O Iasdorko, mam Cię :eviltong: Wpadniesz w odwiedziny na wątek schroniska Pani Bożeny? http://www.dogomania.pl/forum/f28/790-psow-30-kotow-ostatnia-szansa-127022/ Bardzo Cię tam potrzebujemy, bo baerek by się przydał ladny, wiesz, tem hicior :evil_lol::evil_lol::evil_lol: