-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Izabela124.']To dopiero poczatek fotek, bylo bardzo fajnie. A w skzole bylam moze 10min:evil_lol::evil_lol: Tylko popatrzylam, wzilam dokumenty i poszlam:evil_lol::evil_lol:[/quote] :D:D to ja czekam na nastepne:D:D hehe:P ja bym troche dłużej na twoim miejscu tam była:P a dowiedziałas sie czy w internacie mozna miec psy????
-
super foty:) pewnie fajnie musiało byc:D:D a jak w tej szkole bylo????:D:D
-
[quote name='Martunia']No dobra, wygrałaś. :D No bo Ty umiesz gadać o czymś, bo zawsze coś wymyślisz, a ja nie. :D Łatwo Ci mówić. :eviltong:[/quote] hihi:) czy ja wiem czy umiem gadac o czymś:P zawsze mam głupie pomysły:P heh:) Sukces narazie bo jeszcze ich nie było:P:Phihi:) mam nadzieje ze juz nie przyjdą:P:DD [quote name='Izabela124.']Witanko CZekam na fotki[/quote] Witam:) fotki wieczorem jakies beda:))
-
fajny papug:D:D A matiś jak sie siłuje::) hihi:) Buziaczki dla was:loveu:
-
[FONT=Fixedsys][SIZE=6][COLOR=Red]WSZYSTKIEGO NAJ DLA BONKA:) 100 LAT, 100 LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM:):)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=PaleTurquoise]I ŻEBY PANI GO NIE MĘCZYŁA:P:P:P[/COLOR]
-
[quote name='Martunia']Tak tak, a potem się to przerodzi w zauroczenie. :cool3: Haha. :D No śmiesznie by to wyglądało. :D Hahahaha. :lol: Nie no, odkrycie. :D Ale nie mam o czym. :eviltong: Gram w opiekę nad psem. :cool3:[/quote] haha:P bardzo smieszne:P on mi sie nawet nie podoba;p fajny jest i koniec kropka;) nom;D noodkrycie stulecia:):):) napewno masz;P ja zawsze mam o czym nawet jak nie mam o czym:P o fajnie:) :D:D przekonuj rodziców na psa:D:D
-
[quote name='Martunia']Aha, rozumiem. ;) Piotrek na pierwszym miejscu. :D No to sie zgubią. ;p Śmiesznie. :D Nie wiem, co gadać. :D Nudno. ;p[/quote] no własnie:) dominik to tylko kolega z ławki:P hehe:) no fajnie jak sie zgubią:P najbardziej bede sie śmiac jak zadzwonią i beda gdzies blisko a ja bede ich widziec a oni sie beda pytac gdzie mają isc:P hehe:) to by było dobre:P no smiesznie i to bardzo:P mieszkam na nienormalnej ulicy:P wiem juz przynajmniej dlaczego jestem taka nienormalna:eviltong::eviltong::eviltong: odkryłam to:D:D hihi:) to weź przykład ze mnie i nawijaj o byle czym:P widzisz ile ja pisze o niczym:P
-
[quote name='Izabela124.']:grin::grin::grin: Ale mnie rozsmieszylas haha u mnie zawsze w soboty listonosz przylazi, a ja w drzwiach zawsze w pizamie:evil_lol::evil_lol: ciekawe co on sobie o mnie mysli:razz:[/quote] czym cie tak rozśmieszyłam??:D:D hehe:P fajnie:D ja jak bym wyszła w piżamie to by se pomysleli że nienormalna jestem:P hehe:) PS. posty sie znowu poprzestawiały:(
-
tez mysle ze głupoty mamy wymyślają:P hehe:) ja ide dzisiaj wczesniej spac bo musze wczesniej wstac gdzyż mają przyjśc koledzy z klasy do mnie po zeszyty a musze włosy umyc jeszcze rano bo jak mnie zobaczą tak jak bede rano wyglądac to sie wystraszą:P hehe:) a nie wiem o której przyjdą z znając ich to mogą to zrobic o każdej porze dnia:P hehe:) A co powiesz jeszcze??
