Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Ja juz musze isc sobie niestety... Dobranoc :*:*:* do juterka;)
  2. O własnie widze:P a ja znikam zaraz:P
  3. [quote name='Martunia']No wiesz, ale ja się po nich tego nie spodziewałam... :razz: Karolina ich za mnie okrzyczała na korytarzu. :lol: No ja mma nadzieję, że będę mogła coś takiego zrobić. Ja też ogólnie nie lubię w-f, ale bieganie jako tako ujdzie. ;) A ja zaraz idę na Szymka i się jeszcze przed i po nim uczyć. :D[/quote] heh:) dobrze żę im sie za to dostało:P ja tam wf'u nienawidze;/ kurcze jak ja go nie lubie:P nie jestem dobra z niego poprostu:P Jeszcze jestem ide po na wspólnej suszyc włosy:p a potem ide sobie spac:P heh:) No miłej nauki:) ja musze na anglika powtórzyc jeszcze:) te glupie słówka.. jak ja ich nie lubie;P heh.., ale trzeba sie nauczyc by miec kolejną 5 i 4 lub cos wiecje na koniec z anglika;) co powiesz jeszcze jesli jestes??
  4. [quote name='Martunia']O no to dobrze. ^^ Tzn. atlas jest szkolny. Wszystkie atlasy poroznosili i akurat dla mnie zabrakło! :razz: Jaki pech... W dodatku oni, zamiast pracować, to się wygłupiali, mieli do mnie jakieś wąty, bawili się atlasem itd. :razz: No kiepsko... Pzez to się poryczałam, bo ja sie tyle uczę i i tak same 2 mam. :-( No fajnie Ci, że nie jesteś alergikiem. Ja lubię biegać, ale czasem w dłuższych dystansach po prostu nie mogę, bo mi płuca siadają, a ja się duszę.[/quote] aha to wy tak macie.... hehe:P tak to jest pracowac z chłopakami :P wiem cos o tym jak na polskim do mnie i kolezanek maks i dominik sie dosiedli do grupy i dostali za nasza prace 5:P hehe:) :(:( oj... zrób cos dodatkowego , naucz sie i zgłos do odp... poprawisz jako to... ja nie lubie biegac;P wf ogólnie nie lubie;P ide wysuszyc włosy:P zaraz bede:))
  5. [quote name='anmi0']Aj nudy jak zwykle:eviltong: Dziś następny był sprawdzian tym razem historia, jutro poprawa z techniki. ehh ciężko:roll:[/quote] hehe:) u mnie tez nudy:P ja mam kartkówke z anglika... i pewnie z wf bede musiała stac na rekach a nie umiem;/ potem w czw i pt mam spr.... a ty do której klasy chodzisz/??
  6. [quote name='Martunia']A no to fajnie! Pewnie Kabisowi będą smakowały. :loveu: E tam, zagoi się. :) No właśnie, dasz rację. :D U mnie? Napisałam Ci początek na PW. :cool3: Żeby nie było że mam szkołę-huliganów. :cool3: :evil_lol: No i z geografii mnie chłopacy wkurzyli, bo miałam z nimi dzielić atlas i przez ich głupie zachowanie nie miałam jak no i pani nagle kazała zebrać kartki (gdzie mieliśmy pracować) i przez nich kolejną 1 dostanę. :razz: A moja jedyna ocena to 2. :razz: Nawet nie wiem, dlaczego... No i mnie od rana strasznie gardło boli, coś czuję, że będę chora. :-( Katar tez mam i kicham... A wczoraj mówiłam, że mnie o dziwo nic nie bierze, bo ja jestem alergiczką i zawsze mnie coś brało co jakiś czas... Wykrakałam. :roll: :shake:[/quote] smakują mu:D bo mu już kupowałam je dużo razy:) a teraz mam zapas:) hehe:) no przeczytałam i odpisałam na PW:) to nie uczciwe.. powinni nosić atlas swój a nie tobie zabierać.. oj... to kiepsko ci idzie z gegry:P OJ... biedna Martusia:(:( współczuje ci:( dobrze ze ja nie jestem na nic uczulona:P hehe:) Co powiesz jeszcze??:D
