Jump to content
Dogomania

Margo05

Members
  • Posts

    4034
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margo05

  1. edytuję, bo głupoty piszę :)
  2. SBD, staram się jak mogę :evil_lol: :eviltong:
  3. Mru, a czy nowy domek dostanie diegowe jajka w formalinie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Jutro postaram się założyć wątek. Myślę, że na razie wspólny. Co Wy na to?
  5. [quote name='sleepingbyday']baraczek-sraczek :cool3:[/quote] Ja tu delikatnie, a Ty od razu tak dosadnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. SBD, masz pociąg o 13.39 z Halinowa, a jesteś o 14.02 na Wschodnim :loveu: Bilet kosztuje coś ok. 5 zł o ile pamiętam :cool3: :evil_lol:
  7. SBD, w sytuacji ekstremalnej będziesz mogła wrócić pociągiem do Wschodniego :cool3:
  8. Promyczku, gdzie jest Twoje słoneczko? Pewnie jeszcze się nie dowiedziało, że czekasz na niego :cool3:
  9. Reksiu miała teraz bardzo ciężki okres :roll: Odszedł jej bardzo kochany piesek Ziutuś (*)(*)(*)
  10. Justynko, czekamy na ciąg dalszy :loveu: A jak Ty się czujesz?
  11. Słuchajcie, my tu pitu, pitu, a u Pani joli potrzeba jedzonka dla psów :cool3:
  12. Faktycznie malutki ten Ptaszek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Pszonka, tu masz zdjęcia Poziomki :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/11403007-post349.html[/url]
  14. [quote name='Wet-siostra']Chm,fajny pomysł...Co prawda teraz już nie piszę,ale sporo mych wypocin pałęta się po Dogo...Np.na wątku Barego,który koczował pod domem zmarłej opiekunki...Nie mam już tego wątku w subskrypcjach,nie pamiętam dokładnie tytułu... Ale chyba Cioteczka Margo wie,o który wątek chodzi... Czy jest szansa na przeniesienie moich wypocin z tego wątku na wątek poetycki?[/quote] Wet, wiem, o którym wątku piszesz :evil_lol: Tu masz link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mam-9-lat-moja-pani-umarla-bary-zlapany-ma-dom-najwspanialszy-na-swiecie-107662/[/URL] Sorki, ale czasu mam mało, więc znajdź te posty i prześlij mi linki do nich na pw :loveu: Jak widać na wątku poetyckim cioteczki korkowe są bardzo płodne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Barraczek - rozrabiaczek :loveu:
  16. Wątek powstał dzięki WAM, bo tyle pięknych rzeczy natworzyłyście :loveu::loveu::loveu: Można się pośmiać i popłakać, każdy znajdzie coś dla siebie :eviltong: Isadorko :loveu: Zwierzus, Ty się nie wygłupiaj, tylko wsuwaj te kajzerki :eviltong: :loveu:
  17. Zdjęcia będą jutro, bo mi dziś kompek posłuszeństwa odmawia :roll:
  18. Doigrałyście się :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Założyłam wątek poetycki :eviltong: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f38/nasi-podopieczni-w-poematach-dogomaniakow-127001/#post11418134[/URL]
  19. .....................................
  20. ..................................
  21. ......................................
