Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Ja mam zaszczyt być księgową Miki i już wysyłam konto do kosu32 i Moniki z Katowic. Z góry dziękuję za wpłaty:lol:
  2. Absolutnie nie jest skromnie - każda złotówka się liczy, zwłaszcza teraz bo wreszcie mamy "z górki". Dziękujemy:lol:
  3. Już jestem u Miki i bardzo się cieszę, że przyłączyły się do nas - jej wielbiciele - kolejne osoby;) Nemko, Kaa dziękujemy pięknie za deklaracje:lol: Zaraz uzupełnię pierwszą stronę a numer konta to nawet pozwoliłam sobie do Was powysyłać:evil_lol: Mika, kochana - brakuje coraz mniej. Jeszcze troszkę i będziemy się rozglądać za transportem;) UBOCZE jeszcze raz dziękuję za czuwanie nad wątkiem Miki:lol: Wysłałam trochę nowych zaproszeń do Miki, mam nadzieję że cioteczki ją odwiedzą.;)
  4. Jak to nie ma nikogo:mad:Tylko jeszcze tu nie doleciałam:evil_lol:. Jestem, czuwam:lol:
  5. Mika jeszcze troszkę i będzie lepiej;) Dziś w nocy w hoteliku u ZuziM odeszła za TM Tosia:-(, sunia, która całe swoje życie spędziła w schronisku:-(. W schronisku się urodziła i całe 9 lat żyła. Dopiero w czerwcu 2009r. poczuła co to inny świat, trawa pod łapkami, własna buda, miseczka i kocyk. I odeszła cichutko, tak jak cicho żyła po 7 miesiącach. Dlatego musimy pomagać tym "kochanym staruszkom" żeby choć na koniec życia nie byli za kratami, żeby obok był ktoś kto pogłaszcze, przytuli, zaopiekuje się. I jeśli nawet nie uda nam się znaleźć tego docelowego domu z własną kanapą to zawsze będą tacy co chociaż zapłaczą...:-(:-(:-( Przepraszam, ale tak strasznie mi smutno...... Tosia też była ze Schroniska w Tychach.:-(:-(:-(, kocham te "tyszaki":-(:-(:-( Mika - jeszcze poczujesz trawkę pod łapkami, obiecujemy:lol:
  6. [quote name='Sabina02']TOSIU [*]... Nie spodziewalam sie. :-( :placz:[/QUOTE] Nikt z nas się nie spodziewał:-(
  7. [quote name='UBOCZE']Fantastycznie!!! Że tych bid tak dużo, a nas tak mało... Marzy mi się w dalekiej przyszłości dogomania, w której nie trzeba byłoby już pisać o schronach i bidach, a byłaby tylko sama wymiana relacji ze szczęśliwych domów...[/QUOTE] Mam dokładnie takie same marzenia:lol: Jaka byłabym wtedy szczęśliwa:lol: [B]UBOCZE - dzięki za fantastyczną akcję marketingową dla Miki, ogromnie się cieszę że są ludzie, którzy o niej pamiętają:lol:[/B]
  8. [quote name='Ania :)']Oby to był Fiodor :( ![/QUOTE] Oby to był Fiodor........
