-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Witam:) co u was słychac??
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1087.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1088.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1090.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1091.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1093.jpg[/IMG] i mój czerwony efekt nudy:Pa własciwie to fochy mojego aparatu bo sie czasem psuje:P kiedys różwoe zdjecie wychodziły:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1068.jpg[/IMG] KONIEC:) Wiecej zdjęć na poprzedniej stronie:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1080.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1081.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1082.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1083.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1085.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1066.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1070.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1073.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1076.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1079.jpg[/IMG]
-
FOTKI: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1095.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1098.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1100.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1029.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1059.jpg[/IMG] czarno białe bo aparatem sie bawiłam:P jedno czerwone wyszło:P [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1061.jpg[/IMG]
-
[quote name='Martunia']Haha. :D No to fajnie. :cool3: O no i fajnie, że mu pomogliście. :D Oj biedaczka. :eviltong: A u mnie dobrze. :) Niedawno byłam na spacerze z koleżanką. :D A w szkole dteż dobrze, kartka z religii na 4, bo były bardzo szczegółowe pytania. :eviltong: Z matmy mi dobrze poszło. Na plastyce Karolina i Kuba znowu się pokłócili. :roll: Cały się czas z nich śmiałam, bo tak się kłócą... :eviltong: Dominik mi zepsuł gumkę. :eviltong: Fizyki nie było i był czas wolny, a na wfie mnie nie było, bo jestem przeziębiona. :D[/quote] nom:) no najlepsze było jak jest czuć po angielsku i pani sie go o to zapytała to martyna do niego krzyczy:"jest taki zespół polski... śpiewają jak anioła głos" a ona sie domyslił na szczeście:) hehe:P O fajnie:) u mnie pogoda nie bardzo na spacery;/ pada ciągle...;/ O to fanie ze 4 dostałas z reli:) hehe:P oni sie ciągle kłócą:P O co za przypadek że akurat dominik ci popsuł gumke;P mi maks zepsół ostatnio moja ulubioną ekierke;P o fajnie;) ja musiałam na wf ćwiczyc... na bramce stałam... nudno tam i nie wiedziałam co mam ze sobą zrobic;/ i praktykanci maja z nami lekcje i tacy dziwni są;/ dobrze ze w przyszłym tyg mam tylko w czw wf bo wt i śr testy są... boje sie.... co powiesz jeszcze?? [quote name='chester07']u mnie też było zimno rano i wczoraj, ale teraz już słońce świeci i cieplej :) no nie bardzo bo niecałe 70 :D bo miałam połowę z 44 z mat-przyr:evil_lol: no humanistyczny dobrze, chciałabym mieć tyle ^^ doszedł, właśnie w piątek albo poniedziałek wyślę ^^ dam parę dropsików jogurtowych dla Kabisia :eviltong: a u was coś nowego? :)[/quote] a u mnie pada ciągle i zimno...:( e tam ja myslałam ze 80 prawie ale i tak dobrze:) o super:D:D nie musisz:P a u nas hmm... marcie pisałam dużo co u mnie;P moze tak w skrócie to pani nas poprzesadzała chłopak-dziewczyna i ja siedzie z dominikiem który cały czas o czyms nawija ja sie z niego ciągle śmieje :P:P podopowiadalismy koledze na kartkówce i spr:P i ja dominikowi na spr;p no i po za tym to mój miś dostał czapke od niego:P no i ogólnie to jest dobrze;) a co u ciebie jeszcze?? zaraz daje foty bo sie wgrały:)
-
hehe:) fajnie ta kłótkia musiała wygladac:) trzeba było dac jeszcze fote gucia:) Fajne ma minki mały:D:D
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witamy :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Jejciu ja tu za Wami nie nadążam jak sie już rozgadacie to ja potem pare stron mam zaległości.;) W kazdym bądź razie focie oglądałam z zachwytem Oczeta Rokiego są cudne a szalony Kabi jak zwykle uroczy [/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Tulasy dla Was gorące:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Witamy:) heh:) tak nam sie dobrze gada poprostu:P A dziekuje za pochwały:):) dla was również:loveu: Za chwilke nowe fotki beda:D:D jak sie zdążą wgrac w 10min a jak nie to bedą ok.18:P
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Sweet replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
w zeszłym roku tylko tyle osób jechało na zlot??? -
[quote name='anmi0']Oj przerąbane :/ fajne, fajne tylko jak co do czego przyjdzie to wyje o nic+skarży jak nikt inny:lol: Ja biologię w miarę lubię, ale jest strasznie dużo do uczenia tj. teraz bierzemy wszystki układy(człowieka- oddechowy, krwionośny itd.) wczesniej ciało czlowieka no i tak...[/quote] nom..;/ hehe;P ale mimo wszystko młodsze rodzeństwo w takim wieku jak ty masz jest fajne:D A tez miałam to w 1klasie:) teraz mamy bezkręgowce:P w sumie proste ale trzeba było sie nauczyc troche:P łatwy był nawet;) A co u ciebie??