  22. Wątek Gibsona:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gibson-ktory-nie-widzi-opole-uszkodzony-ukl-nerwowy-czy-ktos-go-zechce-113484/[/URL][B] Kto ma oczy pełne łez? Kto tym "ślepym" pieskiem jest? Komu już nadziei brak? Gibsonowi właśnie tak... Niechciany i zapomniany, szwęda się po schroniskowym boksie i prosi Boga, by ktoś go pokochał. Prosi boga po swojemu Póki nie usłyszy jego wołania jego ogon będzie szlochał. Jest psem łagodnym i cichym Jest psem kudłatym i lichym Może i oczka ma w usterce ale serca ma po stokroć wielce, i chwała mu za to panie Boże niech dobry człowiek mu dopomoże.. Jedyne czego mu trzeba to jakiś kocyk, kawałek chleba i miłość co piecze, lecz nie uciecze ... Miłości wiecznej nie ma granic Lecz jej nie mogą wydobyć za nic ... [/B]Cocker
  23. Watek Diega: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukajacy-domu-diego-inne-bidy-z-blonia-123531/[/URL] [B]Diego kiedyś miał sprawnego ptaszeczka[/B] [B]ale teraz mu wycieli jajeczka[/B] [B]Diego jednak ma serduszko[/B] [B]wart jest mieć domowe łózko[/B] Isadora7 [B]jeszcze nie wycieli ciociu Isadoro[/B] [B]przyjmij to info z pokorą[/B] [B]Diego ma sprawnego ptaszeczka[/B] [B]nawet jak wytną jajeczka[/B] [B]i nie strasz nam naszego chlopaka[/B] [B]bo jak uslyszy to da drapaka![/B] [B]a tego mru nie zniesie[/B] [B]i jeszcze z dogo sie wyniesie[/B] [B]a kto wtedy do Blonia zajedzie?[/B] [B]robić porządek w tej psiej biedzie?[/B] enia [B]Ciotka Mru i Ziuteczka[/B] [B]Obcięły Diegowi jajeczka[/B] [B]A że to są wiśnie dwie[/B] [B]To nie podzieliły się[/B] [B]One wzięły se po jednym[/B] [B]A nam nic nie dały biednym:placz:[/B] Renata5 [B]w pewnym słoju w formalinie[/B] [B]jajo diega sobie płynie[/B] [B]i rozmyśla jajec stary:[/B] [B]gdzie jest drugie, to do pary?[/B] Sleepingbyday [B]Widać że Babiniec tutaj mamy[/B] [B]bo przy jajkach się ożywiamy[/B] [B]Niby Mru zwierzęta ratuje[/B] [B]ale tak naprawdę na nabiał poluje[/B] Isadora7 [B]wredne feministki hieny [/B] [B]wykastrują wszystkie meny[/B] Sleepingbyday [B]To jest twórczość projajeczna[/B] [B]wtedy każda robi się niegrzeczna[/B] [B]i wypieki ma na twarzy[/B] [B]co z jajkami zrobi sobie marzy[/B] [B]w głowie myśli się kotłują[/B] [B]cóż tu się jajka nie marnują[/B] [B]Mru ma patent ursynowski[/B] [B]każdy jajcarz dla niej boski[/B] [B]łapie takiego i pucuje[/B] [B]waży, mierzy ... a potem nabiał likwiduje[/B] [B]Ziutka dzielnie jej pomaga[/B] [B]do odjajczeń rękę przykłada.[/B] Isadora7 [B]mru przychodzi i co widzi? :-o[/B] [B]całe dogo już z niej szydzi[/B] [B]że obrywa jajka psom[/B] [B]inne jajka też mieć chcą![/B] [B]taka zazdrość z nich wyziera[/B] [B]cóż to za nowa maniera?[/B] [B]jutro w Błoniu się spotkajmy (Ziuta)[/B] [B]jajka Diego zabierajmy![/B] [B]bo gotowe dogo ciotki[/B] [B]ukraść jaja[/B] [B]do szarlotki![/B] Mru [B]No to gości zapraszamy[/B] [B]jutro ciasto na diegowych jajkach mamy[/B] [B]jeszcze kawka i herbatka, lampka winka[/B] [B]i uraczy się dogorodzinka[/B] Isadora7 [B]Dzisiaj sabat ogłaszamy[/B] [B]Diego woła wszystkie "damy"[/B] [B]lecz nie o jajeczka mu biega[/B] [B]chodzi o bazarek Diega:lol:[/B] [B]-prosi Dieguś[/B] [B]-Ziutka prosi[/B] [B]-Enia też sie nie kokosi[/B] [B]-Mru mruczando swe obnosi[/B] [B][I]kupcie ciotki na bazarku-miast rozprawiać o tym JAJKU!!![/I][/B] enia [B]Znowu temat jest jajeczny[/B] [B]toż to wątek niebezpieczny![/B] [B]Ptaszki ciachać, amputować[/B] [B]by już nic nie produkować![/B] [B]Nie chcą być babkami ciotki,[/B] [B]Co nabrały już ochotki [/B] [B]na kolacje i szarlotki... ;-)[/B] teapot [B]Diega życie bezjajeczne[/B] [B]Płynąć będzie bardzo grzecznie...