  9. [quote name='Dada M'] AlfaLS - gdyby było więcej takich domów, jak ten, gdzie trafiła Ewa, a potem Jaśmin, to wszystkim dogomaniakom odpadłaby połowa zmartwień. Nie ma nic smutniejszego niż pies, który żyje w schronisku 10, 11 lat i nikt nie chce mu ofiarować odrobiny ciepła i radości podczas tych ostatnich miesięcy. Dlatego bardzo szanuję osoby takie jak Opiekunka Ewy i Jaśmina. A oto wątek Jaśmina - zanim zaczął się rozkręcać, Jaśmin już jechał do domu :) http://www.dogomania.pl/threads/174345-Od-11-lat-w-schronisku-JaA-min-bA-aga-o-dom-na-doA-ycie-MA-DOM Wiem o tym dokładnie że takie psiaki kochają całym ciałem i duszą:lol: - sama adoptowałam suczkę, która była całe swoje życie, 12 lat w schronisku:shake:. Była podobno tzw. psem nieadopcyjnym, który ogromnie bał się ludzi, ona potrafiła ze strachu że człowiek do niej podchodzi załatwić się pod siebie:-(. A teraz po roku, to najcudowniejszy normalny pies:lol:, kochający ludzi i calutki świat a we mnie zapatrzony że strach. Dlatego mam ogromną słabość do psich staruszek i staruszków - są najkochańsi na świecie:lol:. Dlatego też tak cieszyłam się że Ewka pojechała do cudownego domu i tak ogromnie było mi smutno gdy odeszla:-(
  10. [quote name='Emigrantka']Zmiencie moja stala z 15 na 25 miesiecznie (od lutego) i prosze o konto dla Miki na maila do mnie: [email protected] z naglowkiem MIKA dzieki Deklarację już zmieniam, mejl wysłamy. Dziękuję:lol: [quote name='Romka']A zerknij moja droga z boku za nazwiskiem:razz:.Inny szczegół to "urocze,bardzo wyrazne pismo":diabloti:!Jesli tak jest to moje!:lol: Cieszę się że dobrze rozszyfrowałam;), niestety na przelewie, który mój bank mi wyświetla mam nazwisko, imię pełny adres nawet i że na Miki za 2 miesiące i nic więcej :shake:.Cieszę się że dobrze rozszyfrowałam;). Ale najważniejsze że się wyjaśniło;) [quote name='Livka']AlfaLS popraw na pierwszej stronie - Livka nie Livia ;) na dogo jest osoba o nicku Livia, ale to zupełnie kto inny;) Już poprawiam i przepraszam;)
  11. Weszłam tu żeby dowiedzieć się co u Balbinki a tu taka wiadomość o Tosi :-(:-(:-( Strasznie mi przykro bo choć jestem daleko to pokochałam tą cichutką, spokojną psinkę:-(. Ale zawsze będziemy miały chociaż tą satysfakcję że nie odeszła anonimowa, jako kolejny zmarły psiak w schronisku, tylko była kochana, swobodna, miała swoją budkę i swoją miseczkę. Zdążyła nawet pochodzić sobie po prawdziwej trawie:-( Kochana Tosiu, będziemy o tobie pamiętać [*]. Współczuję strasznie Zuzi bo nie dość że tu odeszła Tosia to jeszcze operacja Balbinki:shake:. Dzięki Zuziu że jesteś taka silna i jakoś to wszystko przeszłaś. Cieszę się że Balbinka dobrze zniosła operację ale nie ukrywam że ta radość jest dziś strasznie stłumiona:shake: [B]Balbinko kuruj się kochana dobrze bo z tego duetu tylko Ty nam zostałaś:shake: [/B] Śmierć Tosi jeszcze bardziej mnie mobilizuje o zawalczenie o te pięć psiaków ze schroniska w Tychach, które są tam już ponad 10 lat. Może one też coś z tego życia będą miały? Może się uda i zdążymy je wyciągnąć? Kurcze siedzę, piszę i płaczę:-(
  12. Odwiedzamy, odwiedzamy i też się cieszymy że sprawa wózka ruszyła;) Fajnie by było żeby Sara miała wózeczek gotowy jak śniegi stopnieją i będzie mogła ruszyć na swój wiosenny spacer do lasu;)
  13. Witam koleżankę po fachu:lol: Na pociechę napiszę że ja mam jeszcze weselej bo prowadzę same osoby fizyczne z działalnością i kabaret mam do końca kwietnia:evil_lol:
  14. A ja mogę prosić o wątek Jaśmina? Kibicowałam Ewie to chętnie bym poczytała o innym psiaku, który poszedł do "jej" domku;)
