Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. [IMG]http://images29.fotosik.pl/323/67bb83518eeca937med.jpg[/IMG] Znalazłam jedno zdjęcie Kimi.
  2. Boski spacerek:diabloti: Tak zwariowanego psa nie miałam jeszcze przyjemności prowadzić. Świetna jest, a taka kochana...:loveu::loveu:
  3. To cudnie! :multi: Dość się na siedział w schronie.
  4. No, nie wierzę... :placz::placz::placz:
  5. Na pierwszą, Kelcia. Dziewczynka tak szaleje po swoim boksie:evil_lol:
  6. No, Wena ma już tyle zdjęć, a zero zainteresowania:shake:
  7. Przypomnij o sobie, Cymesku. Dopiero niedawno zauważyłam, ile Cymes ma blizn na pyszczku.
  8. Chuck siedzi tak biednie na budach. Nawet nie podchodzi do krat:shake:
  9. A jest szansa na zdjęcia Pralinki??:cool3:
  10. Ja niestety tez dziś do schroniska nie idę. Ale na szczęście nie mam żadnej alergii:cool3:
  11. Kropka jest cudowna! Moja ulubienica:loveu::loveu: Taki przytulasek... [URL="http://www.petsy.pl"]Ogłoszenia zwierzęta - Petsy[/URL] [URL="http://www.etalbica.com"]www.etalbica.com[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]Ogłoszenia Kupię Sprzedam[/URL]
  12. Twixy ogłoszona na: eoferty.com kokosy.pl kupiepsa.pl nasipupile.pl bono-polska.pl pajeczyna.pl animalia.pl gumtree.pl petworld.pl petsy.pl etablica.com
  13. Ja się go boję dotykać. Że go złamię, że się pokruszy. Taki delikatny. Dziewczyny, nie straszcie mnie tym Chapi, mój pies je je codziennie... Coś z nim nie tak??
  14. Tak, Bolo szczęściarz. Trafił na ranczo pod lasem. Do domu z kotem. Aż przyjemnie było patrzeć na jego roześmiany pychol:loveu:
  15. A Komcia zafundowała sobie dziś swawolną wycieczkę po schronie:diabloti:
  16. No faktycznie. Ale Łatek czarno-biały, Smyk też:eviltong: Oby dwa smutne. Bo myślałam o Smyku, biedaczku.
  17. Co tak cicho u ciebie, Smyczku?:shake:
  18. No, Barbineczko, podbijaj allegro:razz: i dogo...
  19. Twixy w kolejce do ogłoszeń u ciotki Val :diabloti:
  20. Tak, pogryzła i tak już pogryzionego Kopiego, ale rudas dobrze się trzyma:cool3:
  21. Ma takie fajne różowe plamki na białej sierści:loveu:
  22. A Salmy nikt nie odwiedza:-( Nosek w obiektyw wpycha.
×
×
  • Create New...