[/B] [B]Pa,pa,suczki, koleżanki.[/B] [B]Pa,pa, randki, psie ganianki,[/B] [B]Już nie będzie małych Diegów...[/B] [B]Ale wygra, bez przedbiegów,[/B] [B]Diego bieg po ciepły kącik,[/B] [B]po człowieka - nic nie zmąci[/B] [B]jego szczęścia i radości.[/B] [B]Jajka? Zostały dla gości,[/B] [B]Dla Mru,Ziutki i vet-Dudka...[/B] [B]Każda z nich mu los ten utka... [/B] Gagata [B]Ciotkowe fetysze - to jajka Diegowe[/B] [B]Tylko te klejnoty chodzą im po głowie.[/B] [B]Jajeczka - rzecz ważna,lecz ciut niebezpieczna[/B] [B]Wizyta u Dudka jednak jest konieczna.[/B] Gagata [B]Vet Ania poczciwa dusza[/B] [B]I bez pytania jajeczek nie rusza[/B] [B]Lecz Mru i Ziuta fest ciotki[/B] [B]Kazały wyciąć w pień klejnotki![/B] enia Watek Backa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czas-aby-oddac-moja-milosc-do-tego-psa-w-czyjes-rece-bacek-mix-podhalana-122357/[/URL] [I][B]Backa życie było trudne:[/B][/I] [I][B]Głód,chłód, bicie, "szczęście" złudne,[/B][/I] [I][B]Ręka, co ból zadawała,[/B][/I] [I][B]Głowa, co psa za nic miała...[/B][/I] [I][B]W schronie znalazł swą ostoję:[/B][/I] [I][B]"Tu się ludzi już nie boję,[/B][/I] [I][B]będę straszyć, gryżć i drapać,[/B][/I] [I][B]Nie dam się na plewy złapać"...[/B][/I] [I][B]Lecz znalazła się Gażdzina -[/B][/I] [I][B]Zrozumiała,że ta psina[/B][/I] [I][B]tylko straszy, bo się boi...[/B][/I] [I][B]Serce Backa czas ukoi,[/B][/I] [I][B]Czas i człowiek - ten jedyny[/B][/I] [I][B]Ciut podobny do Gażdziny...[/B][/I] [I][B]Da mu pracę gdzieś na hali,[/B][/I] [I][B]by się wilcy jego bali,[/B][/I] [I][B]Da szacunek z ciepłą miską...[/B][/I] [I][B]Wszak o owcach on wie wszystko![/B][/I] [I][B]Albo lepiej: gdzieś w dolinie,[/B][/I] [I][B]w miłym domku, przy rodzinie,[/B][/I] [I][B]Backa życie słodkie czeka -[/B][/I] [I][B]Bacek czeka na Człowieka![/B][/I] Gagata
  24. Wątek Korka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przezyje-nie-przezyje-jak-w-rosyjskiej-ruletce-blagamy-o-dt-125297/[/URL] [B]Ciotki czarownice[/B] [B]pedzą przez ulice[/B] [B]Nie wierza nikomu[/B] [B]szukając psom domów...[/B] [B]I w końcu sie znajdzie[/B] [B]dla psa jakiś kącik:[/B] [B]Niech psina wypocznie,[/B] [B]niechaj już nie błądzi...;-) [/B] Gagata [B]Korek - śmieszny pies pierdoła...[/B] [B]Jego pecha nikt nie zdoła[/B] [B]zwykłym słowem wytłumaczyć.[/B] [B]Ciało Korka blizny znaczą...[/B] [B]To pamiątki po złym życiu:[/B] [B]głodzie, chłodzie,nocnym wyciu...[/B] [B]Teraz Korka los się zmieni:[/B] [B]Miły domek wśród zieleni,[/B] [B]Miękki kocyk,pełne miski,[/B] [B]Człowiek sercu Korka bliski...