Jagga a musi być sunia - bo mam takiego "mojego" faworyta Smutka z Tomaszowskiego schronu - w łatki, a taki smutny - przepraszam Erko i Adndziu, że tutaj pisze, ale zobaczcie same:-(
[B]Zaraz te zdjęcia usunę z tego wątku tylko chciałam Wam pokazać
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i944046.jpg[/IMG]
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i944047.jpg[/IMG]
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i968612.jpg[/IMG]
[/B]