Jump to content
Dogomania

Margo05

Members
  • Posts

    4034
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margo05

  1. [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6094/p525020101dw1.jpg[/IMG] Mi to wygląda na Saphirhappy Chełmża :cool3:
  2. A dziękować, dziękować :loveu::loveu::loveu:
  3. A widzicie jego pyszczydło? Już nie takie smutne :multi: A srebro na pyszczydełku Liberki? Śliczne :loveu:
  4. Witajcie. Dostałam info o buldożce czekającej na adopcję. Nazywa się Amcia. To jej zdjęcie [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f57e2750a537a776][IMG]http://images6.fotosik.pl/351/f57e2750a537a776m.jpg[/IMG][/URL] Wkrótce postaram się powiedzieć o niej coś więcej :cool3:
  5. Saphirko, pozwilisz, że tym razem ja wydrukuję i wyślę? :eviltong: :loveu:
  6. Poziomka pełną gębą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Lejduś w koronie? Prześliczna :loveu::loveu::loveu: Ta korona jej pasuje :loveu::loveu::loveu:
  7. Ciężki to dobre słowo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Viverna, masz na myśli nowe foty czy w ogóle? Bo jak w ogóle to są tu: http://www.dogomania.pl/forum/11390013-post2084.html :loveu:
  9. Cocker, daj proszę link do wątku Gibsonka :loveu: Edit: już znalazłam :)
  10. To ZDJĘCIE ROKU :loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16133.jpg[/IMG] Świetny efekt bez photoshopa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. :cool2::cool2::cool2::laola::cunao::drink1:
  12. Miśka, dobry pomysł :eviltong::eviltong::eviltong: Gagatko, póki to jedno krzesło, to nie jest źle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. A ja mam w nosie moją rosnącą objętość i chętnie się poczęstuję ciachem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Absolutnie nie straszyłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale jest to jeden z moich ulubionych wątków :) Jak przelatuję po tych postach z Waszą twórczością, to mi się ryjek cieszy :eviltong:
  15. Spokojnie, powolutku fotki napływają :loveu:
  16. [quote name='Saphira']To rude maleństwo waży około 90 kg. To Dianka, ale nie potrafię określic jej rasowości. Przypomina labradora wielkości benka. została przywiązana jako 10 m-czny szczeniak do znaku drogowego w okolicach Ślesina.[/quote] No proszę Cię. 90 kg? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Matko, czym Tyś ją karmiła? :diabloti:
  17. Wiesz, jakoś trzeba sobie radzić :eviltong: :evil_lol::evil_lol: :diabloti:
  18. Matko jedyna :-(:-(:-( Ależ się chłopak nacierpiał :shake: Dorotko, co to znaczy "podbity"? :oops:
  19. Saphira, Ty się nie wygłupiaj, bo Pani Jola ma dziś Terkę łapać :cool3:
  20. No Koreczku, nieźle cię te ciotki po nocach ciągają :evil_lol:
  21. Saphirko, a kim jest to rude, siedzące "maleństwo"?
  22. Dziś WAŻNY DZIEŃ :loveu: Trzymajcie kciuki :loveu:
  23. Zitka, Ty jajokradco :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. A ja nie mam gdzie :placz::placz::placz: Prześle mi ktoś skan? Proszę :loveu:
×
×
  • Create New...