Jump to content
Dogomania

evel

Members
  • Posts

    10326
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by evel

  1. Fifka jest mega urocza na tych fotkach, fajnie, że obóz był udany :)
  2. Nie wiem :siara: A wyżeł to facet był! Chciał nas pożreć całkiem na serio, może dlatego, że należał do rodzinki z małym dzieckiem ;)
  3. [quote name='Ladymonia0610']Wracając do Kseni- czy hotel nie pospieszył się z decyzją że już można szukać domu dla Kseni? Ksenia jest tam od miesiąca czasu i czy przez miesiąc czasu można aż tak dobrze poznać psa.? Piszę to ponieważ przypominam sobie jak Funia pojechała z Ksenia na wizytę p/a i co?Lipa. Ksenia pokazała rogi. W hotelu może być wszystko pięknie ładnie (cieszę się ze jest poprawa) ale czy jak znajdzie się dom nie powtorzy się sytuacja z wizyty p/a ?[/QUOTE] Jeśli ktoś jest doświadczony i kompetentny, to miesiąc czasu spokojnie wystarczy na ocenę psa w różnych sytuacjach. Jeśli w ogłoszeniach będzie jasno napisane, że Ksenia potrzebuje doświadczonego przewodnika i domu bez dzieci czy innych zwierząt - myślę, że będzie OK. Masa psów tutaj potrzebuje przecież domów o określonych warunkach i jakoś udaje się je znaleźć. Widać z Kseni nie jest taki potwór, jak się wszystkim wydawało - nawet agresywny pies przy dobrym prowadzeniu i odpowiedzialnym, wyczulonym właścicielu jest w stanie normalnie funkcjonować. Za parę dni LadyS. zrobi dla Kseni pakiet ogłoszeń :)
  4. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AfoYYuO4RjE/UAPUHzaOahI/AAAAAAAAEO0/mitO-s5jl48/s512/P7150132.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-krNhdqdJcO0/UAPUOmSCZdI/AAAAAAAAEPw/N_f1OHL4DLk/s512/P7150139.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1NpXWs3fmDw/UAPUPaHWE9I/AAAAAAAAEP0/guYE0ktJLTg/s640/P7150140.JPG[/IMG] To wyżełek (maluni, nie?), który wcale a wcale nie chciał nas pożreć: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-HtL6gLg9yuM/UAPUQTAH8kI/AAAAAAAAEP8/llHvxjFf5aA/s640/P7150141.JPG[/url] ;)
  5. Miotanie psem - niestety, kółeczko zostało kontuzjowane :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JqkqQsN4hrw/UAPTUASAjwI/AAAAAAAAEHo/sWien6FNrkA/s640/P7150065.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Jk-zYLgezGU/UAPTU8yWxVI/AAAAAAAAEH0/sU5HZwv6ftk/s512/P7150066.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Z77Qu1PAJfw/UAPTaFLthlI/AAAAAAAAEIY/YV4Es90t3ns/s512/P7150072.JPG[/IMG] Zu miała mały wypadek - została wrzucona do morza :diabloti: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6GqOcCLxxyc/UAPTktdpotI/AAAAAAAAEJ4/6OoWFxALKTE/s640/P7150086.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FLj0zxAa04M/UAPTtB3XrRI/AAAAAAAAELI/lPXZciXR4XE/s512/P7150098.JPG[/IMG]
