-
Posts
7958 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pipi
-
Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Już jak byłyśmy na USG,powiedziałam,że cała dogomania się o nią martwi i kibicuje i prosi o zabieg z kroplówką.Jutro poproszę jeszcze raz.Ja tak w ogóle,to mogę być przy zabiegu.Do tej pory wychodziłam,ale może jutro zostanę.Co mi tam,mam nadzieję,że nie zemdleję.Jeśli nie,to osobiście dopilnuję tej kroplówki.Nie martwcie się,będzie dobrze/mam nadzieję/. -
[B]GaBi12[/B],dziękujemy,piękne są,aż nie wiem,który wybrać. [B]Agaciaaa,dzięki bardzo.[/B] Czy ten kod to trzeba skopiować i wkleić w okno mojej sygnatury/bo cosik mi nie wychodzi/? Muszę to napisać.Ozzy,coś czuje,bo cały czas na wolności.Nawet jak ja go puszczam i z dwie godziny biega,a potem zaczepiam,to i tak po chwili pasek ściągnięty,a on hasa z sukami.Misiek wtedy szaleje,tak łańcuch chodzi,że boję się,że puści.Bieda z nimi,no ale jeszcze tylko do jutra.Jak Ozzy pojedzie,to Misia łańcuch zostanie powieszony na gwoździu w chlewie.Mam nadzieję,że już nie będzie nigdy potrzebny,bo wszystkie psy są wolne.Szkoda tylko,że jeden musi odejść,żeby drugi mógł być wolny.Ale uważam,że u Jamora będzie mu lepiej,a i na domek większa szansa.
-
Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']kiedy sterylka? jutro?[/QUOTE] Tak,jutro o 12:00,ona i kot Gargamel,przy okazji. -
Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Jutro Randa postara się sprawdzić domek dla Jamnisi,lub Żaki.A w sobotę Pan przyjedzie do mnie i wybierze.Obie widział na zdjęciach i obie się podobają.Jak znam życie,to pewnie wybierze Jamnisię,bo ta już wysterylizowana,a Pan czeka już z miesiąc i chciałby wreszcie mieć psa.Zobaczymy. . . . . -
Randa,napiszę do Ciebie pw. To co wam pokazuje,to nie jest Klara,to jest kicia z ulicy.Kolejna Poświętniaczka.Byłam dziś zmieniać opony w warsztacie i takie biedactwo tam od tygodniamiędzy samochodami się kręciło.Miałczała,głodna i bardzo zmęczona.Może ktoś się skusi? [IMG]http://images44.fotosik.pl/305/61ce66e67530a818med.jpg[/IMG]
-
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
Pipi replied to enia's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki/jak zwykle/. . . . -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Pipi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
:lying:nien wytrzymam,jaka artystka,jaka rozkoszna,jaka kochana :kiss_2::loveu: -
[quote name='agaciaaa']Następny weekend odpada. Jakbyś coś wiedziała dokładniej o tej sobocie, to daj znać, bo jest duża szansa, że mogłabym się wybrać.[/QUOTE] Ok,postaram się w takim razie tak to rozegrać,żeby było dobrze.Dam znać. . . . . Bliss,moje gg 7163414, ale może poczekajmy,bo Agaciaaa "załatwi" nowy banerk i jak będzie,wtedy poproszę o wstawienie,ok? - dziękuję
-
Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']:razz:Jak to nie ma ogłoszeń, już dwa razy gościła na bialystokonline... Skromnie, ale zawsze coś. Allegro jutro wystawię bez problemu.[/QUOTE] Przegapiłam jak tak,raździawa jestem,przepraszam najmocniej i dziękuję. -
Dziewczyny,a właściwie Panie,uczcie się.A za pomyślność egzaminów daję Wam "kopniaka",na szczęście oczywiście.Człowiek wykształcony nosi głowę inaczej,a wtedy łatwiej iść przez życie.Moja koleżanka z liceum poszła dalej i dziś choć starsza już jest i przed emeryturą,jednak ma tytuł i przed nazwiskiem mgr. i pracuje cały czas.Dla mnie dziś etatu sprzątaczki brak.Podziwiam Was,że jeszcze znajdujecie czas na pomaganie,że tu jesteście i cieszę się,że po nas starych,będą następcy.Dacie radę. . . .będę trzymała kciuki,powodzenia.
