Wy się nabijacie, a ja już słyszę jak szef woła, że brak mi kultury technicznej i narażam firmę na straty, bo teraz trzeba będzie kupować więcej ściereczek i płynów, nie będzie na podwyżki, bo większe koszty, czas zmarnowany na sprzątanie, więc niższa sprzedaż, a w ogóle to przeze mnie firma padnie :placz::placz::placz::placz: O ja biedna :placz::placz::placz::placz: