Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. Jasne, mogę się z nią zabierać. Wysłałam wiadomość.
  2. Jak dobrze, że już nie siedzi w tym boksie bez wejścia do ogrzewanego pomieszczenia. Nasz przystojniak:eviltong:
  3. Ja mówię po angielsku:eviltong: Znaczy, uczę się. Nie jest to oczywiście biegły ang., ale myślę, że mogłabym spróbować. Ja idę w sobotę, po szkole. Gdzieś tak przed 14. Będę chodzić regularnie w soboty i myślę, że w poniedziałki też. Umowę oczywiście podpiszę.
  4. Grupowe leżakowanie:evil_lol: Świetne zdjęcia! Cudna Majka:diabloti:
  5. Brawo! I Misiaczek będzie w ciepłym domku:multi:
  6. Chyba Aster:evil_lol: Za dużo już tych bidek;)
  7. Ok, ja jestem gotowa zrobić małej kilka bazarków.
  8. No, kto pokocha malucha?:loveu:
  9. [quote name='Vitka']Ale przynajmniej sprawia pozory :diabloti:[/quote] Tak, chodziło mi o pozory:evil_lol:
  10. Na pewno gdzieś jest jej wymarzony domek...Na pewno...
  11. W schronie jest dużo psów podobnych do niej, biedaczka, nie wyróżnia się:-(
  12. Nom, ona ma mało tych zdjęć, ale jak byłam to nie mogłam jej wyłapać:oops:
  13. Kopi na budzie- przewodnik stada:evil_lol:
  14. Jeszcze jeden, mały, szorstki rudasek:shake:
  15. Fajne, wiszące ucholki naszego jamnika długonogiego:eviltong:
  16. Sabiczek czeka na domek! Snuje się po swoim boksie..
  17. Przypominaj o sobie, Salcia.
  18. W górę, Demonku! Piękne drugie zdjęcie:loveu:
  19. Pierwsze zdjęcie zabójcze:loveu: Ava wreszcie w swoim kąciku.
  20. Marysiu, a gdzie Twój domek??
×
×
  • Create New...