  6. [quote name='zmierzchnica'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-8WgzQrz5bFQ/UAHKGBMg5_I/AAAAAAAADqA/wIUJh4PLcrc/s640/P7110107.JPG[/URL] Identyczne miny! :D [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-q2_hPJNYmeg/UAHNMylwuzI/AAAAAAAAD04/KWAVSZcFFwY/s640/P7140225.JPG[/URL] Psy fruwają ;) Identyczną piłkę moim psom kupiłam na wyprawę nad jezioro, piszczeć przestała po sekundzie od znalezienia się w Frotkowej paszczy ;) Jax i Zu wyglądają razem genialnie, fajnie, że mogą sobie pobiegać razem :) Patrzę na zdjęcia i zazdroszczę morza, nawet deszczowego i zimnego... ;)[/QUOTE] Ta też trochę nie żyje, ale nadal jest atrakcyjna, dla obydwu bydłaków ;) [quote name='dorka1403'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-Q9yVR7RZhDI/UAHLoYGEhyI/AAAAAAAADuA/Uy6EuhMLDug/s640/P7140149.JPG[/URL] jaki sprint :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-8WgzQrz5bFQ/UAHKGBMg5_I/AAAAAAAADqA/wIUJh4PLcrc/s640/P7110107.JPG[/URL] coz za grzecznosc......zu jak siostra blizniaczka saszi tutaj wyglada [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-xu0BrtZoy0o/UAHJKVt6g4I/AAAAAAAADlE/iDOHHXk9sGs/s640/P7100064.JPG[/URL] stojka rodem od wyżłów :)[/QUOTE] Starała się, chociaż taka stójka jej rzadko wychodzi ;) [quote name='dog193']Ale super foty ;) A Bucek gdzie? Zazdroszczę morza. Takie zachmurzone też jest piękne :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-gftgj6o-V90/UAHNirQ-QJI/AAAAAAAAD3M/Me2avDas2Hk/s640/P7140250.JPG[/URL] Zuz jaki duży tu wyszedł ;) [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-GKP6Z02QupA/UAHNJZDV2-I/AAAAAAAAD0k/o8v1weXHmlw/s640/P7140219.JPG[/URL] [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-q2_hPJNYmeg/UAHNMylwuzI/AAAAAAAAD04/KWAVSZcFFwY/s640/P7140225.JPG[/URL] Jax lataaaaa :evil_lol:[/QUOTE] Bucek napawa Zuzę obrzydzeniem :evil_lol: A Zuz jest dwa razy większy od Jaxa i stał na górce ;) [quote name='Ty$ka']Cudowne fotki. Zuzka jak szaleje z Jaxem :D Przypasowali sobie do gustu chyba ;] Jaku Zu zareagowała na morze i fale? :) Ten róż bardzo jej pasuje :loveu:[/QUOTE] Morze jest fuuuu, bo są fale. I zimność :P Ale w Odrze ładnie sobie dawała radę, może spróbujemy gdzieś nad jeziorem jeszcze ;) Zu traktuje Jaxa jako zło konieczne trochę, ale poza domkiem się ładnie bawią :) Nawet z jednej miski piły wczoraj :D [quote name='panbazyl']morze!!!! ale super!!!! i foty :) pospamuję i tu - przepraszam za to z góry, ale MUSZĘ, bo na Lubelszczyźnie w końcu drgnęło i na Szlaku Jana III Sobieskiego ruszył nabór na nowe miejsca pracy - tylko nie wiem czemu przy kilu pozycjach jest termin 2.07, ale to babol, bo powinno być 25.07. Ja tego zmienić nie mogę. tu linka zapodam - i zachęcam, zwłaszcza że wymagania niezbyt wygórowane a na prawie 3 lata praca :) (tyle co projekt trwa) [URL]http://www.tarczasobieskiego.pl/index.php/blog/category/mełgiew.html[/URL][/QUOTE] :) A co do pracy - ja nawet nie rozumiem nazw tych stanowisk, więc chyba się nie nadaję, hihi. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RO0kxCrfSTs/UAPSy0BwnRI/AAAAAAAAEDs/0kacbcfIv34/s640/P7150027.JPG[/IMG] Łowimy... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dvXGPw9Ne9Y/UAPS8t_brEI/AAAAAAAAEE8/sXzCJS22gac/s640/P7150038.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YWek47L9-xU/UAPS-ED7T5I/AAAAAAAAEFE/f9CkvZ96F4U/s640/P7150041.JPG[/IMG] Ja się garbię, pies odstaje, bo mnie nie widzi, dobrana z nas para :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wZBMuq99uC4/UAPTNZ9JThI/AAAAAAAAEGo/8v1SYapeoeg/s512/P7150055.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-e48wTgM3Cvo/UAPTTYQn25I/AAAAAAAAEHk/PnydIPJibdg/s512/P7150064.JPG[/IMG]
