A jednak. Krystyna go bierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stwierdziła, że nie mogła by spać przez następne 10 lat, gdyby nie dala mu szansy. (przypuszcza, że w końcu byłby uśpiony, a uważa, że na drastyczną decyzję jest jeszcze czas) Zabezpieczy jego wybieg, żeby nikomu nie zrobił krzywdy.
Przepraszam, że ciągle dzielę się z Wami wszystkim niuansami, ale jak nie z Wami to z kim?