Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. I kolega nie chce takiej ślicznoty?
  2. Brenda pojedzie do gajowej w środę, papudraczku czekaj na pw z adresem i tel.
  3. [quote name='papudraczek']i wróciłam !! a tu tyle nowosci!! fajnie!! cieszę się że psiaki znajdują domki!! oby były to dobre domeczki!! dziewczyny w środę mogłabym zawieść psiaka gajowej jezeli oczywiście wszystkim pasuje!! ??[/quote] W środę nie dam rady z Tobą podskoczyć do schroniska, ale już byłaś - to dasz radę.
  4. Luiza super, że adoptowałaś sunię ze schroniska. Kasę na wykup Brendy już mamy zagwarantowaną. Pan Elma (taki sobie ktoś) przeleje nam pieniążki na wykup Sary i Brendy. Jak na inne psiaki będzie nam brakować to napiszemy;)
  5. Cioteczki ja sobie życzę prezent na Święta. Niech mi w końcu któraś tu napisze, że zadzwonił ten jeden jedyny telefon.
  6. To macie dwa psy stróżująco-obronne. Ale zza płota czy to była konfrontacja bezpośrednia?
  7. Duduś nie spadaj tak daleko
  8. [SIZE=3]Transporter nadal potrzebny[/SIZE]. Sara ma szansę spędzić święta w domu.
  9. Szczeniaka HS też już nie ma. Podobno adoptowali go młodzi ludzie, których nie przeraził brak jego socjalizacji. taki mały dzikus to był. Na smyczy ciągnął, ale do samochodu wskoczył. Szczeniak kaukaza też w domu, odebrał go właściciel.
  10. Link do wątku Liska [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74538[/url]
  11. Biedne psisko, jak onmusi tęsknić za swoją Panią
  12. Ciotki pieniążki za hotelik to jedno, zestawienie: ocelot - 20 zł. gameboy - 20 zł. Anetta - 20 zl. emilia2280 - 70 zł (dobrze pamiętam?) Transport w tej chwili jest najważniejszy - pewnie spore koszta i wykup psa ze schroniska - myślę, że wykup 50 zł. Czyli trochę kasy nam potzreba. Może któraś ciotka ma pomysl na bazarek?
  13. Potrzebny nam jest transporterek dla Sary. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to prawie transport mamy. Pan Elma obiecał pomóc finansowo. Czy ktoś z Warszawy albo z Łodzi mógłby pożyczyć transporter?
  14. Potrzebny nam jest transporterek dla Sary. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to prawie transport mamy. Pan Elma obiecał pomóc finansowo. Czy ktoś z Warszawy mógłby pożyczyć transporter?
  15. Anetko to co zwykle. Ale benio chyba po prostu strasznie tęskni za swoim domem - tak mi się wydaje. Znowu dzisiaj siedzial w budzie - nawet nosa nie wychylił. Jemu ludzie są obojętni - dopóki nie próbują czegoś mu zrobić.
  16. Dogadają się szybciutko. Lis jest mądrym psem i Lira też. Nie ma telefonów?
  17. Nie wiem, jak mam Wam dziękować za Warkę. Bardzo się martwię tym Waszym schroniskiem, ale może jeszcze da się coś zrobić, przecież miało być nowe?
  18. Nie wiem, jak mam Ci dziękować. Moja kochana Wareczka;)
  19. Dzięki Małgoś - to jeszcze 40 zł.
  20. Oj nadał by się, ale choć chudziutki to Chińczycy by go jeszcze zjedli.
  21. Myślę, że standard - rasowa i duża - 50 zł.
  22. Ciotki możemy go brać. Tylko transport - klatka, kasa na hotel. Kto się podejmie zbierania. Oczywiście Gosiu jeśli hotelik aktualny
×
×
  • Create New...