Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Brak zainteresowanych??
  2. O fajne zdjecie:) u was tak mało chłopaków jest w klasie??:P hehe:) i fajnie wyszłas czemu mówisz żę źle?
  3. [quote name='Izabela124.']Hihi A u mnie jakis walniety fotograf byl, woglv jakis niemily i tylko jedno zdjecie zrobil chyba chcial nas szybciej sie pozbyc:evil_lol: A moja kolvzanka wyszla jak nacpana:evil_lol::evil_lol:[/quote] hehe:P ma robił kilka i w pewnym momencie nasi chłopacy z klasy tak smiesznie powiedzieli MAKRELA:P hehe:) i wszyscy w śmiech a on zdjecie robi:P hehe:) ale dobra;p a to twoja koleżanka fajnie musiała wyjśc:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Ja na moim tez:P przynajmniej tym z 1 klasy a teraz to nie wiem bo jeszcze nam nie dali zdjec:P ale moge sie założyc że z tych wszystkich co robili to najgorsze wybiorą;/ hehe:)
  5. A czemu nie mozna??:P hehe myslisz ze beda miec cos przeciwko??
  6. Nie no napewno nie wyszłas brzydko.... Wiesz co jak mozesz nie chciec nam dac zdjecia:P hehe
  7. Co tam u was?? Co bobik robi??
  8. [quote name='Izabela124.']Witanko To ty ada sie nazywasz?[/quote] Nom:phehe:cool3: nie podoba mi sie moje imie wiec sie nie chwale:eviltong::eviltong: [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Szaleńczy Kabi przeciągacz nie wiem czego:D Roki jest śliczne:loveu: No żeby Kabi się tylko na mnie nie obraził jego to kocham:loveu: [/COLOR][/quote] hehe:P Kabi przeciąga dokładnie mowiąc dwie moje skarpetki związane:) hehe:) Roki śliczny powinno byc;P hehe:) heh;) przekaze mu twoje wyznanie:) PS. powiedziałam mu i sie ucieszył:D [quote name='Martunia']Witanko! :hand: O kolejka miłośniczka Kabiego. :D Ja jestem druga, zaraz po Adzie, pamiętaj! :cool3: :loveu::loveu::loveu: Poza tym fotki śliczne. :loveu: Kochany Kabiś. :) I Roki również cudownie. :) Co tam u Was? :D[/quote] No wiesz Martuś on ma same wielbicielki:D No wiadomo ze jestes po mnie:D Anula jest trzecia:)hehe;) On wszystkich kocha :loveu: No i ciebie oczywiście tez bardzo:loveu: A dziekuje:) U nas spoko:P jakos leci:P a u ciebie??
  9. Oj.... bedzie dobrze;) nie martw sie za dużo na zapas:):) Czekamy na informacje o Atosiku...
  10. To miłej podróży:) ale pewnie jestes juz dawno na miejscu:) Śliczne fota na pożegnanie...:) I jak mamy nie płakac jak nas zostawiasz??:( :placz::(:(:(:(:(:(:( :placz: :placz: :placz:
  11. O wreszcie foteczki:D:D hihi:) Co on tak tam wcina??;p hehe:) ale widac ze smaczne musiało być:P
  12. Witam witam i o zdrowie pytam:P hehe:)
  13. Śliczne fotki Hakerka i innych psiaków:) Fajne mieliscie przeszkody:) I nawet śnieg padał:)
  14. Ale Matuś ma kłaczki:D:D hehe:) słodziak:D:D
  15. DObra to ja tez ide jak wszyscy poszli Dobranoc:*
  16. Aaa:) to fajnie masz;):)
  17. Oj... szkoda... A z kim jestes w domku?? szkoda:( ale dobranoc.. jak wszyscy ida to ja tez zaraz ide...:(
  18. Ja ma 15:P w czerwcu skończe;P to jak ty masz 12-13 to nie duża różnica wieku:P hehe:)
  19. Łe idziesz sobie:P jak mozesz:(:(:( dobranoc:*
  20. [quote name='Izabela124.']Bedziemy szalec:evil_lol::multi: Gadac, plotkowac i Bog wie co jvszcze:multi::multi:[/quote] No nie wiem zastanowie sie... ale nawet jak sie zgodza to co mam byc sama w domku?? nie chce byc napewno z kims kto ma po 20 lat czy iles;/ kto jedzie w moim wieku kto nie ma domku?
  21. heh... no nie wiem... :) ale co ja bym tam miała robic;p nikogo nie znam;/ a znając rodziców to pewnie mnie nie puszczą:P chyba ze zawioza na miejsce i bezpiecznie odprowadza;/ a to troche tak wstyd ze tak powiem;/ No i nie wiem...
  22. hehe:):) nom :D madra jestem nie??:D:D hihi:) a ciągnie moja starą skarpetke:P hehe:) Nom:) wygłaskam je:)
  23. [quote name='Izabela124.']Ze mna bys gadala:razz::razz::razz: Ja tam tvz jestem niesmiala:evil_lol::roll::evil_lol: aj tam mysl pozytywnie i jedz:multi::multi:[/quote] No nie wiem juz sama... Po co mam jechac... tam i tak kazdy ma juz swoich znajomych...;/ i ogólnie.. sama ma jechac;/
  24. [quote name='Izabela124.']Oj co ty wogle gadasz:crazyeye::shake::eviltong: I tak bedzie przydzielanie do domkow, wiec nie masz co sie martwic[/quote] No taka prawda... Bo ja jestem ogólnie bardziej niesmiala i wogóle... Nie nadaje sie na zlot... co ja bym tam robiła...:( psa i tak bym nie wzięla bo bym nie mogła i on sie na takie zloty nie nadaja i ogólnie...:( wogólne nie ma sensu sie ich pytac....
  25. No tak niby ale i tak nie wie czy by mnie ktos chciał..;/ Wiec nie wiem czy to ma wogóle sens:(
×
×
  • Create New...