Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. Pomagam jak mogę, niech cię głowa nie boli. A co już było zrobione? To może da się wymyślić coś innego
  2. A co zamierzacie zrobić w kierunku tego aby znaleźć mu dom?? Bo raczej Mikołaj sam go nie znajdzie...:-(
  3. No tak ale Mikołaj musi go znaleźć. I dlatego ogłoszenia powinny nam pomóc:p
  4. Na pewno pokocha tylko ten ktoś bedzie musiał go znaleźć. Będzie musiał...
  5. Ogłoszenia dla Pedra: [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/myAdverts.do"]www.kupsprzedaj.pl/secure/myAdverts.do[/URL] [url]www.kupiepsa.pl/detail.php?siteid=19665[/url] I to by było na tyle dzisiaj, bo jestem okropnie zmęczona.Może jakiś Mikołaj go wypatrzy:cool3:
  6. to nie dobrze. Trzeba się zabrać za ogłoszenia. postaram się pare zrobić pod wieczór. Mam nadzieje, że Mikołaj rzeczywiście pięknisia odwiedzi;)
  7. a co u Pedra? Bo na allegro niestety małe zainteresowanie:placz:
  8. Jak do tej pory tylko 65 odwiedzin i żadnego obserwatora:-(:-(:-(
  9. Ależ ona jest podobna do mojej Chałwy.Tez taka słodziutka:p
  10. [quote name='kaja555']Valeur dziękujemy za aktualne allegro dla Pedra![/quote] nie ma sprawy,Pedro jest taki uroczy:p
  11. Pedro na allegro: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=272636398[/URL][/B]
  12. Jak to dobrze że takie słodkie biedactwo jest już w nowym domku:multi:
  13. Ale spokojnie...Są ludzie i taborety.Oni najwyraźniej zaliczają się do stołków a Miki jest przesłodka;)
  14. On taki ładny i nikt go jeszcze nie wypatrzył? Mam nadzieje że ten domek z marzeń szybko przerodzi się w rzeczywistość;)
  15. Kochane maleństwo.Mam nadzieje, że trafiło do dobrego domku:roll:
  16. To ja Karolina, o której tu tak dużo było mowy. Chałwa czuje sie dobrze, w domu jest wesoła a po dworzu biega już bez smyczy.W dalszym ciągu jednak boi się większych, szczekających psów. A gdy ktoś przychodzi w gości to szczeka. Jest bardzo kochana
×
×
  • Create New...