Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. ale słodko z tym kwiatkiem wyglada:):) :loveu: :loveu: kabi by juz dawno go zjadł:P:P
  2. bede za niedługo bo tata robi cos z moim kompem:P
  3. ja tam bym dalej rodziców namawiała albo zagroziła że sama przyniesiesz psa bez ich wiedzy jak sie nie zgodza i beda mieli zaskoczanie;P hehe;)
  4. :) fajne foty:) dobrze ze był grzeczny jak go spuściłaś:):) czekamy na wieciej fot:)
  5. edytowałam ogłoszenie Lunki i dodałam 2 zdjęcia nowe;) [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=24191[/url]
  6. [quote name='Izabela124.']A ja nie lubie w-fu na dworze, bo zawsze biegamy[/quote] my tez;/ ja nie nawidzie biegac:P a teraz bedziemy w dal pewnie skakac;p ale mamy jeszcze gimnastyke....
  7. [quote name='emdziolek']na smyczce chodzi po osiedlu a my bylismy na łączce wiec ją spuściłam i biegała jak opętana:evil_lol:[/quote] hehe:) ale dobrze ze wraca jak ją wołasz... czemu nikt takiej śliczności nie chce:(:(
  8. [quote name='Martunia']No właśnie, zasłużył sobie na takie przezwisko. :eviltong: Aha, no to dobrze. :) A jaki będzie miała zawód? Co będzie robiła? Pewnie Ci w szkole przyniosą. ;) Ja gram. :D I piszę co jakiś czas na DGM. ;)[/quote] nom:P niech ma za swoje:P a moja mama jest sprzedawczynia:) w sklepie z recznikami obrusami itp bedzie pracowac i sprzedawac:) no mam nadzieje:P hih:) ja jestem ciągle ne dgm:)
  9. a to dobrze;) teraz bedziesz z nami:D:D
  10. jej ale śliczne fotki:) na spacerku byliscie:P ona bez smyczy chodzi??:D
  11. [quote name='Martunia']Haha. :D No i dobrze mu tak. :eviltong: O no to fajnie, że będzie miała pracę. :) A jaki będzie miała zawód?[/quote] no bardzo mu dobrze;P niech ma za swoje:P nom ja tam sie ciesze:) bo cały czas nie pracowała bo nie było takiej potrzeby a teraz stwierdziła ze my i tak zaraz idziemy do liceum wiec bedziemy same jezdziły autobusami (bo wczesniej mama nas do szkoły woziła) to moze sobie dorobic a w końcu każdy grosz sie przyda:):) No a co robisz\?? ciekawe kiedy mi zeszyty przyniosą.. mam nadzieje ze jutro do szkoły:P bo im powiedziałam ze w niedziele albo do szkoły....
  12. [quote name='Atkaaaa']a wy tu znowu gadacie!! :( Fotki!!!!!! :D[/quote] wczoraj były fotki...:P a dzisiaj bedą wieczorem rokiego:)
  13. [quote name='Atkaaaa'] No akurat spotkaliśmy białasów :D Dzis też sporo psów było ale aparatu nie wzięłam:shake: M.in. posokowiec szczeniak :D A na szkoleniu to już w ogóle:multi:[/quote] taka jedna pani co kupowała od mojego taty samochód miała posokowca ale dorosłego:) mam nawet jego foty bo przyjechała z nim do nas;D:D hihi:)
  14. [url]http://img142.imageshack.us/img142/9711/dscf0163ji7.jpg[/url] :D śliczny:) długie łapki ma i takie ogólnie duży jest:):)
  15. [quote name='Martunia']No też możliwe. :roll: Najwyżej się dziadka spytasz. ;) Aha. ^^ No to czekamy na zdjęcia. :D No to dobrze ogólnie jest u Ciebie. :) Ja nie wiem, co jeszcze mówić. :roll:[/quote] no innego wyjscia nie mam.... ale teraz bede go zaniast piotrus nazywac Piotruch:eviltong::eviltong: bo jest niedobry bo nie chodzi do kościoła...:eviltong: To sobie poczekacie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: No ja tez nie wiem co mówić:P Może sie pochwale że moja mama chyba idzie do pracy:D:D znaczy była juz dwa razy ale to tak na próbę dopiero bo jeszcze do końca sie nie zdecydowała:) ja tam bym chciała żeby poszła jednak na stałe:) hihi:)
  16. [url]http://img257.imageshack.us/img257/6263/dscf0122di5.jpg[/url] kolega wyglada prawie jak dżeki przed fryzjeram:) sami biali koledzy:P
  17. fajny avek:) to za nianie robisz:):)
  18. [url]http://img138.imageshack.us/img138/2117/dscf0109ca3.jpg[/url] o fajne tło:D:D łabędzie:) czekamy na reszte:D:D
  19. aa;P u mnie pogoda ładna tylko zimno... heh:P:P
  20. [quote name='Martunia']No, ale przynajmniej w ten sposób zobaczysz, na której godzinie jest na mszy. W takim razie będziemy czekać na fotki. :loveu: Już myślałam, że wstawiłaś. :roll: A jutro do szkoły. :razz: :placz: W ogóle się nie uczyłam. :lol:[/quote] ja narazie myśle że może byc chory.... ale nie wiem juz sama.... jak nie to dziadkowi powiem zebu sprawdził kiedy on ma że ma służyc na mszy... hehe:P nie wstawiłam jeszcze;p musze zgrac a siostra narazie zgrywa wszystko na swojego kompa bo dostała nowego:P no moze nie całkiem nowego ale nowszego niz miała:P hehe:) no;/ ja na anglika sie musze jeszcze pouczyc:P ale mam łatwe słówka teraz;P tylko 22 ich jest;P a i mam rozprawke:D:D hihi:) co powiesz jeszcze??:D
  21. [quote name='Izabela124.']A siedze z babcia i Ola w domciu, tata z mama na dzielce, a brat w kosciele;)[/quote] aaa:) a ty nie jechałas na działke??:D:D heh:) to masz religijnego brata:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Izabela124.']Dziekuja, nawet Bobis jej raczke lizal:cool3::cool3:[/quote] hihi:) to super:) dobrze ze mama juz sie nie denerwuje:):)
  23. hehe:P leń:P:P jak ci sie zachce to mozesz zrobic zdjecia:evil_lol: w szefie śpi??:D fajnie:)
  24. śliczne zdjecia z olcią:) nawet razem sobie leżą:D:D
×
×
  • Create New...