-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Martunia']Aha. :eviltong: No ja też bym tak chciała... No właśnie. :eviltong: Mam nadzieję. :D Nie wiem. :D na blogu nowa notka. :cool3:[/quote] heh:) zaraz wejde na bloga chociaz mi sie nie chce;P a na naszej-klasie miały byc twoje foty w nowej fryzurce:D:D hihi:) z/w
-
miejmy nadzieje ze jej przejdzie:) o super:D:D :):):) ja zawsze zaglądam nawet jak nic nie pisze:P
-
[quote name='Martunia']Mój też nie ma takich jakiś bajerów, ale i tak go lubię. :D O rany.. mam nadzieję, że u mnie tak nie będzie. Ja też nie lubię na bramce stać. No będę. :D I mma nadzieję, że będzie dobrze.[/quote] hehe:P mój tata ma dobry aparat ale mi tam go nie da bo jeszcze popsuje;/ chciałabym troche nim pokombinowac i porobic fajne zdjecia a nie tylko takie zwykłe..;/ ale trudno... no miej taką nadzieje... ja tak nie chce..;/ he;p stoisz i nie wiesz co masz robic;P :) napewno bedzie dobrze;) a co powiesz??:D:D
-
to powiedz jej że go zetnie jeszcze gorzej i bedzie wygladał okropnie....
-
to powiedz ze tobie sie podoba i koniec... ma tak zostac... ty płaciłas za fryzjera??
-
oj... że mamie sie nie podoba to nie znaczy że wszystkim:) mojej mamie sie mój pies nie podobał bez kitki ale ja sie uparłam i juz nie nosi kitek:) Jeszcze mamie sie spodoba:) przyzwyczai sie do niego:) włos nie kiełbasa odrośnie:):)
-
[quote name='Martunia']Jakie śliczne foty. :loveu: Ale się aparatem bawiłaś. :D Aha. :D A u mnie trochę pochmurnie było i chłodno, ale od czasu do czasu było ciepło. :D No zbieg okoliczności. :D Czego się boisz? Ale głupio miałaś na wfie... ja tak zawsze stoję i nic nie robię. :eviltong: A dziś mieliśmy skoki wzwyż i mnie nie było i nie będę umiała znowu... Chyba jutro będę ćwiczyć, bo się w ten sposób nie nauczę i 1 z tego dostanę. To jest okropne. Jak jak się muszę poświęcać z tym wfem...[/quote] troszke sie tylko pobawiłam bo ten aparat nie ma żadnych bajerów;/ taki stary juz jest....;/ :) hehe:P testów sie boje.. bo nasi nauczyciele chcą punkty z danego testu(przedmiotu) na oceny przeliczać;/ No głupio... nie lubie stac na bramce bo nie umiem bronic;/ my nie mamy wogóle skoku wzwyż... dasz rade:) to ćwicz jutro:) [quote name='anmi0']a dzis bylo tak brzydko to pani sie zlitowala i uczylysmy sie na sprawdzian z ang.:eviltong:[/quote] hehe:) fajnie:) u mnie tez brzydko ciągle pada:P
-
Łe własnie widze ze juz koniec fot:P hehe:) ale fajne były:):)
-
[quote name='anmi0']w maju? wow a gdzie jak moge wiedzieć:eviltong: Była babcia, oczywiscie mimo moich zakazów dala Piksi winogronka, chleba i sos zze spaghetti:angryy::angryy::angryy: oh...zaraz normalnie coś jej powiem:mad:[/quote] nom w maju:P do egiptu jade:P hehe:) te babcie zawsze takie są:) ale daruj jej to tylko nastepnym razem nie pozwól jej:)
-
o widze siostre bobika:) oni sa bardzo podobni:) dawaj jeszcze foty a ja ide sobie na 30min mniej wiecej potem obejrze:)
-
[quote name='chester07']a Kabi się wściekł na końcu i chciał zjeść aparat chyba :D:D [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1100.jpg[/URL] kochane :loveu::loveu: ale ma uszka stojące na tym zdjęciu na poprzedniej stronie, w ostatnim poście, w drugim zdjęciu od końca :eviltong: dziękujem :buzi:[/quote] hehe:P on wszystko by zjadł:P hihi;) no bo on biegł czy cos i mu tak sie podniosły śmiesznie:D nie wiem co dokładnie robił:):):)
-
[url]http://images33.fotosik.pl/221/45812bd8a8483d91.jpg[/url] mmm... jakie pyszne jabłuszko....... [url]http://images34.fotosik.pl/220/1d9ac873ff0559da.jpg[/url] normalnie palce lizać:D:D [url]http://images34.fotosik.pl/220/9709476cf7de93c3.jpg[/url] ale widoki:) ładnie wyszłas z bobikiem i na tej fotce co jestes sama:))
-
Ślimak był:D:D:D:D I bobik jaki zaciekawiony wózkiem:D:D jaki ty masz aparacik??:D:D
-
[url]http://i30.tinypic.com/14l0ack.jpg[/url] bono nie chce jabłuszka:( :P:P hehe:) fajne oko ma:D:D super fotki:D:D wszystkie juz?? bo nie wiem czy mogłam dac juz komenta.....
