Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. taj a ja tez chce długopisy:D i jeszcze jeśli można jakies notesiki:D za 3 lata bede mogła na ciebie zagłosować:D hehe:) pati na prezydenta:):):)
  2. [url]http://img232.imageshack.us/img232/513/35563945zc5.jpg[/url] super:D:D
  3. hehe te tez super ale nie chce mi sie juz cytowac:P hehe:) kabi ma podobna miseczki:D jak nie takie same:P
  4. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1732.jpg[/url] znowu zakochani:):) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1733.jpg[/url] gdzie bobiś? [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1734.jpg[/url] pokłóceni?? [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1745.jpg[/url] mina bobika jest na tej focie zabójcza:D:D [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1749.jpg[/url] gdzie moje kochanie... o tak jest:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1750.jpg[/url] już razem szukamy czegoś:P hehe świetne foty:)
  5. [quote name='Izabela124.']Hihi u mnie w Suwalkach naszzcescie sa pola, ale do uzytku publicznego (chyba:evil_lol:)[/quote] hehe:D:D chyba:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobre:) ale jeszcze was nikt nie wygonił wiec dobrze:P ja byłam z klasa na spacerze kiedys i przechodzilismy sciezką wydeptaną na tamtych polach to rolnik jakis(tego akurat nie znałam:P) sie na nas wydarł gdzie chodzimy:evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Izabela124.']Te pola sa w Soklce, kolo Bialegostoku i chyba tvz sa prywatne:evil_lol::evil_lol: Ale fajne komentarze:loveu::evil_lol::lol:[/quote] aa:) hehe:P ja tam wole na prywatne pola nie wchodzic tym bardziej ze znaja mnie ich właściciele:P to dopiero by mi sie dostało:P :D ma sie te moje zdolności komentowania:):eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  7. Sweet

    York i Pinczer

    hehe:) bedzie miała sporo czytania;) weź ją tam zmotywuj ktos i niech zaglądnie na dgm:)
  8. o to sporo tych fryzur:P super film ale króciutki;(
  9. [quote name='Rottie']Jak to nie miałaś kiedy mu zrobić? :angryy: Ty wogóle wyprowadzasz go na spacer? :angryy: :evil_lol:[/quote] Mój tata albo dziadek z nim chodza na spacery... ja nie bo chyba by mnie za sobą ciągnął a po za tym bałabym sie isc z nim na spacer:P [quote name='Martunia']No i już trzeci raz mnie olewa. :([/quote] wypraszam sobie odpisałam ci tylko później...
  10. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1731.jpg[/url] buzi buzi:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1727.jpg[/url] biegne do bobika:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1728.jpg[/url] i ja tez;D:D:D
  11. super foty:) wszystkie 3 są:):) a gdziw wy takie pola macie?? u mnie tez są ale nie można po nich chodzic bo to prywatne są;/
  12. [quote name='Martunia']Na pewno będzie lepiej. ;) A Wy pracujecie z klikerem, czy nie? :cool3: No pewnie, zawsze jest jakieś rozwiązanie. :D O jak ryzykujesz dla niego. :cool3: :loveu: Ale on jest kochany. :) Taki misiek. :) A o Kabim, jako pierwsza miłość, to zapomniałaś? No wiesz... :eviltong: To fajnie miał na tym spacerze, co jakiś czas kto inny trzymał za smyczkę i z nim szedł. :mdrmed: U mnie nic ciekawego. ;) Jutro mam spr z geografii (muszę napisać dobrze, bo jak narazie mam 2) i pytanie z historii... :razz: Okropne.[/quote] nieeee :P mówiłam że w szufladzie leży:P No super on jest:) No kabi to wiadomo że nawet nad piotrkiem jest tylko czasem spada jak mnie denerwuje na 3 miejsce:P hehe:) Nom:) fajnie miałam:P ale juz sie w kółko kreciłam jak sama z nim chodziłam bo u mnie nie ma gdzie chodzić z psami i jest głupio..;/ w tyg ide z nim do zoologicznego:P tylko tym razem musze dojśc przed 18 bo ostatnio byłam 10 po i było zamkniete;p suchar;P heh;) dasz rade:) ja jutro nic nie mam a w wt z anglika kartkówka z jakis wyrazów 3 form w śr z fizy kartkówka ;/ masakra;/ moze w czw po szkole od razu z kabim pójde albo nie wiem :P w sob i niedz napewno jak bedzie ładnie:) teraz było bardzo ładnie ciepło i wogóle:) musze z dzisiaj zgrac foty:P hehe:) Co powiesz jeszcze??
