Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. Ech... domek dla Zosi... :-(
  2. No, kochany, do domku czas...:shake:
  3. Heeej, no i gdzie ten domek dla Kropeczki??:-(
  4. Fajny dywanik:cool3: I jak zawsze nosek w śniegu.
  5. Te cudo też miałam ostatnio na spacerku. :loveu: Bardzo przyjemnie się z nią chodzi.
  6. :multi::multi: Cudnie! Gajeczka...:loveu:
  7. A Masza ma takie boskie ogłoszenie w MP.
  8. Drugie zdjęcie rozbraja!!:loveu: Wspaniale!
  9. Tyle pięknych bannerków, a Alma wciąż samotna:shake:
  10. Oby teraz został zauważony...
  11. Tak, ale ocena spaceru zależy też od towarzystwa, co Pralinka?:diabloti:
  12. Oj, to był spacerek:diabloti: Czymże byłby spacerki elbląskich wolontariuszek bez zgubienia się w lesie i udawania, że doskonale wiedzą gdzie są...
  13. Dopiero dziś ją znalazłam w tych izolatkach. Jak tylko weszłam, to od razu usłyszałam walenie jej ogona w ścianę. I zobaczyłam najpiękniejsze oczka na świecie:loveu:
  14. O, to właśnie mój pies. Ale z jego wątkiem się nie spotkałam.
  15. Nie, ja miałam takiego czarnego, z dłuższą sierścią. Ale czy on się szarpał z Nikusiem?? To już nie pamiętam...
  16. No, Berek, przypomnij o sobie...!
  17. Nie wiem, ja już kilka razy pisałam w ogłoszeniach, że "możliwość transportu".
  18. Mmm... Ile ładnych bannerków dziś sypnęło:loveu:
  19. [IMG]http://images25.fotosik.pl/322/505b0cbd4ed3b16bmed.jpg[/IMG] Przystojniak nasz:loveu:
  20. A taka skoczna, jak prawdziwa pchełka:eviltong:
  21. [quote name='Vitka'] SzAAAAlona :loveu:[/quote] No ba, w końcu moooooja:loveu::loveu:
  22. [IMG]http://images30.fotosik.pl/323/78232eb07355e2efmed.jpg[/IMG] No i spóźnione ode mnie zdjęcie:lol:
×
×
  • Create New...