  7. No, lonżowany, on się nie męczy :diabloti: Na dodatek jest zupełnie nieumięśniony, jak patyczak :evil_lol: A Zu jest zapasiona, żeby było wszystko jasne :evil_lol:
  8. Jeśli nie będzie komercyjny to spoko ;)
  9. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sPEb3beH0Ls/UAHNdOf2hhI/AAAAAAAAD2U/xdLOS-0igPY/s512/P7140237.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_ZESswRaMvs/UAHNd0VpuII/AAAAAAAAD2Y/aH67_7aHZtw/s512/P7140239.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gftgj6o-V90/UAHNirQ-QJI/AAAAAAAAD3M/Me2avDas2Hk/s640/P7140250.JPG[/IMG] Koniec. Mam dowody na to, że mój pies morderca bawi się z przedstawicielami swojego gatunku :evil_lol:
  10. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-g_kTNhwzxkA/UAHNRme1-GI/AAAAAAAAD1g/EIvUHUv9NT0/s640/P7140231.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PJjgrKlTCbk/UAHNXmS7OcI/AAAAAAAAD10/A2jncI9l3NA/s640/P7140233.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2xG4ugiKsLQ/UAHNaTk1jnI/AAAAAAAAD18/Ia8Mj4gV2Ik/s640/P7140234.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-weD1fIrytyo/UAHNbOuOs6I/AAAAAAAAD2E/kLt1-g5NnfM/s640/P7140235.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-arg7nPuywGU/UAHNcd81_aI/AAAAAAAAD2M/8C0BnO5JPx0/s512/P7140236.JPG[/IMG]
  11. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LrV98jnyKI4/UAHNLgqB8iI/AAAAAAAAD0s/MxhlcozjA0s/s640/P7140220.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-q2_hPJNYmeg/UAHNMylwuzI/AAAAAAAAD04/KWAVSZcFFwY/s640/P7140225.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JBCApQvP-pA/UAHNNjvPZwI/AAAAAAAAD1E/wNICrQEgiss/s640/P7140226.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-A6aQ9T0CXzg/UAHNPBfA1sI/AAAAAAAAD1Q/QcmVZI4I12M/s640/P7140229.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sbra_F7MYHo/UAHNPhPG5YI/AAAAAAAAD1c/r1q4fLaUxH4/s640/P7140230.JPG[/IMG]
  12. Pseudo-obi z rozproszeniami ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1rSFYD_itcc/UAHMoFlKEGI/AAAAAAAADyM/FPvfRvT9lTE/s512/P7140194.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z6QnBuO4bHg/UAHMpu84jjI/AAAAAAAADyc/LBkjVO4WC0A/s512/P7140196.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SmEwTTgKoAQ/UAHMygN6CSI/AAAAAAAADy8/00k26Gqo-Ns/s512/P7140201.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7be-HF_R2pk/UAHNHn5fVxI/AAAAAAAAD0U/Ew0ODGfNKWk/s640/P7140217.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GKP6Z02QupA/UAHNJZDV2-I/AAAAAAAAD0k/o8v1weXHmlw/s640/P7140219.JPG[/IMG]
  13. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SOHsANXiZWQ/UAHLyYFIPPI/AAAAAAAADug/KXr6jVo5ITI/s640/P7140153.JPG[/IMG] :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SMOHhn2rdmE/UAHMAm6XocI/AAAAAAAADvM/K8LSlWWEUfU/s512/P7140162.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Ic-fotEeRHc/UAHMIsDDzbI/AAAAAAAADvs/LQUud6ep0dI/s640/P7140169.JPG[/IMG] Go, go, go! :P [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4g0Zs0k2BkM/UAHMKsudC5I/AAAAAAAADv8/3uhyUZ_LqKI/s512/P7140172.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uRHsGMnQO0E/UAHMTAVH7pI/AAAAAAAADxM/G0BTRzRmDNQ/s512/P7140181.JPG[/IMG]