-
pominełas mój post w odpisywaniu:(:(
-
[quote name='Martunia']No dziewczyny musiały jeszcze iść na wf, bo nauczyciel tak zadecydował... Szczerze, to nie wiem. :eviltong: Dość stary, włoski, o losach takiego chłopca, co zainteresował się kinem itd i tam taki całe zdarzenia do jego końca życia. Nudnawe trochę. :eviltong: O no to fajnie. :D Podrywasz Dominika! :D Haha, ciekawe, czy znajdzie. :D Najwyżej się zgubi. :cool3: Nie wiem, co jeszcze napisać. ;d[/quote] aha głupio;/ aaa:) to dziwne takie:P no fajnie:) haha bardzo śmieszne:P ja kocham tylko Piotrusia;):) no zgubią sie razem bo na mojej ulicy to jakis debil rozdzielał numery:P nie wiem normalnie:) ja mam 39 a na drugim końcu ulicy a jest długa jest numer 44;/ sucharskie takie:P a na przeciwko mnie jest 28:P dziwnie:P ale dobra nie czepiam sie:P hehe:) gadaj byle co tak jak ja;):)
-
[quote name='Atkaaaa']a co to za gadanie?! Fotki!!! :D[/quote] hehe:P normalne takie pospolite gadanie:P fotki wczoraj były czyli 3 i 4 strony temu:)) nie mam nowych:) jutro i w niedziele jakies porobie bo jak bedzie ładnie to ide z kabim na spacer:P
-
nie no bosko dżeki wygląda:D:D świetnie;) super fotki:D:D
-
[quote name='Martunia']U mnie? A nic w zasadzie. :D Byłam dziś w kinie z klasą, ale film był taki sobie. Potem jeszcze mieliśmy wf i skoki wzwyż nawet mi szły. :) Ale pod koniec już się wszystko spaprało... A u Ciebie? :D[/quote] to byliscie w kinie i jeszcze w szkole?? na jakim filmie byłas??:D:D o ale dobrze ze chociaz na początku dobrze ci szło:):) a u mnie: jutro ma przyjśc do mnie dominik z maks po zeszyty jakies:P juz sie boje:P ale najlepsze jak nie znajdą gdzie mieszkam bo na mojej ulicy tak dziko sa numery poumieszczane:P nie wiem co za debil to robił:P a i byłam z babcią i dziadkiem w sklepie:smile: kupiłam sobie boską bluzke z żabką:-D poprostu słodka ta żaba:smile: jeszcze z żółwikiem chciałam ale nie miałam juz kasy... 40zł. mnie kosztowała... aaaa ale jest cudna:smile: No i ogólnie fajnie nawet sie z Dominikiem siedzi:P nie nudzi mi sie przynajmniej ale cały czas gadamy:P dzisiaj gadaliśmy np.o włosach, samochodach, gdzie mieszkam, jak cos z chemii zbilansować bo nam nie szło... i rózne takie inne:) hehe:) fajnie:) no i z maksem tez gadalismy i chłopacy ustalali sobie co zrobią oficerowi na wycieczce:P hehe;) a co powiesz jeszcze?? bo ja sie rozgadałam:P
-
[quote name='Izabela124.']A przed wyjazdem dobrze hihi Mam cos zaczela gadac, ze po co my tam jedziemy, z eowgle nie potrezba i takie tam juz cos zaczyna wymyslac:shake:[/quote] mamy zawsze zaczynają wymyslac:P ja dzisiaj bluzke nową sobie kupiłam bez wiedzy mamy i juz sie boje co bedzie gadac jak zobaczy ja:P bo mówi że mam dość bluzek:P no a napewno bedzie fajnie:) ale wyspij sie:D:D
-
[url]http://i27.tinypic.com/14xm5ab.jpg[/url] :loveu:
-
[quote name='Izabela124.']Witanko Nareszcie jestes:evil_lol::evil_lol::multi::multi:[/quote] no nareszcie bo wczesniej mnie nie było:P hehe;) co powiesz?? jak przed jutrzejszym wyjazdem??:D:D
-
[quote name='Martunia']Ej no, obraziłaś się? Dodam, jak będzie jakieś ładne. :cool3: Dobranoc. :buzi:[/quote] nie nie obraziłam sie ale nie chcesz dodac zdjecia...:(:(:( co u ciebie?? [quote name='Izabela124.']Witanko Co dzis u ciebie slychac?[/quote] witam:) u mnie co słychac?? hmm... jutro ma przyjśc do mnie dominik z maks po zeszyty jakies:P juz sie boje:P ale najlepsze jak nie znajdą gdzie mieszkam bo na mojej ulicy tak dziko sa numery poumieszczane:P nie wiem co za debil to robił:P a i byłam z babcią i dziadkiem w sklepie:) kupiłam sobie boską bluzke z żabką:D poprostu słodka ta żaba:) jeszcze z żółwikiem chciałam ale nie miałam juz kasy... 40zł. mnie kosztowała... aaaa ale jest cudna:) A co u ciebie?? jak przed jutrzejszym wyjazdem??:D:D
-
o fajne foty:D i witam sie:)
-
pewnie że chcemy fotki:D:D
-
O bonek jutro na urodzinki:D:D Młody jest:) mój kabi to juz staruszek:P 2 tyg temu miał urodzinki:D:D hehe:P wow bedzie impra:D wpadłabym ale mi nie podrodze:( Super foty:D:D
-
[quote name='Martunia']No miały, ale nie ma. :D A poza tym fryzura jest już trochę inna, więc szkoda zdjęć robić. :eviltong: I nie chce mi się jakichkolwiek dodawać. :D[/quote] ej no wiesz co.... ale jestes...:( to trzeba było dac wczesniej zdjecie...:(:( ide sobie:([SIZE=6][COLOR=YellowGreen] Dobranoc;*[/COLOR][/SIZE]
-
fajne foty:) fajnie wyglada nawet:) troche mocno ma brzuszek ogolony ale fajnie wygląda;):)