-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Ojej:(:(:( czemu ją wywożą??
-
chodzi o to co jest w tytule galerii:(:(
-
hejo:) u mnie tez dzisiaj bardzo ładnie jest:) dzisiaj na działce byłas?? dawaj foty:D:D
-
Przyłączam sie do pytania anmi0...
-
[quote name='Martunia']Hejo! :hand: Wszystkiego naj z okazji [FONT=Arial Black][SIZE=6][COLOR=Red]100 stronki! :BIG::laola::laola::laola::drinka::beerchug::cunao::pepsi::Cool!::klacz::ylsuper::bigcool::Rose: [FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]O to Ty za 25 dni wylatujesz do Egiptu? Ale Ci faaaaajnie! o do fotek, to wszystkie są urocze. :loveu: Najlepsza jest ta! : [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00864.jpg[/URL] Moooooje kochanie! :loveu::loveu::loveu: [/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] dziekuje:) No tak jakos za 25:P hehe:) dziekuje:D wszystkie prawie niebieskie:D :) hihi [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Gratulacje 100!!!!!!!!!!:) O fajnie sią wącha a tym koło goldenka:loveu: hahaha jama mina:D [/COLOR][/quote] dziekuje:) nom:D i goldenek jest:D ale bonek ładniejszy 10000000000 razy:) albo i wiecej ale zer mi sie nie chce pisac:P No mina fajna mu wyszła hih i moje nogi:P ha
-
Ja kabiemu uwielbiam robic jak biega:D:D hihi:)
-
Bliźniaki: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00799.jpg[/IMG] A teraz który to który: (jeden to Bartek a drugi Mikołaj) zgadywać:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00801.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00800.jpg[/IMG] KONIEC:) Oglądac:):):):)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00860.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00862.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00864.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00865.jpg[/IMG] I koniec kabisia:) ale dam wam jeszcze zdjecie bliźniaków koleżanki mojej mamy:):):)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00847.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00848.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00851.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00852.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00853.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00838.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00839.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00842.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00845.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00846.jpg[/IMG] CDN:)
-
Z okazji 100 stornki daje foty: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00828.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00830.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00831.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00832.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00837.jpg[/IMG] CDN:)
-
O Boże już [SIZE=7][COLOR=Red]100[/COLOR][/SIZE]stronka:D:D :laola::laola::laola::laola::laola: heh:) No ja juz lecem:) dam wam tylko cos do wglądu:) [IMG]http://www.pianetacellulare.it/UserFiles/Image/Modelli/u600_samsung_b.jpg[/IMG] Jak wam sie podoba?? To bedzie mój nowy nabytek w tym miesiącu:D:D 100 zł mi brakuje jeszcze;) tylko mój stary telefon musze sprzedac tez...;/ [SIZE=5][COLOR=Magenta] DOBRANOC:*[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Jak miło że Nas odwiedziłaś dziekujemy.[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Kiedyś przedstawiła cały mój zwierzyniec ale to sporo stronek wcześniej. Do grudnia miałam jeszcze trzeciego psiaka Timusia ale przed świetami odszedł za TM [*]. Jeszcze jest wujaszek Hektorek Amstaf mojego TZ-ta ale własciwie to ja wychowałam tego łobuza i w przyszłym roku zamieszka razem z nami czyli to tez tak jak by mój psiak ;)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Pozdrowionka dla Wszyskich[/COLOR][/I] :loveu:[/CENTER] [/quote] Oj..:( o to bedziecie miec dużo psiaków:):) a kiedy macie ślub??:D i domek budujecie czy mieszkac bedziecie w bloku??:D:D
