Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. Biedaczku, hop! do góry. Mam jego zdjęcia z dzisiejszego wypadu do schronu. Wstawię je później;) Kopi jest świetni. Taki przymilny.
  2. No, Balbina ostatni tydzień w schronie:multi::loveu:
  3. Cudny pies! Na spacerze zupełnie inaczej niż za kratami. A uszko ma zabójcze:loveu:
  4. Kalcia tak ślicznie wypatruje domku:-(
  5. Biedaczek, taki smutny pyszczek:-(
  6. Ehhh... A ja idę dopiero w poniedziałek z koleżanką z Tajlandii.
  7. Maryśka ma odnowione ogłoszenia;)
  8. Po domek, Safarku rudasku!:loveu:
  9. [quote name='gops'] valeur-15m +karabinczyk[/quote] I ile to, gdzieś tak?;) To tak, mnie w sobotę nie będzie. Grypa atakuje...:angryy:
  10. To niech szybko dochodzi do zdrowia:loveu:
  11. Klarcia, a co u ciebie? Nikt cię nie odwiedza...
  12. No, Pchełeczko, nie zapominamy o tobie:loveu:
  13. Odnowiłam Amelce ogłoszenia. Oby przyniosły domek.;)
  14. Odnowiłam Baffi ogłoszenia.;) Tak ucichło u niej.
  15. :multi:Leoś w nowym domku! A są szanse na zdjęcia jego szczęśliwego pycholka? :loveu:
  16. [quote name='fona'] Nawet bez wielkiego krzyku dała sobie obciąć pazury, czyli chyba zaczyna zapominac [lub wybaczać] zabieranie jej do lekarza co tydzień, już tak panicznie na mój widok nie ucieka, sama wyszła i zaczęła wokół mnie krążyć. Nie choruje {tfu, tfu}, tzn. oczy ropieją, ale tak juz będzie, ale nie kicha, nic się nie dzieje. Juz nawet się tak nie dusi jak kiedys (odtego złamanego mostka).[/quote] :multi:To świetnie, że z Pralinką tak dobrze. Kamień z serca:loveu:
  17. A ja mam w domu smycz, na której przyciągnęłam Westę ze schronu. Taka mała pamiątka. Przyniosę ją następnym razem.
  18. A mnie się strasznie podobają jego uszka:loveu: Takie.. insze:diabloti:
  19. [quote name='gops'] Valeur248 Ciebie tez zapraszam na herbate :evil_lol:;)[/quote] No jasne, jak mogłabym przepuścić taką okazję:diabloti:
  20. Zero odpowiedzialności, zero wyobraźni... I pieska chce przygarnąć. Ale gdzieś musi być ten jedyny domek:roll:
  21. To ja również proszę o karabińczyk z linką. Ze zwrotem kosztów. Poszłabym sama, ale nie mogę wpaść, gdzie to jest:evil_lol:
  22. No, niestety. A domków jak na lekarstwo.
×
×
  • Create New...