  7. Można jeszcze zgłaszac psiaki?? i czy suczki tylko biorą udział czy psy tez moga??:D
  8. jestem:) a za to Iza zniknęła;P hehe:) gdzie jestes??:D
  9. [quote name='chester07']no prawda że fajna? :evil_lol: ale nie no jakoś tak od razu mi się wydawało że Mikołaj to ten ^^ a u nas giciorek :D ale Chester się cofa w rozwoju, przeżywa okres dojrzewania albo nie wiem co mu.. bo i na szkoleniu i na spacerkach ćwiczy coraz gorzej.. nie dawno jeszcze stój zostań robił ze mną bez problemu, a od tygodnia na szkoleniach nawet z moim tatą nie zrobi.. a dzisiaj na spacerze stałam 10 minut na polnej drodze, żeby w końcu raz udało mu się stanąć i nie podchodzić do mnie, i chyba tylko dlatego że się zajął jakimiś zapachami :angryy: potem przed kolacją go tak wymęczyłam dopóki nie zrobił idealnie wszystkiego :D[/quote] nom:D fajnie ze udalo ci sie wydedukowac:D:D hehe:P ty to masz z tym chesterkiem:):):) i jak go wymęczyłas:P hehe:) a jak w szkole?? ile miałas z egzaminu próbnego pkt na 100??:D
  10. [quote name='Izabela124.']Jak sie dostane to pojde;) Tylko co ja z Bobim zrobie:shake::shake::shake::shake::shake:[/quote] Aa:) super;):) ja licze ze sie dostaniesz:) a jakie tam są wymagania punktowe?? A nie bedziesz go mogła miec ze sobą?? z/w musze isc z kabim na dwór i potem ide sie myc wiec pół godziny jak nic mnie nie bedzie:(
  11. [quote name='Izabela124.']:evil_lol::evil_lol: No mi tez sie nie chcialoby, alev to taki wyjatkowy dzien, ze wsyztsko zrobie:eviltong:[/quote] hihi:) jak ty sie poświęcasz:):) ale pójdziesz tam do szkoły?? czy jak zdecydowałas???
  12. [quote name='Izabela124.']No rano nivstety, alv warto Nie na [B]drzwiach tylko dniach[/B]:evil_lol::evil_lol: Kolezanka popilnuje;) Te dni sa juz od 10, wivc tak o 5rano wyjade;)[/quote] ojej:P miesza mi sie ze szkoła wszystko;p za dużo nauki:P oj za dużo:P aa;) to wczesnie mi by sie tak nie chciało wczesnie wstawac:):)
  13. [quote name='Izabela124.']Tak na jeden, jade na dni otawrte tego technikum i razem spotkam sie z kolezanka, postaram sie Bobika wziasc ze soba i na pewno fotki dam;)[/quote] aa;) to musisz chyba wczesnie rano wyjechac:P a co zrobisz z bobikiem jak bedzie w szkole tam na tych drzwiach otwartych??:D fajnie bedziesz miała:D:D
  14. [quote name='Izabela124.']:eviltong::eviltong::eviltong: A juz nie moge doczekac sie soboty:multi::multi::multi: Bo jade do Lomzy;)[/quote] hihi:) ja tez:) na zakupy chce jechac;P tylko mamę musze uświadomić o moich planach:D:D A i fajnie masz:):D tak daleko:) na jeden dzien tylko jedziesz??:P
  15. [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/S6304304.jpg[/url] boskie:) zreszta jak wszystkie w biegu:):)
  16. ja żartowałam:P tylko pisze co mi do głowy przyjdzie:) hehe:) a co u was??