-
[quote name='Martunia']Dla mnie lepszy by był niebieski aparat, różowy to nie zabardzo. :roll: O to cała pewnie akcja była z tym, czy jest Twój lektor. :cool3: Hahahaha. :lol: No to czekamy na jutro, na fotki. :loveu: O no to fajnie. ^^ A ja oglądam 'Teraz albo nigdy'. :cool3: I dopiero teraz wreszcie mi się net wączył, bo miał awarię znowu... PS. Jaki śliczny nowy bannerek i av. :loveu:[/quote] heh:P a mi sie on strasznie podobał:):) hehe:) ogólnie to ja lubie różowe sprzęty:D mam różową suszarke i złota prostownice z różowymi płytkami:D:D hihi:) nom:P musiałam iśc tak żeby zdjązyc:P ale udało mi sie dosżłam na róg ulicy jak zaczęli wychodzic:P ale to musiało idiotycznie wyglądac:D:D hehe:) i jeszcze czasowo musiałam isc zeby zdążyć:P mam nadzieje ze za tydzień bedzie juz;):) musze sie na niego napatrzec przed wyjazdem:D jeszcze 25 dni:D:D tez to oglądałam:D:D oj... A dziekuje:) zamówiłam sobie:):) hihi:):) ide zaraz spac chyba:P moge juz nie napisac dobranoc bo tata np. mnie wygoni:P
-
[quote name='anmi0']Ej tu już prawie 100 stronka, jak nie już!!![/quote] jeszcze nie:):) heh:) ale za niedługo:) foty jutro dam:P bo włącze kompa siostry jak bedzie w szkole:P hehe i zgram:) PS. ja to mam pomysły:D chce tate namówić na różowy aparat:D:D hihi:) albo niebieski:):) bądź czerwony?? która opcja sie wam najbardziej podoba?? bo mi różowy:P ale tata mi nie kupi bo powiedział że to obciach:P mam już suszarke do włosów nową różową:D:D
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No dajesz fotki Kabisia;)[/COLOR][/quote] nie mam jak zgrac;/
-
Wow:) dużo tych foteczek:):) bardzo mi sie podobają:):) śliczny ten źrebaczek:loveu:
-
[quote name='Izabela124.']Witanko Jak to bark? To zrob kilka[/quote] witam:) brak:P znaczy mam kilka niebieskich na komie ze spacerku ale nie chce mi sie zgrywac:P [quote name='psiara1996']no właśnie domowych...[/quote] domowych brak:P są niebieskie spacerkowe;P tylko nie zgrane bo nie mam takiej możliwości:(:(:( [quote name='Martunia']Ale leń, zrobić fotek się nie chce?! :mad: Zrób to dla nas. :roll: Szkoda, że go nie było. :( Ale może za tydzień będzie. :) Wyjdź z nim i zrób fotki - najlepsze rozwiązanie. :D Ja się muszę uczyć na przyszłe dni, a przez weekend niczego nie ruszyłam i się nie uczyłam. :eviltong: Cóż, trzeba korzystać z życia. :D Ja dziś byłam 2 razy na rowerze i na spacerze. ^^ Na rolki chciałam iść, ale już jestem wykończona. :cool3:[/quote] nom ja wiem że leń jestem:P hehe:) mam juz jakies:P no moze... mam nadzieje:P a dzisiaj wogóle go chyba nie było bo specjalnie po ostatniej mszy czekałam aż wyjdą wszyscy zeby sprawdzic i tez go nie było:P na innych mszach miałam zwiadowców:P hehe:) byłam już;D tylko nie mam jak zgrac:P nom:D ja musze jeszcze gegre powtórzyc ale zaraz ide sie myc bo czuje że śmierdze:P hehe:) żart:P O fajnie:) ja byłam na zakupach i przekonuje tate na kupno nowego aparatu:D:D hihi:) oglądalismy jak bylismy w sklepie i moze kupi mi tata do egiptu:D narazie mam małą suszarke na wyjazd:D:D hih:) co powiesz??
-
Brak fotasków:P hehe:):)
-
Dobrze:):) ja również pozdrawiam:P i jego tez pozdrów:D:D hehe:P
-
Mój ma mniej:P 2 pary szelek i 4 smyczki:P
-
hehe:P nie chce mi sie:P
-
[quote name='bognik']W ogóle to cud, że dzisiaj rodzinka pozwoliła sobie zdjęcie zrobić. Brat ma nawet lekki make-up i wyprostowane włosy :evil_lol: Pozdrawiam![/quote] hehe:) nieźle:) mi sie bardzo to zdjecie podoba:)) A brat fajnie wyszedł:evil_lol::evil_lol: