Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7829/kab5jn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/7073/kab4ns6.jpg[/IMG] I jakies rokiego co znalazłam: [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3483/roku1zj7.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7462/rokutu8.jpg[/IMG] I tyle fot;P
  2. fotki: [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5859/kabwi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4479/kab2kl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2/kab3aj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2236/kab1oh3.jpg[/IMG] zaraz jeszcze troszke;)
  3. heh:) to zaraz dam jakies bo mam przygotowane:P ale nikt sie nie domagał to nie dawałam:P hehe:) beda znowu z serii wspomnienia:) stare zdjecia;)
  4. [quote name='Izabela124.']Oj przeprosiny przyjete:loveu::loveu: No myslam, ze juz nie koffasz, ze nie zagladalas A jak namaiwanie na zlocik rodzicow?:razz:[/quote] No to sie ciesze że przyjęłas przeprosiny:):) nie no jak mogłas wogóle tak pomyslec:( No narazei wogóle nie próbowała... a wogóle to pewnie nie ma juz dla mnie miejsca.. i z kim bym miała byc w domku:(
  5. [quote name='Izabela124.']Witanko No cos tak patrzylam, ze cie dzis wogle niv bylo, myslam, ze juz nas nie koffasz:shake::-( A przegladam wasze galeriv, alv chyba nie zdazv dzis zaleciec do wszystkich:-([/quote] Oj przepraszam.. ale mi sie nie pokazywały u ciebie nowe posty i tak sie dziwiłam co sie stąło ze u cebie tak cicho a zawsze ktos tu jest wiec znalazłam linka do ciebie i zajrzałam... przepraszam ze nas wczesniej nie było:( I koffam was bardzo.. jak mozesz myślec ze nie..:(
  6. hehe:P no moze i nie:) hihi:) ale moze sie obrazic czasem:p hehe
  7. [quote name='KaRa_']To na temat wszystkich krótkomordników z smarkami w nosie i zaciekami przy oczach:lol:[/quote] hehe:P dobra okreslenie:) ale ta psiaki tez sa słodkie:D
  8. witam:) wpadłam do was dopiero teraz bo mi sie nie pokazuje ze u was nowy post;/ suchar taki;/ ale trafiłam na fotki:D:D śliczne są:):D:D:D hihi:) co u was?
  9. Oj wiedz co ;p jak tak możesz:P miec chłopaka i za innymi ganiac:P nie ładnie:P hehe:)
  10. [quote name='KaRa_']dobrze,że nie napisałam mopsa bo dla mnie wszystko co ma spłaszczoną morde, język latający jak koliber przy zmęczeniu i nosek wielkości guzika to mopos:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hehe:P to madzia by sie obraziła chyba jak bys tak napisała:P hehe:) miej nadzieje ze nie widzi twojego komentarza na temat jej psa:P hehe
  11. hehe:P ja mam podobnie;P mi sie tylko jeden podoba;P a moim koleżanką to każdy kto przejdzie ulica;phehe:)
  12. hehe;p a ja chciałam tylko powiedziec że sledze temat i na liscie jest błąd gdyż McDzik ma SPANIELA tybetańskiego a nie jak tam napisano teriera:P
  13. No ma pare ogłoszeń:) heh:)
  14. jej super foty:D:D hihi:) Fajna ta Kora;D duża:) Fajna świnka:D
  15. heh:P kabi pewnie ze lubi:P hehe;) u mnie chyba nadal sypie;P No niestety:P O fajnie;P ja na jutro sie nie ucze:P Ale mam konkurs z matmy;/ kurcze ale mi sie na niego nie chce iśc;/ masakra;/
  16. Aaaa:) fajnie:)
  17. Będzie dobrze.. bede trzymała kciuki za niego... przeciez nie moze byc az tak źle... O twoje kolezanka bedzie miała nowego psa?? jakiego??
  18. heh;p ja nie przepadam za biologią:P hehe:) A brad jest ble:P hehe;)
  19. Dobra ale jak nie to sie juz napewno obraże...
  20. A i tak musze iśc bo 7 zł płaciłam;/ hehe:P ja sie dostane dalej w marzeniach chyba:P hehe nie jestem aż taka dobra z matmy:P ale ją lubie;P z bioli... w życiu bym sie nie zgłosiła na taki konkurs:P nie lubie bioli:P hehe:)
  21. U mnie pada właśnie śnieg:P Albo nie bo sie z babcią kłóciłam:P SYPIE śnieg;D hihi:) Ja kabiego wypusciłam a potem nie chciał do domu wrócić to go zaczepiłam na smycz zeby nie poszedł nigdzie i siedział na wycieraczce przed drzwiami:D:D hehe;) Co powiecie?
  22. [quote name='smallpati']do Londynu jutro :) Moli też się kładzie na kołdrze i nie mogę się przekręcić, nie cierpię tego :angryy: ale nie mogę być zła na nią bo ona wtedy wygląda tak uroczo :loveu:[/quote] hehe:) fajnie masz;) ja jutro mam jakis konkurs z matmy i nie chce mi sie na niego iść;p po co wogóle sie na niego zgłaszałam:P hehe:) No wygladają słodko:loveu: heh:)
  23. [url]http://www.ogloszenia.5aleja.pl/index.php?method=showdetails&list=advertisement&rollid=12094&fromfromlist=advertisement_my&fromfrommethod=showhtmllist[/url] i jeszcze jedno:):) mam nadzieje ze to cos pomoze;)
  24. [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=1595629&cid=170[/url] drugie ogłoszenie:)
×
×
  • Create New...