  14. Morze dziś: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-332UKZrQcuU/UAHK30_x6GI/AAAAAAAADt4/G1Bhk5eoSv4/s640/P7140148.JPG[/IMG] A teraz będą zdjęcia głupie, śmieszne i w ogóle :eviltong: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Q9yVR7RZhDI/UAHLoYGEhyI/AAAAAAAADuA/Uy6EuhMLDug/s640/P7140149.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zSdJE9BSAjU/UAHLpnyvIjI/AAAAAAAADuI/aNWvD00h28s/s640/P7140150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QD-krKfllnU/UAHLrBQGkzI/AAAAAAAADuQ/StECVgZ2lDg/s640/P7140151.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fpVXhPe9FLg/UAHLrkB3sqI/AAAAAAAADuU/oog_rJ3QnQs/s640/P7140152.JPG[/IMG]
  15. Mam foty, autorstwa ladyS. ;) Przyczajka: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xu0BrtZoy0o/UAHJKVt6g4I/AAAAAAAADlE/iDOHHXk9sGs/s640/P7100064.JPG[/IMG] Zuz zakopany: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-w1_fQf0a_4c/UAHJVyS7g6I/AAAAAAAADmE/bknOhYAG10Q/s512/P7100074.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qbIH0KE1or0/UAHJVMYhHCI/AAAAAAAADl8/pX6lY9qEJxM/s512/P7100073.JPG[/IMG] Mama, zabierz śmierdziela! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-u_1PHspYW3I/UAHKAJ9jvAI/AAAAAAAADps/r58y8GquSig/s640/P7110105.JPG[/IMG] Dziobaki. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8WgzQrz5bFQ/UAHKGBMg5_I/AAAAAAAADqA/wIUJh4PLcrc/s640/P7110107.JPG[/IMG]
  16. [quote name='piroman1']Trzymanie psa "zawsze na smyczy" uwazam za formę nękania , podobnie przepisy które to regulują są chore i niezyciowe . Współczuję Twoim psom , mój biega luzem po parku ,ale ma dobre przywłanie i bezwzgleną komendę "STÓJ". Trzeba szkolić psa , to potem nie ma potrzeby prowadzania go jak krowy na łańcuchu[/QUOTE] Zabawne. Nie wiem, czy bierzesz pod uwagę, że nie każdy ma border collie (od szczeniaka), dla którego właściciel jest całym światem. I żeś dowalił z tą "najczęstszą rasą w schronie" jako BC, lol. I konsekwencja u Ciebie chyba leży - najpierw piszesz, że rasa nie ma nic do rzeczy, a potem, że widząc bulteriera uciekasz do innego parku. Zdecyduj się, człowieku.
  17. Gdyby ktoś był ciekaw - żyjemy. Zu broni Jaxa przed innymi psami (!!!) ale nadal uważa, że jest paskudny i śmierdzi. Bywa to w sumie dość zabawne. I już wiem, że z drugim psem będzie niezła jazda, przynajmniej na początku :roll: Zuza raz sobie poszła na kupkę na wydmy :mad: :angryy: ale ogólnie nie robi siary. No chyba, że broni Jaxa i wpada w trans... Pozdrowienia znad deszczowego jak cholera Bałtyku :D
  18. Zuzu w DS :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HyBZvGSw_hE/T_nIwiYzezI/AAAAAAAADZw/IwCFCwt--qc/s512/P7080059.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GW3fbuTzoM4/T_nJEUUGnRI/AAAAAAAADbw/KilQzZ1cQ-s/s512/P7080083.JPG[/IMG]
  19. Buszujący w zbożu ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KPmMgJz4vlM/T_nI21D2jmI/AAAAAAAADaY/djArfTrDlb8/s512/P7080072.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-usIHlfAOmsY/T_nI-lFv5XI/AAAAAAAADbI/GNHypeONNLc/s640/P7080078.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GW3fbuTzoM4/T_nJEUUGnRI/AAAAAAAADbw/KilQzZ1cQ-s/s512/P7080083.JPG[/IMG]
