Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. No i gdzie te domki dla rudej Kiry?! :shake:
  2. Dziadzio... Jak się stoi obok jego boksu to zaraz zaczepia łapcią, żeby i na niego spojrzeć.
  3. No i małe miodowe oczka.
  4. Znaczy my byłyśmy. Wymieniałyśmy się psami w trakcie spacerku, bo żadna nie chciała być ciągnięta przez szaloną Dżanę:evil_lol:
  5. Na drzewa nie wpada, czasem jej się zdarza zaplatać w jakieś gałęzie czy małe krzaczki. Pod nogi tez raczej nie wpada. Ale ma w zwyczaju chodzić za nogami i wtedy trzeba uważać, żeby jej nie kopnąć przypadkiem. Ale z tyłu chodzi, gdy jest zmęczona, zauważyłam.
  6. Dziś wzięłam Turystkę na spacerek. Ona jest świetna, taka kochana. Jak spojrzy z dołu na kogoś tymi słodkimi oczkami, to :loveu::loveu: Dzielnie szła przy nóżce, nawet wyrywała w galopie do przodu, choć spacer nie był krótki.
  7. Delicja dalej w schronisku?? Bo nie wiem czy ogłoszenia jej odnawiać.
  8. Odnowiłam Maryśce ogłoszenia. Za ten wspaniały spacerek :eviltong:
  9. I cisza? Żądnych chętnych? :placz:
  10. O nie!! I nie po podziwiam Baryłeczki:diabloti: No nic, wierzę na słowo, że wygląda cudnie.
  11. A sunia jest jeszcze w schronisku czy już jej nie ma??
  12. Jak się śmieje w obiektyw! :evil_lol:
  13. Haa... Ostatnie zdjęcie jest zabóóójcze! :loveu:
  14. Tak mało osób odwiedza biedną Melektrę...:-(
  15. Piękna! :loveu: I nikt nie chce kochanej Kropci??
  16. Majeczka kochana jest, ale na spacerku ciągnie twardo do przodu :evil_lol:
  17. No, na szczęście. Ale potem mnie i Pralinkę zaczęli prześladować pewne indywiduowe. :evil_lol: Musiałyśmy się w krzakach chować. Ale Kelly i Motilla świetnie się bawiły, szczególnie jak spotkały się z Twixy:cool3:
  18. Dokładnie, tylko cos te odpowiedzialne domki się nie zgłaszają, a powinny...
×
×
  • Create New...