[/B] [B]Wszystko to na Korka czeka -[/B] [B]Korek tęskni do człowieka! [/B] Gagata [B]Korkowaty, ciapowaty szuka własnej bogatej chaty[/B] [B]Chaty bogatej w dobra wszelakie[/B] [B]Z ciepłym kocykiem, wygodnym leżakiem :lol:[/B] Zwierzus [B]Korek bardzo mądry zwierz[/B] [B]Siada, łapę daje też[/B] [B]Tylko smycz mu nie pasuje[/B] [B]Więc go Ciapuś podrasuje :loveu:[/B] Zwierzus [B]Białe pieczywko na polot wpływa[/B] [B]Po nim się z piersi rym sam wyrywa :evil_lol:[/B] Zwierzus [B]Ach moje dzieci, praca nad siły[/B] [B]Każdego dnia wypruwam swe żyły[/B] [B]Lecz wieczorami do kompa siadam[/B] [B]I o Pierdołach z ciotkami gadam[/B] Zwierzus [B]Korek wstawaj słońce świeci[/B] [B]Już za oknem drą się dzieci[/B] [B]Jedz śniadanko byś miał siłę[/B] [B]Iść odnaleźć złotą żyłę[/B] [B]Żyłę domków w których możesz[/B] [B]Spędzić święta przy telewizorze :crazyeye:[/B] Zwierzus [B]Chodź chłopaku na spacerek[/B] [B]Dobrych ciotek masz tu wiele[/B] [B]Wciąż szukają Tobie domku[/B] [B]Chodź na spacer mój ty Korku :eviltong:[/B] Zwierzus [B]Chociaż nocka taka ciemna,[/B] [B]chodż na spacer, Korku, ze mną.[/B] [B]Nie ma jeży już na łące,[/B] [B]ale mamy tu zająca[/B] [B]i trzy kotki, które w konia[/B] [B]robią pieski, co je gonią.[/B] Agata51 [B]Korkowaty-ciapowaty[/B] [B]Ciągle szuka swojej... maty :evil_lol:[/B] [B]Ale my mu pomożemy [/B] [B]Super matę mu znajdziemy[/B] [B]Żarcie, picie i ciepełko[/B] [B]Zaraz będzie miał sadełko[/B] DIF [B]Lecz sadełko rzecz nabyta[/B] [B]To tak jakby ktoś zapytał[/B] [B]Zaraz się go pozbędziemy[/B] [B]Hopla w górę pobiegniemy :eviltong:[/B] Zwierzus [B]Biegać trzeba - rzecz to znana,[/B] [B]A najlepiej biegać z rana[/B] [B]Potem szybko na śniadanie...[/B] [B]Kawkę, dogo i klikanie:lol:[/B] Gagata [B]No i na horyzont spojrzeć[/B] [B]by dach domku dostrzec[/B] [B]patrzeć dalej, wyczekiwać[/B] [B]a wnet Ludzie zaczną przybywać[/B] [B]i o Korka będą pytać[/B] [B]by do siebie go schwytać.[/B] Isadora7 [B]Lecz adopcja rzecz nieprosta[/B] [B]Bo wymogom trzeba sprostać[/B] [B]Ciotek z dogo oczywiście[/B] [B]Cyrografy podpisywać[/B] [B]Życie na straty spisywać[/B] [B]Bo kontrole przed i po[/B] [B]Dosyć uciążliwe są... [/B] Zwierzus [B]Idzie Korek ciemną nocą[/B] [B]Ptasie skrzydła gdzieś łopocą[/B] [B]Księżyc świeci, wietrzyk wieje[/B] [B]Może ludzia mu przywieje [/B] Zwierzus [B]Ja też jestem nocna ciotka,[/B] [B]którą na spacerze spotkasz [/B] [B]tak mniej więcej o tej porze. [/B] [B]W to nam graj! Mnie i psiej sforze.[/B] [B]Korku, ciebie też zapraszam -[/B] [B]rusz się, piesku, noc jest nasza! [/B] agata51 [B]Chociaż pora jeszcze wczesna[/B] [B]Korek musi iść się przespać[/B] [B]Bo go ciotki zapraszają[/B] [B]Na spacery z własną zgrają[/B] [B]Nocą ciemą i głęboką[/B] [B]Kiedy księżyc jest wysoko... [/B] Zwierzus [B]Korku oczy twe jak gwiazdy[/B] [B]Pychol tylko do buziaków[/B] [B]Lecz charakter hmm... rozlazły[/B] [B]Nie masz ikry mój chłopaku...[/B] [B]Kto to słyszał dać się pogryźć[/B] [B]Na twym ciele były rany[/B] [B]Czasem lepiej jest dołożyć[/B] [B]Ach Koreczku ukochany...[/B] [B]Kłapnąć szczęką, walnąć łapą[/B] [B]Marne ciało na kieł wziąć[/B] [B]Przestań być aż taką ciapą[/B] [B]Pakuj miski i chodź stąd...[/B] [B]Chyłkiem, cichcem, pod krzakami[/B] [B]Szukać domku przed świętami...[/B] Zwierzus [B]Korek dzisiaj niewyspany bo od rana juz ciagany[/B] [B]Bedzie wrotce bardzo zly[/B] [B]i pokaze ciotkom kly:evil_lol:[/B] [B]Bo nie wolno drogie ciotki[/B] [B]robic z Korka ciapy klotki[/B] [B]Korek jest juz wykonczony[/B] [B]i nerwowo rozstrojony[/B] Dusje
×
×
  • Create New...