  20. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-O5PD3wyP6vo/T_nIUSsvzDI/AAAAAAAADWY/OFcYKzgBkgc/s512/P7080014.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bcIr_cNz2Ak/T_nIWA0TzaI/AAAAAAAADWo/OCWYXMItal0/s512/P7080021.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1GFLSUXvHCM/T_nIel0l7XI/AAAAAAAADXs/7Jhy2fgissk/s512/P7080033.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IMyxGr_5EKE/T_nIaojV1GI/AAAAAAAADXQ/P4vU8zhU2_Q/s512/P7080027.JPG[/IMG] Tiamiś - nowa idolka Zu :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JmGmjhits24/T_nIXGVvaZI/AAAAAAAADWw/8JiVKcXDXlY/s512/P7080022.JPG[/IMG]
  21. PKP... Moje wyprane spodnie po podróży Lublin - Wrocław z szarych zrobiły się prawie czarne :splat: A mój pies pływa :lol: Co prawda stylem "na rozpaczliwca" ale daje radę :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WJXcLE_Q0z0/T_nIr15ZJZI/AAAAAAAADZQ/KZDJ0cotfzk/s512/P7080053.JPG[/IMG] Po kąpieli było tarzanko w trawsku i panierowanie oraz głupawka. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HyBZvGSw_hE/T_nIwiYzezI/AAAAAAAADZw/IwCFCwt--qc/s512/P7080059.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vJa-H7AwREw/T_nJW47wUAI/AAAAAAAADeQ/ZwsQhmZ9n7U/s640/P7080107.JPG[/IMG] Wiraż :P [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hK0N4_Id-Kg/T_nIlxTJN9I/AAAAAAAADYg/UfdwBZp_GtM/s512/P7080045.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Sj75DEAvKtI/T_nIvVJPvjI/AAAAAAAADZo/AVcOMMnpyM8/s512/P7080058.JPG[/IMG]
  22. Jutro muszę wstać jakoś super wcześnie, więc do zobaczenia kiedyś :)
  23. Rozszerzona lista to bujda, nie obowiązuje ;)
  24. Pewnie miałam halucynacje :evil_lol: Z pamiętnika dekla. Jak spakować walizkę i nie zwariować. 1. Przynieś walizkę. 2. Zwolnij psa z kennela, żeby mógł wyjść i popaczać, bo inaczej wypadną mu gały. 3. Idź po ciuchy. 4. Wyciągnij psa z walizki. 5. Przypomnij sobie, że musisz dorzucić coś z innego pokoju. Po powrocie wyciągnij psa z walizki i stanowczo mu powiedz, że walizki nie są dobrym ani wygodnym miejscem dla piesków. 6. Przyjmij na klatę spojrzenie kruszące najtwardsze skały świata. Po czym zapewnij pieska, że on też jedzie. Osłoń się poduszką, chyba nie chcesz wyglądać na urlopie jak po bitwie z niedźwiedziem grizzly...? Tak, tak. Zu, odkąd jest WALIZKA, cały czas sprawdza, czy jej aby nie uciekam. Po spacerze z moją siostrą wraca do domu galopem i wskakuje na mnie, bo to fajnie, że nie pojechałam bez niej. Ale dekiel :) Poza tym wczoraj niezłą akcję odwaliła... Zamknęłam ją w kennelu, rozkładamy łóżko, idziemy spać. Nagle pies zaczyna piszczeć. Może gorąco, OK, ściągnęłam nakrycie z kennela. Dalej jęczy i piszczy. Myślę sobie, no jasna cholera, może będzie rzygać, może brzuch ją boli, może będzie miała sraczuchnę albo jeszcze co... Okazało się, że piesek zapomniał się napić przed spaniem. Po wychlaniu swojej porcji poszedł spać jak gdyby nigdy nic. I niech ktoś jeszcze powie, że ona jest normalna :evil_lol:
  25. Spoooooko, strasznie jest tylko na początku ;)
×
×
  • Create New...