-
[quote name='Izabela124.']Witanko No cud, dzis malo nagadne hihi Jaki sliczny Kabis[/quote] Witam:):) no cud:P bo martusi nie ma... polazła sobie baba wstrętna gdzies i nie przyszła:P A dziekuje:)
-
[quote name='Izabela124.']Jeszcze sie laduja, zaraz do ciebie zajrze[/quote] A:) a na photobucket zmienili to do ładowania fot:D mi sie wydaje ze jest lepsze bo można dodac kilka fot naraz a nie ciągle nowe wybierac i szukac gdzie sie skończyło:D:D OK:D czekamy:D
-
[quote name='anmi0']Ale cudne!:loveu: A to szczękowe naj hehe[/quote] Dziekujemy:D hih:)
-
u mnie tez ciągle pada;/ Czekamy na foty:D
-
[quote name='Izabela124.']Oj porobie hihi zaraz dam jakies fotki[/quote] :D super:) to dawaj:) u mnie dzisiaj były:D:D
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Mały wariat:loveu: Czy on chce zjeść aparat?:D Nieźle czerwone zdjęcie istny diabeł:D [/COLOR][/quote] Nom wariat to mało powiedziane:P no możliwe bo nie lubie aparatu:P ale tak naprawde to moją reke chciał zjeść:P hehe:) No takie wyszło bo mam dziwny aparat:P stary juz:P hehe ale moze niedługo tata nowy jakis kupi mi:D:D oby bo z tym szału dostaje czasami:P
-
[quote name='Izabela124.']Wiem hihi No pewnie caly, narobie mase fotek, bo kolezanka ma 2 psy doga niemieckiego i kundelka, obie suczki, jest ona na dogo i ma nawet galerie, ale narobie im zdjec hihi[/quote] :D:D bedzie potem co oglądac;):) a dog niemiecki to duży:P hehe:) :D i bobikowi zdjec dużooo porób:):):D:D
-
nom wreszcie;) o super:D ja tez chciałam jechac na obóz ale sama to nie chce... całe wakacje w domu bede siedziec bo jade na wakcje w maju...:P heh:) a co u piksi??
-
[quote name='Izabela124.']Niom, juz nie moge sie doczekac hihi[/quote] hihi:) jutro idź wczesnie spac zebys sie wyspała:) a cały dzien tam bedziesz w łomży??:D
-
[quote name='Izabela124.']Z polskiego;) Jeju za dwa dni sobota, juz nie moge sie doczekac:multi::multi::multi:[/quote] :D:D super:) no ja tez chce sobote:) nie pojade na zakupy bo jak mój plan wypali to pojade w inny dzien pod pewnym pretekstem ale to nie jest pewne.. a jak nie to za tydzień sie przejade na 100%:D hihi:) No ty jedzisz to koleżanki:D i do technikum zobaczyc:D:D
-
O to fajnie:) A z czego te ocenki??:D:D