-
Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Evita,w jej oczach widać, spokój i szczęście.Ona cały czas leży,albo śpi,z przerwami na siusiu i zaglądaniem do miski.A jaka ja jestem szczęśliwa,że widzę jej szczęście,to już nie wspomnę. Aniu,na początku było nieciekawie,bo warczała,a nawet rzucała się na wszystkie psy.Drugiego dnia tylko do dużych warczała,a trzeciego dnia już zaufała wszystkim i jest dobrze.Na wszelki wypadek,jak wychodzę z domu,to nie zostawiam jej ze wszystkimi,tylko zamykam w kuchni.Na podwórku biega i bawi się wspólnie i już warczenia nie ma.Ona tak reagowała ze strachu na pewno. -
Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
. . . "Nie dowiedziałam się - ma allegro, czy nie?" Dreag,nie ma,w ogóle jeszcze nie ma ogłoszeń. -
Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Zaglądam do żabci ;)[/QUOTE] Dziękujemy,cieszymy się,bardzo nam miło. Tyle psów u mnie,ale jeszcze takiego nie miałam,który krok w krok za mną chodzi,a jak usiądę,ona obok mnie.Jest cudowną sunią.Nienachalna,ale każdy mój ruch,to łapki na kolanach,choć na chwilę.Pogłaskam,dam buziaka i już zadowolona kładzie się przy nogach i pomrukuje cichutko,wzdycha i mlaska - ze szczęścia.Dianka jest do niej podobna,tylko nie ma takich możliwości jak ona,bo jest na podwórku.No i Dianka,woli Ozzyka,niż mnie.Ale też chodzi za mną.Wszystkie inne jak ja chodzę,to one patrzą tylko,nie chce im się za mną chodzić :evil_lol: -
[quote name='Iza!!!']Pipi a może przeniosłabyś na siebie pierwsze posty? Mogłabyś je na bieżąco uaktualniać, byłaby aktualna lista Twoich podopiecznych i nie byłoby takich nieporozumień.[/QUOTE] Tak,masz rację,trzeba będzie tak zrobić,tylko muszę dobrze się zastanowić jak to zrobić.Chyba najlepiej będzie,jak założę nowy,jeden ogólny wątek,uaktualnię go i będziemy mieli wszystko na jednym. Dziś tego nie zrobię,bo nie ukrywam,że zabolał post Ellig i jakoś tak mi przykro,że nie dam rady,może jutro. Agaciaaa,baaaardzo dziękuję.Myślę,że jeśli nowy,to jeden ogólny,by się przydał.Że psy Pipi,czy coś takiego?
-
Ellig,już wyjaśniam.Pisałam o synu i to jest najprawdziwsza prawda.Były tu osoby,które nawet zadzwoniły do jego szkoły.Było tu wszystkiego na wątku,nawet moja Gmina sprawdzała w szkole,czy to prawda.W tedy Artur uczył się w szkole gastronomicznej zawodowej w Białymstoku,a mąż był ze mną w domu i nie pracowaliśmy oboje.Potem dopiero mąż mnie zostawił i wyjechał.Jesli chcesz,to mogę tu napisać dlaczego,tylko nie wiem,czy to kogoś obchodzi.Jeśli obchodzi,napiszę.Syn Artur po skończeniu zawodówki poszedł do Liceum uczyć się dalej,ale było ciężko,nic nie szło w lepszym kierunku,więc rzucił szkołę i pojechał.Jest w tej chwili w Anglii,pracuje,nie jest łatwo,ale przysyła mi 100 funtów miesięcznie.Za telefon i internet płacę 98 zł,za prąd 108,komórka 30 zł,butla gazu 40 zł. Zostaje mi nie całe 200 zł,tak mniej więcej.Mąż,ma już swoje życie i raczej nie interesuje go moje życie.Jest kanalią i tchurzem,choć niby kocha zwierzęta. Jesli chodzi o karmę od Ciebie,wpisałam ją w rozliczenie na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/128124-Przygarnełam-chore-bezdomne-psiaki-z-pola-na-dt-błagam-o-wsparcie-karmą-!-!-!.Bardzo[/url] mi przykro,że mi nie ufasz,ale masz do tego prawo.Przepraszam,że może nie jasno opisałam swoją sytuację.Jeśli jeszcze byś chciała coś wiedzieć o mnie,pytaj,wszystko wyjaśnię. Wstydzę się za mojego męża,ale nie jestem w stanie zmienić jego zachowania.Jak to mówią,z niewolnika,nie ma robotnika.