  17. wiem:D moje komentarze zawsze są fajne;P hehe żart:)
  18. [quote name='anmi0']nieee! 102+zdrówka Kabisiowego i Rokisiowego:eviltong: :loveu::loveu::loveu:[/quote] hehe:)) dobra:):) a co u was?? [quote name='chester07']a bo mi się Mikołaj ze śniegiem skojarzył, a śnieg to niebieski albo biały :D:D:D moje kminy miażdżą, wiem :evil_lol: no dobra niech będzie, jakoś przeżyję ewentualnie :roll::eviltong: a nmzc ^^ :buzi: ha Majaczko widzisz jakam ja spostrzegawcza baba? :D i nawet wiem który ! Barry ^^ a wiesz że jeszcze jakiś oprócz niego by ci się zmieścił ? :cool3: ładny masz ten z Kazarkiem [*] :loveu:[/quote] heh:) no ty to masz droge dedukcji:):) :) no to dobrze ze przeżyjesz:) co u ciebie i chestiego??:D
  19. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1961.jpg[/url] nie dają mi nawet sie załatwić:P [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1963.jpg[/url] już biegne:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1964.jpg[/url] a to tylko samochód:( myślałam ze jedzenie:P [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1968.jpg[/url] i znowu te zdjecia jak sie załatwiam.. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1972.jpg[/url] kopia... bezemnie jak oni tak mogą:P [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1975.jpg[/url] może tam jest coś dobrego:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1979.jpg[/url] tez sie pobawie w ogrodnika:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1994.jpg[/url] zjem troche moze nie zauważa;P [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2000.jpg[/url] ale było dobre:):) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2009.jpg[/url] zniszczyć ogrodzenie:P [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2012.jpg[/url] znowu coś kopią:P [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2018.jpg[/url] obrażam sie nie chcecie mojej pomocy to nie... foch [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2021.jpg[/url] a macie kwiatki zaraz was osikam:P [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2026.jpg[/url] ja tez pokopie troche w ogódku:) oni mogą to ja tez:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2038.jpg[/url] słodziak:D:D hehe:):)
  20. [quote name='Izabela124.']Witanko Spoznione gartualcje 100stronki:multi::multi::multi:[/quote] witam:)) dziekuje:) [SIZE=4]teraz to można już życzyć 101 dalmatyńczyków:D:D[/SIZE]
  21. [quote name='anmi0'][SIZE=7][COLOR=purple]:cool2::smilecol::smilecol::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::BIG::laola:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=purple]101[/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=#800080]stronka!!![/COLOR][/SIZE] :rolleyes::rolleyes::rolleyes:[/quote] hihi:):) 101 dalmatyńczyk:P
  22. aaa:):) ja tam prawie zawsze wybieram najlepsze po prostu bo po co milion takich samych:P bo ja robie pełno podobnych:))
  23. [quote name='Martunia']A co tam u Was słychać? :cool3:[/quote] hejo:) a u nas co słychac.. dobrze:P wracałam z chórku z koleżankami to kupiłam kabisiowi 60 ciasteczek za zł:D:D aż mi było gupio isc z taką torbą ciastek przez całą droge:P heh:) ale dobrze ze nikt znajomy mnie nie widział:P haha:) przy okazji obtarłam sobie pięte i palec nowymi butami i mnie teraz boli:( a mama mówiła nie idź w nich bo cie obetra:P ale adusia sie mamy nie słucha:P hehe:) trudno zagoi sie No a ogólnie to mam przed soba kartki z angliak (44 słówka po 3 odmany + tłumaczenie na polski;/) masakra;/ nie chce mi sie uczyc:P ale dam rade bo nie jest to az takie trudne:P a co u ciebie?? [quote name='chester07'][URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00865.jpg[/URL] cudne :loveu: [COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]:cunao:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]gratulacje [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]:Cool!:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]setki [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]:popcorn:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]!!![/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]:BIG:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]!!! :drinka:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]:knajpa:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]:drink1:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]:pepsi:[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3]:laola: [/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=1][COLOR=Black]Ja stawiam że w niebieskim Mikołaj :) zgadłam? :evil_lol: cudny baner :buzi: nie zmieściłam się na setce.. [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]:icon_roc:bezczelność:watpliwy: :D Majaczko ktoś Ci z opisu wyleciał czy mi się wydaje?[/quote] Dziekuje;) Oj nie zmieściłas sie:( ale jestes na 101 Dalmatyńczyków:) [SIZE=1]Zgadłas :D[/SIZE] ale skąd wiedziałas??:D ah tak:P pewnie ta kobieca intuicja:D hih
  24. o to super:)) haha:) bedzie bardzo dużo fot:D:D a ty zawsze dajesz wszystkie jakie zrobisz??:D
  25. a bedzie dużo fotek:D juz sie doczekac nie moge:D:D hihi:) bede komentowac zdjecia:) notatnik sobie otworze i bedzie mi łatwiej:D:D haha:)
×
×
  • Create New...