Jump to content
Dogomania

Margo05

Members
  • Posts

    4034
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margo05

  1. Ło matko, trzymam najmocniej jak umiem :loveu: A u Pani Joli na wątku nowe psinki, zapraszam. Ostatni banerek w moim podpisie :)
  2. Zapraszamy do poezji :loveu:
  3. Saphira, już się nas sześcioro uzbierało, więc spoko loco damy radę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='halcia']A w Orzechowcach piękny Rekińczyk/też nowa rasa:evil_lol:/[/quote] Proszę bardzo :loveu: Może założymy dogowy Związek Kynoligiczny :eviltong::evil_lol::evil_lol:
  5. Miśka, praktycznie myślisz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Viverna, jak to jaki? Świetny :loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='zofia&sasza']Ciebie też nie lubię :angryy::evil_lol: A co to przeszkadza, jak Ci kocinka wskoczy na kolanka albo na karczek, gdy siusiasz? No co?![/quote] Wtedy to nic, tylko... skupić się nie mogę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='orpha']chodzenie Lady za mna do wc druzgoce mi psychike :mad: , wez tu cos zrob jak dokładnie na wprost siedzi futrzak i sie wpatruje w Ciebie bardziej niz intensywnie , na moment wzroku nie spusci a nuz jej cos umknie...[/quote] Orpha, wiem co czujesz :loveu: :diabloti: Znam ten temat aż nadto dobrze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Oooo, to ja mam oba charakterki w domu :) I przyznaję bez bicia, że takie miauczące coś, co nie odstępuje od nóg nawet na moment jest bardzo męczące. W naszym przypadku bywa problem z pójściem do łazienki bez towarzyszki :evil_lol: Druga zaś przyjdzie jak ona ma ochotę. Jak jej nie ma, to się nie zbliżaj, jak ma, to wpkuje ci się pod kołdrę i wtula się najbliżej jak może :evil_lol: A to moje "rasowce" :evil_lol:
  8. Bidulek :roll: Może dlatego właśnie ktoś się go pozbył :roll:
  9. Pięknie, Emira martwa na Święta, a Chita rozmiękczona :evil_lol::evil_lol: :diabloti:
  10. Reksiu, jestes gotowa na taki zestaw? :evil_lol:
  11. Aaaaa już wiem :) Irysku, zdjęcia będą jak uda mi się wybrac do Pani Joli, a to dla mnie nie takie hop. Zmotoryzowana nie jestem i nie wiem kiedy będę. Natomisat Pani Jola nie ma aparatu, żeby porobić zdjęcia :cool3:
  12. SBD, gdzieś na którymś wątku ktoś wspominał o kocie w typie norweski :cool3: Jak znajdę to Ci dam znać :lol:
  13. Dzis powinnam je mieć na komputerze i wrzucę na watek Pani Joli. Szczeniory są prześliczne, mam nadzieję, że szybko znajdą dom. Sunia biała, puchata, śliczności :)
  14. bo my tu tworzymy nowe rasy :) Są romodogi, gagatki (przemyskie biardy mniejsze), sapfirhappy Chełmża, margole... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Ewa, ockną się jak tylko dojdą do części poetyckiej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A pomysł Isadory popieram :eviltong:
  16. Z tepsą tak zawsze :shake:
  17. Chita, fotki napływają, a te co napłynęły i są przypisane znajdziesz tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/romodogi-pilnie-szukaja-domkow-127228/[/URL] Romodogi zapraszają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Pani Jolu, ja nie bardzo mam możliwość przerzucenia zdjęć z komórki na komputer :cool3: Spróbujemy pożyczyć kabelek :roll:
  19. [quote name='Isadora7'] Związek Nauczycielstwa Polskiego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='orpha']zespół napięcia przedmiesiączkowego :D A mnie żadne nie grozi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. O Gagatkę dopuścili :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Reksiu, no yyy eeee oooo Trzymam kciuki :lol:
  22. Reksiu, ja nie wiem czy Ty dasz radę TAKIM trzem tymczasowiczkom :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tym bardziej, że to może być dłuuuuuuugie DT :eviltong: :loveu:
  23. [quote name='dusje'] [B]Ze wkrotce szczesliwy bedzie Koreczek[/B] [B]i jego najlepszy na swiecie domeczek[/B][/quote] :oops::oops::oops:
×
×
  • Create New...