A oto odpowiedź Pani / przyszłego DT - myślę, że wszystko wyjasnia i oczywiście ja jestem jak najbardziej za :loveu::loveu:
[B]Wszystko dokładnie rozumiem i wiem ze ludzie bywaja okrutni,zwlaszcza dla
zwierzat dlatego uwazam ze powinno istniec cos takiego jak policja dla
zwierząt,slyszalam ze miala powstac w Polsce ale niewiem na jakim teraz
jest to etapie.W takim razie Kajtusia wezmę bez zapoznawania sie z nim
skoro przyjedzie az z Kielc i jeśli nie ma innego pieska potrzebującego w
blizszej okolicy,może takiego,któremu bardziej zimno i ma np mniej
futerka.Mysle ze 5 zł dziennie w zupełności wystarczy,wzięłabym go
nieodpłatnie ale jak pisałam niestety jestem bez pracy a to ze dysponuje
wolnym czasem i milosc do zwierzakow skloniły mnie do tego aby któremus
pomóc.Pozdrawiam serdecznie i czekam na wiadomość.
[/B]A teraz wiadomość z ostatniej chwili:
Beatka będzie w Kielcach w poniedziałek i odebrałaby Kajtusia od Ciebie Erko. Co Wy na to?