  13. [quote name='chester07']o z huskiim :):loveu: haha jak on patrzy na tego sąsiada :evil_lol: ja czytałam że chow-chow są z charakteru trochę niezależne czyli tak jak koty :D więc kot :eviltong:[/quote] nom:D:D heh:P zakochał sie:P żart oczywiście:P ale nie bo on ma psa huskiego (wstawiałam jej zdjecia kiedys) i wiadomo że jak sie z nią bawił to czuł kabi jej zapach wiec sie tak nie niego wpatrywał:) aaa:) mi tak chow chow niedźwiedzia przypomina;) a ten z ta sierścią to juz całkiem:) [quote name='Rottie']A gdzie zdjęcia Rokiego? :angryy:[/quote] przepraszam ale nie miałam kiedy mu zrobic... jutro obiecuje ze napewno dam jego zdjecia...
  14. śliczny lintuś:D ale on malutki jest:):) słodziak:)
  15. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1700.jpg[/url] mam bardzo podobny aparat do tego co jest na zdjeciu:P hehe;) super foty:) czekamy na wiecej;):D
  16. Mi sie najbardziej federał podoba;P a jakies jeszcze inne sa fryzury dla pudli oprucz tych 3??
  17. [quote name='chester07']nosi ^^ ale chyba ma za małe kolce... bo ma dla onków, a on przez tą sierść chyba nic nie czuje, bo się szarpie jak idiota.. miał być dzisiaj długi spacerek, a był 20 minutowy, bo idiota mi zaczął smycz gryźć, ciągnąć, skakać po mnie jak nienormalny.. i jeszcze mnie pobrudził więc się dodatkowo wkurzyłam, ładnie mówiąc i wróciłam xD i się uspokajam właśnie :eviltong:[/quote] hehe:P to masz niegrzeczną krowe:P a nie dziwie sie ze nic nie czuje:P bo on tej sierści ma sporo:) i ładna ma:) a liniał juz?? heh:P to jego wina ze był którko trzeba było byc grzecznym:P tez na twoim miejscu była bym "zła":eviltong::eviltong::p:p
  18. [quote name='Martunia']Hehe, uparty jest. :evil_lol: Ojej, biedactwo. :( Ale taki on jest śliczny. :loveu: Szkoda mi go trochę. :( Taak wyślij pocztą! :D A co do fotek. :cool3: Oczywiście wszystkie śliczne. :loveu: Fajny ten Husky. :D A najlepsze zdjęcie mojego Kabisia to: [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0829.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: Moje kochanie. :mdrmed:[/quote] Uparty strasznie jest:P ale mam nadzieje że ze spacerku na spacer bedzie coraz lepiej:):) Ok wysle;) albo podrzuce osobiście w końcu adres znam:D:D Nom mi sie tam wszystkie podobają:) A co do tego chow chow to nastepnym razem jak tam bede przechodzic to go pogłaszcze:) najwyżej mi odgryzie ręke:P trudno sie mówi:P zaryzykuje:):) ale on mi sie strasznie podoba;) tą sierść ma piekną:):):):) moja druga miłośc odrazu po Piotrku:P hehe;) a tak nawiasem to widziałam go dzisiaj w kosciele na spacerze niestety nie;( no i byłam godzine sama z nim a potem z kolezankami tez godzine:) I gosia go trzymała troche wiec mi ręka odpoczeła od jego ciągnięcia:P hehe:) A co u ciebie słychac?????
  19. to czekam az sie wgrają:D:D
  20. Dawaj jeszcze foty Iza:):)
  21. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1677.jpg[/url] ale sliczna:):)
  22. [quote name='Izabela124.']No co Bobik to okropny agresor Lunka i Sarcia moga to potwierdzic, bo z zabkami na nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] heh:P dobrze ze uważałyscie na nie bo jeszce by je zagryzł:d:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. hehe dobry ten pijak:D Bobik morderca:P aaaaa bójmy sie...
×
×
  • Create New...