  15. Zuziu czy to dziś "ten dzień"? Jeśli tak to o której mamy mocno zaciskać kciuki?
  16. Dziś reszta absolutnie nie śpi, czuwa i zagląda do Saruni:lol:
  17. UBOCZE nas tu zabawia wierszykami i tym samym przyciąga pieniądze do Mikuni:lol:. Przyszedł kolejny przelew na 20 zł:multi:. Romka to Twój bo nie ma nicka? Na razie przypisuję Tobie a jak inni zrobią awanturę to najwyżej poprawię:evil_lol:. Jednak wszystko mi wskazuje że to Twój / za 2 miesiące/ i afery nie będzie :lol:. Mikuniu w sobotę i niedzielę będę zapraszała kolejne dobre dusze do Ciebie i może ktoś Ci coś podaruje?;)
  18. Tylko parę godzin mnie u Miki nie było a tu tyle się działo:multi: Bardzo dziękuję za nowe deklaracje Emigrantce i jej córce Monice:Rose: Mamy już 150 zł., myślę że te pozostałe 200 też niedługo damy radę nazbierać i MIKI będzie mogła:bye: a później tylko cieszyć się życiem i :Dog_run: jak szalona. W tej chwili na koncie Miki jest już 190 zł.:multi::multi::multi: Wpłynęły pieniądze od: marysia55 50 zł., Bjuta 20 zł., Nikus 10 zł., Livia 10 zł. UBOCZE wierszyki są super:lol:
  19. [quote name='KrystynaS'] Podobna???? :lol: :lol: witajcie!!!! I to jak podobna:lol:
  20. [quote name='marysia55']Miki, przelew juz poszedł na nową drogę życia :loveu: "szczęśliwej drogi, już czassssss ....... ":siara: DZIĘKUJEMY:Rose:
  21. [quote name='TERESA BORCZ']myśle o tym aby troche wypiekniał do tych fotek, odespał aby futerko nabrało blasku. w SENSIE SAMOPOCZUCIA TO WIEM ŻE JEST NAJSZCZĘŚLIWSZY NA ŚWIECIE.[/QUOTE] I trudno mu się dziwić:evil_lol: Z takiej strasznej niedoli trafił wprost od nieba - tylko się cieszyć:Cool!:
  22. [quote name='Bjuta']Pewnie jeszcze nie ma księgowego. Kto jeszcze wspomoże starowinkę? Księgową Mikusi jestem ja;) Na razie wysłałam numer konta tylko tym osobom, które deklarowały wpłaty jednorazowe - żeby było na podróż;) Jeśli uznajecie, że deklaracje stałe też chcecie wpłacać już teraz to numer konta prześlę wszystkim zainteresowanym. Zresztą to chyba jest dobry pomysł bo Miki musi trafić do ZuziM z wyprawką w postaci miesięcznej opłaty. Mam nadzieję że już niedługo będziemy mieli tyle kasy, że Miki będzie mogła się pakować:evil_lol: Wszystkim, którzy zadeklarowali się dla Mikusi - wysyłam numer konta;) NA KONTO MIKUSI WPŁYNĘŁO PIERWSZE 100 ZŁ. OD KUNDELKOWEJ SKARPETY. DZIĘKUJEMY:Rose::Rose::Rose:
  23. [quote name='Finka']Agnieszko, od dłuższego czasu przegladam posty z tego tematu, jestem z Wami całym sercem, nie wiem co bym przeżywała jakby moja sunia zaginęła. Miszkam na Pomorzanach bardzo blisko Ustowa, więc temat jest mi tymbardziej bliski. Myślę sobie, że najlepiej byłoby chyba jakby okazało się, że ktoś je przygarnął. Tydzień temu zaginął pies mojego taty, było to daleko od domu, szukali cały wieczór, w nocy i od samego rana. Dopiero po południu, kiedy już straciliśmy nadzieję zadzwonił znajomy, że pies się zanlazł, przez cały ten czas był u dobrych ludzi, którzy go już 2 godziny po zaginięciu przygarnęli bo błąkał się po drodze w pobliżu ich domu, nakarmili go i pozwolili by został u nich na noc, pomimo, że nie wiedzieli co to za pies, czy jest zdrowy. Łezka mi się w oku kręci jak pomyślę o tych dobrych ludziach, nie często spotykamy tak wielkie serca. Może i twoje psiaki trafiły do takich ludzi. Ściskam mocno i trzymam kciuki, czasem niemożliwe staje się możliwe i tego Wam życzę.[/QUOTE] Ja z kolei jak szukałam swojej Tary to miałam sygnał od młodego chłopaka że jakaś pani ma mojego psa. Widziała ogłoszenia, wiedziała że ten pies jest usilnie poszukiwany ale doszła do wniosku, że ona tego psa znalazła i teraz to jest jej pies:shake:Absolutnie nie brała pod uwagę, że ktoś szuka, tęskni, że może pies tęskni. Na szczęście okazało się że to nie moja Tara tylko jakiś inny psiak ale takie postawy wśród ludzi też są:mad:.
  24. [quote name='Livka']No i przeczytałam ;) 10 zł na m-c dla Mikuni - tak mi szkoda psiulki - narazie tyle chyba , że jakiś mój deklarowicz znajdzie DS ... może już niedługo ;) tak właśnie się stanie. Dziękujemy i zapisujemy - coraz mniej nam brakuje:lol:
×
×
  • Create New...