Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. Jak jej się uroczo uszko położyło:loveu: Tak smutno patrzy zza krat...
  2. Bunia taka niewielka, a tak sobie Kopiego podporządkowuje:eviltong:
  3. Hop, przypomnij o sobie, Bubcia:loveu:
  4. Ja niestety znam go tylko zza krat. Gops, chyba Ci bannerek nie działa?:eviltong:
  5. I pyszczek ma taki spokojny, sympatyczny:loveu:
  6. No, to wielka nadzieja, że zostanie wreszcie zauważona.
  7. Kropeczka ogłoszona na: kokosy.pl kupiepsa.pl bono-polska.pl pajeczyna.pl animalia.pl gumtree.pl petworld.pl eoferty.com Niestety, reszta stron ogłoszeniowych nie chciała współpracować:mad:
  8. Ach, on tak wszystkich ustawia zawsze przy siatce:razz:
  9. Jaki kudłaczek:-( Jakoś go nie pamiętam.
  10. [quote name='Charly']choinka super. srodek gąszczu. zero niczego w promieniu 5 km i swiąteczna choinka. to chyba lesniczy dla sarenek zrobil:lol:[/quote] Albo dla nas, bo wiedział, że będziemy przechodzić:diabloti:
  11. Czy mi się zdaje, czy to Amelcia mu się na fotę wbiła?:diabloti:
  12. I skończyły się ciepłe wakacje Gumisia w izolatce:eviltong:
  13. [quote name='Charly']a to Ty jesteś tą drobną dziewuszką z aparatem?[/quote] Tak, ja :eviltong: Z aparatem Vitki. Co ja się z nim nabiegałam...
  14. Na spacerku to Parlinka miała Oskara, a potem ja przejęłam Sarę. Jak są razem to na smyczy chodzą idealnie.
  15. Jaki biedak, skulony w zimnym boksie. Serce się ściska:-(
  16. Jak góruje w towarzystwie z boksu:evil_lol:
  17. Nie mam pojęcia:eviltong: Nie jestem obeznana w temacie ścinania ogonków.
  18. Dokładnie. Takie małe, a tyle energii:evil_lol:
  19. [quote name='Rybc!a']Nie, to Kropka. Kropka, która wróciła z adopcji. Szukaliśmy jej domu na Dogomanii .[/quote] :shake: Tak myslałam, że widzę kropki.
  20. Jaki świetny, puszysty kołnierzyk:loveu:
  21. A ona teraz nie jest w tym boksie z wejściem do ogrzewanego pomieszczenia? Tak jakbym ja tam widziała:lol:
  22. No, to Luśka ma teraz tyle ogłoszeń, że domek musi się znaleźć. Byłam z nią dziś na spacerku, ale oczywiście aparat padł mi już po pierwszej focie, na której jej nie było, bo zwiała:diabloti:
  23. No, jasne, Twoja krew! Kopi- pilny uczeń:loveu:
  24. Świetna Kella. Jaką ma łaciata przednią łapcię:loveu:
×
×
  • Create New...