-
JEJ :) Ale słodko bawi sie piłeczką:D:D:D:D
-
[quote name='Martunia']No i dobrze, że z Dominikiem usiadłaś. :D Gratulacje. ^^ No właśnie, dziwnie... A ja jeszcze muszę doczytać z Biblii na jutro... Dobranoc. :buzi:[/quote] nom:D dziesiaj tez było fajnie:) Domini zrobił moim bryloczką czapeczke z kartki od zeszytu:P mają jedną na dwóch:D Pisalismy spr z biologii nawet dobrze chyba mi poszedł:) A dominik o wszystko co nie wiedział sie mnie pytał:P to co wiedziałam mu powiedziałam:) No i na angielskim było fajnie bo mateusz siedział za nami i pisał kartkówke no i my mu wszystko mówilismy a potem pani go zaczeła pytac z tego co wie bo napisął to musi wiedziec nie:P no i mu podpowiadalismy tak jak sie dało bo pani cały czas tam stała przy nim i nie bardzo sie dało ale dostał 2:D co mu ta ocena i tak pomaga:D:D na polskim dominik sie bawił w znikająca kredke:P nie umiem tego opisac ale ogólnie fajnie było:P ale na historie i matme poszedł sobie do domu;/ i zostawił mnie:( heh:P no a co u ciebie????????
-
hehe:) nie szkodzi ja tylko tak mówie:) hihi Ide juz sobie;) [COLOR=Magenta]Dobranoc:):)[/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Miejmy taka nadzieje:roll::roll::roll:[/quote] napewno tak bedzie:)) No a co powiesz jeszcze?? I juz sie nie smuć:)
-
[quote name='anmi0']Yyy brat ma 5 lat...tak 5 hehe:lol: Chyba szkolna bo taka dziwna:cool3: a ta sie wyrabia+ omija różne przeszkody typu krzesła, progi itd.:loveu: Oj nudy, a ja się może zaczna uczyć, bo jutro znowu sprawdzian(no ja nie wiem co to sie dzieje caly czas sprawdziany, no:mad:) Dobranoc wszystkim :*[/quote] heh:) to mały jest:) ja mam starsza siostre tylko:) ale takie małe dzieciaki sa fajne:) hehe:) :D ja mam tez sprawdzian ale z biologii... musze sie jeszcze nauczyc dobrze... bo nie mam co liczyc na pomoc osoby siedzacej ze mną w ławce a to on prędziej liczy ze ja mu pomoge:P bo chłopak-dziewczyna siedzimy;/ bo podobno strasznie niegrzeczni jestesmy....
-
[quote name='Izabela124.']Niestety musila mu pomoc odejsc, bo juz nie mogl nawet jesc i byl chory na nowotwor tak jak Bobi i dlatego tak sie poryczalam, bo jak pomysle, ze ja kiedys bede musila taka decyzje podjac to....[/quote] :(:( straszne... ta decyzja musiała byc bardzo trudna dla niej:(:(:( A bobika czeka jeszcze dużo wspaniałych lat z toba:):)
-
aha..:( to ja nie znam i nie wiedziałam:(:(
-
[quote name='anmi0']Piksi sama sobie teraz chodzi na polko:p A bo siedzieliśmy na stadionie i nagle zaczęło kropić to ja mówię- rain, rain a Kaśka sobie śpiewa. Ale chodzi o tłumaczenie na pl? jak tak to: deszcz, deszcz odejdź i przyjdź w inny dzień tak mniej więcej, krótka i słowa takie sobie, ale jest super:evil_lol: Piksi? aa brat się z nia bawi to goni po całym domu i to z takim niezłym rozpędem mała wyścigówka, że tak powiem:lol:[/quote] heh:) aa;) nie no ogólnie co to jest za piosenka;P hehe:) ake to jakas szkolna jej chyba nue?? heh:D kabi tez ma taki rozped a potem na zakrecie nie moze wyrobic:P a brat ile ma lat ze sie z nią goni??:D:D
-
kto to był??????
-
[quote name='anmi0']aha no racja ale pogoda okropna jest, koleżanka z Kanady, która przyjechała 4 lata temu nauczyła nas piosenki: Rain, rain Go away come and get us another day. Taka zajebista muzyczka :P[/quote] nom:) u mnie tez zimno i zaczeło padac przed chwila jak byłam z kabim na dworze o co to za piosenka:D:D A co powiesz ?? co u piksi??
-
[quote name='anmi0']no, 1:roll: OMG co za debile to wymyślili... ja się tak nie bawię:-( no, ale dobra ile miałaś z tego próbnego? czy tam jaki to pisaliście?[/quote] nom niestety tylko debile cos takiego wymyslają:P heh:) dopiero bedziemy pisac we wtorek i środe te próbne... tak jak 3 klasy.. a z ang dopiero w 3kl bedziemy pisac w tym roku nie mamy próbnych z anglika...
-
[url]http://sherry-niunia.home.pl/2948.jpg[/url] śliczne:)
-
[quote name='anmi0']a tu jak zwykle dyskusja wrze:eviltong: Ja mam jutro z anglika spr. ale to łatwe rzeczy, bo, np.: policzalne, niepoliczalne much,manygood morning, afternoon(itd.) kiedy sie mówi, zamawianie w restauracji itd. :cool1:[/quote] heh:P o my to tez teraz mamy:P how many/much i some/any:P i takie tam inne:P hehe:)