-
Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Ja myślę,że można zacząć ogłaszać,bo po sterylce trochę jeszcze u mnie pobędzie.Jak nic się nie trafi z ogłoszenia,to zaklepałam miejsce u Igiełki,to potem tylko namiary w ogłoszeniach się zmieni,jeśli tak można. Żabunia,to prawdziwy żabolot.Ona nie biega,ona lata.Taka śmieszna,malutka w wysokich trawach.Wszędzie jest pierwsza.Już tak się zadomowiła,że nie ma żadnego z nią problemu.do wszystkich pomieszczeń drzwi otwarte,a ona tylko w kuchni mieszka.Inne psy chodzą,szwendają się,a ona w kuchni,przy mnie ciągle.Jak idę do pokoju,ona siedzi w drzwiach i czeka.Śmiesznie to wygląda. -
Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
No właśnie,musisz skrzynkę wyczyścić,czyli usunąć,przynajmniej część wadomości i będzie dobrze. -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Pipi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bliss']tak tak :) - popieram enia ma dwa przecudne psiaczki a nie wiem czy jeszcze czegoś pięknego przed świtem nie ukrywa :loveu:[/QUOTE] . . . ja tam nic nie wiem :eviltong:,ale w poście wyżej,się wygadałaś chyba. . . .?;) -
Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Igiełka,masz gg? Jeśli tak,to podaję Ci moje gg: 7163414,może będzie łatwiej się porozumieć.Telefony,to w ciągu dnia,wiesz. . . . . -
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
Pipi replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Asiaczek,chyba jeszcze nie,skoro nikt nic nie pisze.Tylko z drugiej strony,jakby miał ogłoszenia,np.ładne Allegro,to może ktoś zakochałby się. . . . .Gucio już taki będzie do końca.Ja wiem jaka jest jego siostra.Ona mnie kocha i aż się trzęsie jak mnie widzi.Piszczy podsuwa się,liże po ręku,ale np.na ręce,albo pogłaskać,ooooo,co to to nie.Jest u mnie 1,5 roku,ale cały czas się boi.Tak do końca nie ufa.Myślę,że już tak zostanie,ale żyje sobie bezpieczna i szczęśliwa.Dla Gucia potrzebny jest ktoś taki jak ja :eviltong:/nieskromnie powiem/.Kto wie,może jeszcze nie wiemy,ale jest taki ktoś?????? Gucinku,chłopaku,za kilka dni przyjedzie do Ciebie Ozzy,już siedzi na walizkach.Masz za zadanie wytłumaczyć mu,że u Jamora jest fajnie.On ma 5 lat i na pewno będzie tęsknił,ale dostał szansę i myślę,że domek szybko po niego przyjedzie,bo to fajny chłopak.Bardzo miły,przyjacielski do wszystkich.Odda serce za pieszczotki.U mnie jest mu dobrze,ale musi na uwięzi stać,bo nie lubi Misia i jak tylko uwolni się z łańcucha,jest awantura.Chociaż,gdyby nie Misio,gdyby go nie zaczepiał,ozzy omija go z daleka.Jednak bywa tak,że i jeden i drugi jednocześnie ściągają paski z szyji i przeważnie jest to w nocy.Potem muszę leczyć rany. Jamor,na początku może uważaj z puszczaniem go luzem z innymi psami.Zresztą po co ja to piszę,wiesz lepiej ode mnie.Piszę,sama nie wiem po co,ale chyba trochę mi go żal i muszę to przeżyć jakoś.Na stresa,dla mnie najlepsze jest gadanie. . . .wybaczcie :oops: -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Pipi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Enia,pokaż nam kiedyś te śliczności.Jedną widziałam na wątku Ledy,ale drugiej nie znam.Pokaż. . . . .proszę Cię baaaardzo,choć jedną foteczkę,cio? ;):razz::loveu: