-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Izabela124.']Na katar tez sa sposoby:evil_lol::diabloti: Ale nie zdradze jakie:eviltong: A nie wiem co powiem:eviltong: A ty jedziesz na zlot? Bo ja juz nie wiem:shake:[/quote] hehe:P wiesz co i mi nie powiesz:P a nie jade... wogóle nie rozmawiałam z rodzicami ale to i tak nie ma sensu... może za rok... nie wiem sama......
-
[quote name='Martunia']No to prawdziwy z niego zawodowiec, co do parkour. :D Haha. :D No, ale po dłuższym czasie trafili. ^^ Oj, tylko się nie przeziębiaj. Ja od poniedziałku byłam trochę przeziębiona, ale mi już przeszło. :) U mnie dobrze. :) Byłam niedawno z koleżanką w pasażu. :cool3: I mi się bardzo podobało. :D[/quote] hehe:):) no trafili ale musiałam ich naprowadzic:P hehe:P szczerze powiedziawszy to chyba juz myśleli że nie trafią:P:P hihi:) ale dobra jest:P Ja mam katar:P:P O a co robiłyście?? kupiłas cos??:D:D
-
[quote name='Izabela124.']Wez cos na rozgrzanie:diabloti::cool3:[/quote] Juz nie potrzebuje:) jest dobrze;) tylko katar mam:P ale trudno:P a co powiesz jeszcze??
-
[quote name='Izabela124.']Oj az jutro, ale uclauj go od emnie, mam sentyment do rottkow[/quote] no niestety ale trzymajmy sie wersji już jutro:):) ucałuje:)
-
[quote name='Martunia']Witam. :hand: O jakie śliczne fotki. :loveu: Kabi uprawia parkour! :cool3: I jak, chłopacy już przyszli? :eviltong: I co u Ciebie :D ?[/quote] witam:) wreszcie do nas zawitałaś:) hihi:) nom on czesto przez murek skacze:) No byli juz:P 30 min temu chyba:P:P:P ale wiedziałam ze nie bedą mogli trafic bo dzwonili bo nie mogli trafic;p hehe:) A u mnie ogólnie dobrze;P ale mam katar:(:(:( i zimno mi było jak przyszłam z dworu jak bo nich wyszłam... a co u ciebie??:D:D [quote name='Izabela124.']A ja teraz czekam na fotki Rokiego :)[/quote] jutro mu zrobie:):) wiec czekaj:D
-
[quote name='Izabela124.']Oj to czemu sie pozadnie nie ubralalas?:mad::p [/quote] nie chciało mi sie wracac do domu po kurtke:P hehe:) ale dobra juz cieplej jest:)
-
[quote name='Izabela124.']Zamarzniesz?:razz::crazyeye:[/quote] No bo mi zimno strasznie, przeziębiona jestem a przed chwilą przyszli koledzy po zeszyty i musiałam ich nakierowac gdzie mieszkam bo nie mogli znaleźć a na dworze zimno a w samej bluzie byłam ....
-
[quote name='Izabela124.']Bobis jeszcz eodsypia dzisiejszy wyjazd do Łomży A ja sie troszke nudze:evil_lol::evil_lol:[/quote] hehe:) zmeczony nowymi koleżankami i podróżą:evil_lol::evil_lol: Ja tez sie nudze:P a zaraz zamarzne...
-
[quote name='Izabela124.']Ach nie ma za co:loveu::loveu::loveu::evil_lol:[/quote] hihi:) a co u ciebie??:D:D I co u bobisia??:D
-
[quote name='Izabela124.']Juz lece Adus:multi::multi:[/quote] hi:) byłas juz;D:D dziekuje za komenta:):):):):):)
-
[quote name='Izabela124.']Latajacy Kabi wymiata:evil_lol::multi::multi:[/quote] hehe:) wiem:D:D hihi:) boskie te zdjecia wyszły co lata:D:D:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
Zapraszam do mnie na nowe fotki izuś:D:D
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1171.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1172.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1174.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1175.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1177.jpg[/IMG] KONIEC:)) fotki rokiego jutro a teraz czekam na Maksa i Dominika bo mają przyjść po zeszyty:P że im sie tak wogóle chce taki kawał iśc;P ale dobra ich sprawa:P mam nadzieje tylko że mi oddadzą te zeszyty bo jak nie to nie wiem co im zrobie:P ale dobra... dam rade:) jest jeszcze nadzieja że nie znajda mojego domu:):)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1163.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1164.jpg[/IMG] I skoki przez murek: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1167.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1168.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1169.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1162.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1161.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1160.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1159.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1158.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1116.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1137.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1144.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1156.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1157.jpg[/IMG] CDN:)
-
zaraz bedzie kilka fotek kabika:D:D z dwórku:) EDIT: Fotki: na początek troche przyrody a potem kabi:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1149.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1152.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1148.jpg[/IMG] rybki:) i kabi: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1114.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1115.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]To jest taka jakby babka i na niej bita śmietanka i galaretka:P Bardziej ludzki no ale dobra i tam mu smakował:loveu: [/COLOR][/quote] wiesz co ty mu słodkie dajesz;P psy nie mogą słodkiego jeść:P hehe:P:P:P
-
jej z czego ty mu zrobiłas ten tort?:D:D super wygląda bono:D:D
-
Wiesz co iza takie fotki dawac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hehe:)
-
[quote name='Izabela124.']No ona mnie rozsmieszyla hehhe taka mala wariatka:evil_lol::evil_lol: Jeszcze okolo 15 zostalo;)[/quote] hehe:P dobrze ze wiedziała gdzie iść do domu:P czesto tak robi?? moze sie bobika wystraszyła;P o fajnie;):):)
-
heh:P tak śmiesznie że sobie sama idzie do domu:P sliczne foty:D:D dużo masz ich jeszcze??:D:D
-
jak poszła do domu??:P hehe;) sama?
-
[url]http://images27.fotosik.pl/197/49561a17a9f15e9a.jpg[/url] ale ona duża do bobika:D