Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. Czarnuszek.Sorry,tak u mnie w mieszkaniu wychodzą zdjęcia. Ale tak,jak obiecałam będą lepsze,na stole,tylko potem [IMG]http://images46.fotosik.pl/258/c5ef75a0fff8e6efmed.jpg[/IMG]
  2. Murzynka. . . . . . . . . . . . . . . . . [IMG]http://images41.fotosik.pl/254/869cbacc456b41afmed.jpg[/IMG]
  3. Gapcia,obudziła się,jak wlazłam na piec [IMG]http://images41.fotosik.pl/254/9680f5db144c17c2med.jpg[/IMG]
  4. obudziła się od błysku flesza [IMG]http://images44.fotosik.pl/258/750be2998e88455fmed.jpg[/IMG]
  5. Po drodze do kotów napotkałam Punię,jak śpi [url]http://images43.fotosik.pl/258/74f261de3f11d8afmed.jpg[/url]
  6. Enia,postaram się,tylko,że u mnie na stole ciemno i nie wiem jak to będzie,ale dla Ciebie ciocia wszystko.Stół podsunę bliżej okna,ok? Tylko,że trochę potem,bo już zjadły i sobie poszły.Część śpi na piecu.Teraz karmienie ok 18 będzie.
  7. Ja nazywam go czasami kopytko,bo przez te jasne skarpetki wygląda tak,jakby miał kopytka.On chyba raczej będzie duży.
  8. Najwięcej zdjęć robię Kusemu,ponieważ on jeden/jeszcze Luka/zawsze jest przy mnie.Inne psy mają swoje miejsca i nie pchają się na łóżko,a ja jestem im potrzebna tylko jako kucharka.One miedzy sobą się bawią.Kusy nie odstępuje mnie na chwilę i dlatego jest pod ręką i w dobrym w miarę miejscu,do zrobienia zdjęć.
  9. Od tej zabawy,aż mu się wszystko pokićkało i zamiast z głową na poduszce,to na odwrót zasnął.Czy to nie wspaniały facet? [IMG]http://images46.fotosik.pl/258/d25613eab72bc5a8med.jpg[/IMG]
  10. Żeby było śmieszniej,chował pod poduszkę i po chwili szukał.Mówię Wam,to jest gość. . [IMG]http://images42.fotosik.pl/171/d2fc40b4aecc68e1med.jpg[/IMG]
  11. ............................................. [IMG]http://images37.fotosik.pl/254/dc39640a24e1689dmed.jpg[/IMG]
  12. ............................................................... [IMG]http://images42.fotosik.pl/171/106a19150ffcf8b2med.jpg[/IMG]
  13. ............................................................. [IMG]http://images42.fotosik.pl/171/07df65e28930a5d8med.jpg[/IMG]
  14. Na dzień dobry z rana,trochę Kusego.Mówi się,że teściowej,i męża nie można pochwalić.Ja już wiem,że psa też nie chwalić.Powiedziałam przedtem,że Kusy jest grzeczny i tylko zabawkami się bawi. . . . .a on skubany dzisiaj z samego rana "zjadł" mi kapcia.Jaki szczęśliwy był z tego powodu,to postanowiłam to uwiecznić.Tak się cieszył,tak go podrzucał,nawet chował pod poduszkę.Nie mogłam się gniewać. . . . . [IMG]http://images35.fotosik.pl/113/91a38e2fc175afdcmed.jpg[/IMG]
  15. Nawet o tym nie pomyślałam,ale enia masz rację,że ona bała się,że znowu pojedzie,a ma u Aliny dobrze.Jest w mieszkaniu,a fakt,że wymarzła się biedna.A na zdjęciach nie widać,że chuda,tak ładnie wygląda,jak nie ta sama.Trudno uwierzyć,że to ona.[B]Dziękuję Wam za nią.[/B]
  16. Śliczniusia,czyściutka,tłuściutka,miodzio suczka.Może i troszkę smutna,ale mi sie wydaje,że dlatego iż na smyczce była.Może się mylę,ale ona biegała w Falkach luzem i miała wolność,a tu trochę ograniczona.Jedno wiem na pewno,ze nie smuci się bo tęskni/nie ma do czego,ani kogo/.
  17. Ha,ha,nie podała,no właśnie,potwierdzam,widziałam,że odwracała główkę od niego.W ogóle nie chciała z nim gadać.Powinna jeszcze ugryźć na koniec.
  18. Tak,uspokoi,będziemy czekać.Bardzo się cieszę,że Punio już w swoim domku.Jeszcze jednemu się udało :multi::multi: Dzięki ciotki kochane :loveu::loveu:
  19. Ona i urosła i gruba jakaś,czy ja też mam zwidy?Bajk21,dziękuję za Bajkę.Śliczna jest i jak grzecznie z talerzyka zjada. [B]Kobiety,gdyby nie Wasza pomoc,BAJKA umarłaby w tym chlewie i nigdy nie poznała normalnego życia.A o siedzeniu przy stole,nawet nie śniłaby. [COLOR="#ff0000"][SIZE="5"]DZIĘKUJĘ :loveu::multi:[/SIZE][/COLOR][/B]
  20. jeszcze jedno [IMG]http://images42.fotosik.pl/170/60f51b5115fd2b49med.jpg[/IMG]
  21. napatoczyła się Jamnisia,jak robiłam fotki Płomykowi [IMG]http://images43.fotosik.pl/258/c2ac689201ebcb43med.jpg[/IMG]
  22. jesie jeno [IMG]http://images36.fotosik.pl/145/f0f29ec704234551med.jpg[/IMG]
  23. zabawa na śniegu [IMG]http://images47.fotosik.pl/258/8aaf10c4ddcbcd80med.jpg[/IMG]
  24. troszkę Azy z Płomykiem/słabo widać,ale zawsze cuś. . /[IMG]http://images47.fotosik.pl/258/0029ae5bb4d71ee8med.jpg[/IMG]
  25. Tak,już kilka razy go widziałam,ale nie wiem czy to jest czyjś pies,czy jak zwykle wyrzucony.Ostatnio jak jeździła PKS-em do miasta i czekałam raniutko na przystanku,wydaje mi się,że go widziałam.Nie tak dawno,bo dosłownie kilka dni temu jedna kobieta powiedziała mi,że widziała jak przy krzyżu/na początku wsi,przy wjeździe/ zatrzymał się samochód osobowy i wyrzucili psa.Biegał,biegał w tę i spowrotem i poszedł gdzieś.Potem inna kobieta mówiła,że kręciła się cały dzień suczka czarna i ona nawet chleba jej rzuciła,ale nie chciała i poszła pod wieczór drogą do następnej wsi.Tu na porządku dziennym jest takie wyrzucanie psów.I tak: miejscowi,to do mnie podrzucają,a obcy do wsi.Jeden pies zostaje i czeka i włuczy się po wsi,a inny pokręci się i idzie dalej. A co do tego,który wziął kurę,to dzisiaj go ganiali widziałam z okna.Jeśli da się złapać,to już po nim.Mają tu sposoby,żeby złapać psa.Kilka lat temu mojego Bobika zwabił jeden taki do chlewka i zatłukł kijem.Przebił mu płuca.Potem podrzucił na drogę.Po dłuższym czasie dowiedziałam się kto to był.Już go nie ma,umarł na raka płuc.
×
×
  • Create New...