Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. [quote name='Kazia11']Hej hej ziomek pisz coś, oczywiście już gadałyśmy o Rindze. Ale wiesz musisz sprawic sobie nowego gryzonia, bo jak to tak nie mam maluszka swojego. Pozdro[/quote] No tak, w domu jest już nowy gryzoń. Chomik mojej siostry:eviltong:
  2. No nic. Skoro taka cisza, to pewnie nic się nie zmieniło. Trzeba szukać domku dla biedaka od nowa:shake:
  3. Widziałam biedaczkę. Przykryła ją szara masa innych pyszczków:-(
  4. Właśnie zastanawiałam się czy to ona, czy po prostu zbieżność imion. W tym boksie wyglądała jakoś inaczej od Amelki z wcześniejszych zdjęć:eviltong:
  5. Hop!, Finko. Nie daj o sobie zapomnieć;)
  6. Więc Twixy definitywnie nie ma w schronie??
  7. I co z domkiem? Coś już wiadomo??
  8. Luśka ogłoszona na: eoferty.com bono-polska.pl pajeczyna.pl pineska.pl animalia.pl gumtree.pl petworld.pl etablica.com nasipupile.pl Reszta stron ogłoszeniowych nie chciała mi się otwierać.
  9. [IMG]http://images35.fotosik.pl/51/d19b9e81ec4f15abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/315/fe88365073e13308med.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images32.fotosik.pl/439/28294f4e0d568ea1med.jpg[/IMG] Hop! Bunia po domek! :loveu:
  11. I co u Pralinki??:loveu:
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sliczny-demon-w-typie-basenji-prosimy-o-dom-ogloszenia-120936/"]Wątek Demonka[/URL] ;) Zawsze go sobie wyobrażałam jako dość małego pieska, a na żywo przerósł moje wyobrażenia:evil_lol:
  13. Przypomnij o sobie, Gumisiu:loveu:
  14. Piękny rudasku, gdzie Twój domek??
  15. I kolejne czarno-białe łatki czekają ma domek.
  16. [IMG]http://images45.fotosik.pl/50/3ef137f29c6af3e9med.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images46.fotosik.pl/50/b7d8af7e4bd86541med.jpg[/IMG]
  18. Mnie też się nie znudzi:razz: Gops, jak mogłaś nie wziąć rękawiczek i najgorszą robotę zwalić na mnie? Wiesz, że tego Ci nie wybaczę:diabloti: Oj, zapowiadają się ciekawe ferie...:eviltong:
  19. [quote name='Rybc!a']Jest szansa na dom dla Berka :loveu:[/quote] Kciuki zaciśnięte:thumbs::multi:
  20. [quote name='Vitka']Wiesz Valeur... ja nazwałabym to "grupowym mordowaniem legowiska" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Tak czy inaczej, zdjęcia świetne:diabloti:
  21. U mojej siostry w szkole wciąż coś zbierają.
×
×
  • Create New...