Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Wklejcie psiaka tutaj [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106579[/url]
  2. Luka dzisiaj poproszę Panią o maila i wyślę jej kilka propozycji. Ja myślę, że wzięłaby w tej chwili psa ode mnie w ciemno, ale sądzę, że uczciwiej dla psiaków będzie, jak zobaczy i poczyta i wybierze. Galusa też jej wyśle oczywiście. A dom sprawdzony przez Agatę Hentel na prośbę medara, więc myślę, że wart jest psa. Zresztą tam są już dwa psiaki.
  3. Cioteczki nie zapominajmy o nim. Pomyślmy nad jakąś pomocą:-(
  4. Anetko myśmy myślały o Edim, bo i duży, i fantastyczny, i nikt go nie chce, ale postanowiłyśmy dać szansę jakiemuś staruszkowi. Skoro Pani chce przygarnąć starszego psa, po przejściach - to spróbujmy. Takim psom najgorzej znaleźć domy. Edi jest stosunkowo młody, myślę, że jeszcze ma szansę.
  5. Taa, a o psach osiedlowych też wiem od mojej 9-letniej córki. I już nawet zakazalam jej mówić, ale nie skutkuje:diabloti:
  6. Tekst mamy, a ogłoszeń i domku nadal brak...
  7. Sama nie wiem czym On odstrasza ludzi. Czy ja mam taki spaczony gust?
  8. Oj te wasze psiury wykończa człowieka na zwal jakiś, albo co. Czytam i się martwię... I niespodzianka;) Penelopa musi byc bardzo mądra i przywiązuje się do ludzi, ech...
  9. Dobrze, że szansa jest, ale cioteczki wcześniej info, żeby wszystko dało się na spokojnie zorganizować. Zwłaszcza, że my tu z Agą we dwie, ona co jakiś czas przyjeżdża z Warszawy. A u mnie brak tego prawa jazdy. Jaki człowiek był głupi w młodości, ech...
  10. Oj dziadunio spełnia warunki. Dowiem się od Pani o mail i wyślemy zdjęcia. Zresztą Agnieszka chyba jutro założy wątek, że szukamy, damy Pani szansę wyboru, choć wtedy bidy sypną się, jak z rękawa. Ale niech jakaś bieda chwyci ją za serce, żeby była pewna, że to ta. Hotelik byłby niezłym rozwiązaniem, ale skąd pieniądze? Na pierwszy miesiąc się zbierze, a co potem? Taka okazja jak ta może szybko się nie trafić. Trzeba by mu jakoś pomóc, ale jak?????????????????????
  11. jest szansa na domek, jutro Aga - GrubbaRybba założy wątek. Wklej wtedy zresztą podam link Amika - jego zdjęcie i krótka historię. Domek sprawdzony, rewelacyjny... Ale chcemy Pani dać szansę wyboru. Niestety nasz pies na którego była bardzo nastawiona nie pojedzie z kilku przyczyn. Sprzeciw kierownika schronu, wymóg przewóz w klatce. Niestety nikt z mieszkańców mojego miasta nie przewiezie psa agresywnego w klatce nawet za pieniądze. I oczywiście czy będzie możliwość dowozu w okolice Poznania, Gniezna. Warunki: 1. Pies skrzywdzony przez los (spełnia 7lat bezdomności, potem wredne babsko, teraz schron) 2. Niemłody (też spełnia) 3. Spory.
  12. Jestem po rozmowie z Panią. To rewelacyjna osoba. Kier. jej w rozmowie powiedział, że wyda benia, ale skoro są i kłopoty, i klatka i jego sprzeciw to Pani chce pomóc innemu psu. Gotowa po niego jechać jest np do Gniezna. Taka odległość. Ale warunki: 1. pies faktycznie pokrzywdzony przez los. 2. Starszy 3. Duży Chce, by taki pies godnie dożył swoich dni. Gotowa by była przyjąć zakochana parę ze schroniska, bo gdzieś o niej czytała, a ja nie mogę znaleźć wątku, a też czytałam. Czarok, Medar może macie w Fundacji kandydata? Szkoda tego naszego benia, że nie wiem co.
  13. To gdzie Ty śpisz?:evil_lol:
  14. Cioteczki przypominam o wątku Skoczka [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106362[/url]
  15. Ken chyba szansa przejdzie koło nosa:-(
  16. Mała wytrzymaj. Sterylka już jutro. Dasz radę.
  17. Też tak myślę.
  18. Iza dziękuje pięknie. Teraz ciotki bardzo prosimy o ogłoszenia
  19. Oglądać psy proszę i wybierać. One czekają
×
×
  • Create New...