Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Skoczuś czeka. Ma być w tym tyg. wykastrowany.
  2. Ha, ja też go odwiedzam.
  3. Agnieszka moja córka chce bardzo, żeby terrerkowata sunia nazywała się Sara. czy zgadzasz się na to?
  4. Na żywo to wygląda jeszcze gorzej i te bardzo smutne oczka
  5. Może jechać w piątek, pod warunkiem, że szwy będą zdjęte
  6. Ech, rada Emir dobra, tylko nie wykonalna na dzień dzisiejszy...
  7. Dostałam maila w sprawie Skoczka. Odpisałam, teraz czekam na odp. Pani. Strasznie daleko, bo w Krakowie, ale jeśli wszystko byłoby ok. to może? Cioteczki w Krakowie prężnie działają, to może Skoczusiowi byłoby tam dobrze? Zobaczymy.
  8. Oj to zdjęcie chwyta za serce. Co z allegrem Liska? czekam na dane od Agnieszki Co. Ponówmy mu to allegro wyróżnione.
  9. Nie, ja nie do końca ją potępiam, bo nie znam sytuacji, teraz jest tak ciężko żyć, że ludzie podejmują trudne decyzje. Ja jej nie potępiam, bo stawia sprawę jasno i czysto. Dopóki sami nie stajemy przed jakimś faktem, to tak do końca nie jesteśmy w stanie przewidzieć co byśmy zrobili, wybrali. Ja potępiam ludzi co męczą, biją, wywalają psy na ulicę, a ona na swój sposób jest w porządku i prawdopodobnie przeżywa rozstanie ze swoją sunią wcale nie lekko.
  10. Powiem tak. szkoda suni, bo jest z nimi od dziecka, ale strasznie się cieszę, ze na Bafusia czeka dom. Ale nie mi oceniać wybory ludzkie.
  11. Ale jak ona będzie tęsknić za Wami. Widać, że strasznie do dzieciaczków się przywiązała.
  12. Kubuś szukaj dobrego domku, z wygodnym łóżeczkiem;)
  13. Ciotki jutro dzwonię ok. 9 rano do kier. i będzie wiadomo co z piątkiem ok?
  14. Ok. jutro dzwonię do kierownika
  15. Pani się jednak rozmyśliła:-(, bo to piekielnie trudna adopcja.
  16. Oj tak, żeby w końcu to czekanie go nie podłamało...
  17. Oj mały, mały, nie masz Ty szczęścia w życiu
×
×
  • Create New...