęby poszły w ruch, no i gassul skapiszonowała tego kundla, ale co Tz wołał to ona odpuszczała i biegła do niego, wtedy tamta sunia rzucała się na nią od tyłu i znów walka:angryy: Efekt taki, że gass ma dziurke w boczku:angryy:tamta suka nie wiem, bo jak Tz dobiegł i je rodzielił to baba(właścicielka) szybko uciekła:angryy: No jak ja ją tu spotkam to będzie miała dziure w głowie:angryy: Z drugiej strony ciekawe czy tej suni nic się nie stało.
  12. [quote name='puzzle'][B]Doginko[/B] wg mnie ten facet zdziwiony, ze jego pies posiada ogon przebil Cie mina:evil_lol: [URL]http://i44.tinypic.com/148q2xi.jpg[/URL][/quote] no mistrz:evil_lol::evil_lol::evil_lol: weszka a Ty masz już championat Rumuni?
  13. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P4245570.jpg[/url] no i miodzio:loveu::loveu::loveu: bardzo mi się podoba akurat to zdjęcie:loveu:kwiaty boskie, ale to wiesz:diabloti:
  14. przesłodka Sympusia:loveu: ech Totkowe robale niech idą raz na zawsze!!!Napisz nam co wetka powiedziała, bo ciekawa jestem:razz:
  15. to jest opole:razz:? czy te pierwsze to są średniaki? ja poproszę ich więcej nawet kiepskiej jakości:modla::modla::modla:
  16. ja tam uwielbiam Twoje makra, ale to jest psia galeria i chciałabym więcej psich ujęć;):eviltong:
  17. miałam powiedzieć że biały sznaucer bez nosa wygląda wyjątkowo zabawnie:evil_lol: ale później zobaczyłam Twoją mine [url]http://i43.tinypic.com/3469q9y.jpg[/url] :mdleje::roflt::roflt::roflt::mdleje:
  18. [url]http://i39.tinypic.com/2vu0few.jpg[/url] co to jest:crazyeye::???::eek: widziałam też dowód na to że rozdielone brwi są okropne:grins: i słodziaka białego:p:loveu:
  19. ale z niego słodziak:loveu: zawsze myślałam, że to jest pieprzak:oops:
  20. [url]http://i44.tinypic.com/mcrkau.jpg[/url] Najlepsze to jest to!!!!!!!!!!!! i ja czekam na reszte:diabloti:
  21. No przygoda niezła:crazyeye:ale ja takie wycieczki lubie bo wtedy jest 2xwięcej do wspominania:razz:
  22. Ty wiesz:loveu::loveu::loveu::diabloti::evil_lol:
  23. [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Justa[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana], jak to napisał hodowca Gassirowy [/FONT][/COLOR][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Verdana]"[/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Arial]Sznaucer jest najszczęśliwszy przy swoim właścicielu."[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]puzzle, [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]no właśnie mała dominująca nie jest, ale nie chce się dać zdominować zupełnie tak jak Twoja. Mam wrażenie że ona najszczęśliwsza by była w stadzie w którym po prostu nikt sobie w drogę nie wchodzi:evil_lol: [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Doginka,[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] fajnie że już wróciłaś[B]:loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]AnkaG,[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] bo to cicha woda:p[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][B]Od-Nowa[/B], ale się zawstydziłam:oops:Dziękuję:oops:[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Eria[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana], Taida bardzo dobrze potrafi uchwycić emocje i charaktery!!![/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][SIZE=1][/SIZE][/FONT][/B]
  24. ja też miałam doczynienia z Symfonią, jej plusem napewno jest to, że jest prosta w obsłudze
  25. w niedzielę:crazyeye:to przepraszam, ale byłam pewna że w sobote:evil_lol: mam juz zgode, więc wstawiam jako zdjęcie nie link:diabloti: by Taida [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gallery-76026317-500x5001.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...