Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. To dobrze. co jakiś czas podrzucimy cosik. Mam tu jeszcze jedną taką maliznę, ale najpierw muszę jej wątek na dogo założyć.
  2. czekamy kiedy papudraczek będzie mógł małą wydostać ze schronu.
  3. U mnie krucho z kaśa, ale 20-30 zl. wygrzebię
  4. To zmień, ale to musi być tańszy, ale dobry hotelik
  5. Izunia Ty to myślisz o wszystkim, ja też Folen składam najlepsze życzenia.
  6. Ja wiem, że Wanda nie napisała, że nie jest wzorcowe, to był wstęp do mojej wypowiedzi, a ja chciałam napisać tylko jakie są u nas dokładnie rozwiązania, zresztą na prośbę Wandy. Może nie są najlepsze, ale coś się zaczyna powolutku robić w kierunku poprawy losu porzucanych psiaków.
  7. My prosiłyśmy o sobotę, bo Aga mówiła, że papudraczek pracuje, ale skoro zgodził się w sobotę, przed zdjęciem szwów to co mu dzień, albo dwa da, jak i tak szwy nie będą w schronisku zdejmowane. Można spróbować poprosić.
  8. Oj ciotki tak się cieszę, Edi Wam przypadł do gustu
  9. Folen ja. Mój mail: [email][email protected][/email]. Nr telefonu:604416873 Ciotki nie wiem jak dziękować. Jak mnie nie zbijecie to od czasu do czasu jakąś bidę podrzucę Wam do ogłoszeń
  10. Papuraczku a dałabyś radę w tygodniu?
  11. Oczywiście uchwała uchwalona kilka miesięcy wcześniej, ale wiadomo... Był przetarg n zabiegi, startował jeden weterynarz i wygrał. Nie ma zaplecza w naszym schronisku, psy są dowożone do lecznicy w mieście, potem odwożone. Pewnie lepiej gdyby odbywało się to w schronisku, ale wiadomo na wszystko pieniążków nie starczy.
  12. [quote name='wanda szostek']Schronisko p Harłacza Moim zdaniem można chyba je uznać za wzorcowe. W Schronisku w Tomaszowie Maz. Psy są czipowane, kastrowane , suki sterylizowane, bez tego nie oddaje się ich do adopcji i jest to uchwałą Gminnej Rady[/quote] Schroniskow Tomaszowie Maz. na pewno nie jest wzorcowe, ale pewne rozwiązania są wprowadzone. Od listopada 2007 r. uchwalą Rady Miasta sterylizyje się, kastruje i czipuje psy. Pies bez zabiegu nie może opuścić schroniska. Przewidzianych zabiegów na rok 2008 jest 180. Kierownik schroniska dąży do tego i jest szansa, żeby Rada Miasta wprowadziła w tym roku obowiązkowe czipowanie dla psów mieszkańców miasta. Jego zdaniem i moim też za jakiś czas to przyniesie wymierne efekty.
  13. Hotelu w mojej okolicy nie ma niestety, nie wiem gdzie jest najbliżej. Może w Łodzi, w Warszawie?
  14. Sama nie wiem, chyba damy mu czas, może oswoi się pomału w tym schronisku? Może on agresją reaguje na niepewność losu? Najlepiej chyba dla niego by bylo, gdyby znalazł się w jakimś dobrym hoteliku, gdzie ktoś by mu poświęcił czas, wyprowadził na prostą, ale tu z kolei w grę wchodzą finanse, których przeskoczyć się niestety nie da.
  15. Tak, Czarok z Fundacji zawiezie jej jakąś biedę. I tu jest ten plus, że to nie jest kawał drogi i tfu, tfu w razie czego coś będą mogli dla niego jeszcze zrobić.
  16. Rozmyśliła się. To dobry dom, dobra kobieta, ale to za duży kawal drogi 400 km i za trudny pies, żeby ryzykować. Jeszcze czeka mnie rozmowa z kier., którego nie dalej jak wczoraj do tej adopcji namawiałam... I szkoda już moich nerwów, Waszych, jej na ciągłe zmiany decyzji
  17. Koniec tematu. Beniu zostaje w schronisku.
  18. Selenga dziękujemy bardzo, ale allegro ma i strasznie mało osób je odwiedza:shake:
  19. Ja przypuszczam, że żarłoczny Heban:diabloti:
  20. Wstępną zgodę wydał na to, ale Małgosiu czas... Może kogoś znajdziemy do pomocy, przynajmniej jest mała szansa, ale wstępną zgodę na spacery też mieliśmy, a wczoraj się nie udało, jak przyszło do konkretów
  21. [quote name='maggiejan']Aniu, jesteś pewna, że w dobre ręce? Czy za ogłoszenia na alegratce i gumtree płaci się?[/quote] Nie nie jestem pewna czy w dobre ręce. Nawet nie wiem w czyje dokladnie. Nie wiem czy się płaci...
  22. A jednak. Krystyna go bierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stwierdziła, że nie mogła by spać przez następne 10 lat, gdyby nie dala mu szansy. (przypuszcza, że w końcu byłby uśpiony, a uważa, że na drastyczną decyzję jest jeszcze czas) Zabezpieczy jego wybieg, żeby nikomu nie zrobił krzywdy. Przepraszam, że ciągle dzielę się z Wami wszystkim niuansami, ale jak nie z Wami to z kim?
  23. Lis wtrzymaj jeszcze trochę, w końcu coś się musi kiedyś zmienić na lepsze.
×
×
  • Create New...