Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Ona chyba Wam zaufała już do końca. Teraz czekam tylko na relację ze wspólnej zabawy psów;)
  2. Święta, a piesio bez domku
  3. Nasz dzielny stróż, dobrze, że choć z kolegą kaukazem zawiązała się nić sympatii
  4. Edi i świątecznie biegnij na górę, po domek
  5. tak szybko to się tego nie spodziewałam. Widok cudny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. Nie widzę zdjęcia.
  7. Nie wiem czy znajdzie sie ktoś jeszcze w okolicy kto się zgodzi na tymczas. U mnie niestety jest to niemożliwe. Sprzeciw TZ i mojej matki. Generalnie kierownik jest przeciwny domom tymczasowym. Jak można by jej poprawić warunki bytowe? Chyba jedynie poprzez dołożenie słomy do budy. Ale to już jest zależne od schroniska. My nic nie możemy zrobić. Na naszą prośbę została wysterylizowana po za kolejnością, to zwiększyło jej szansę na adopcję. Tylko tyle i aż tyle...
  8. Anetko to nie takie proste. My rozmawiamy z kierownikiem, nie mam mozliwości porozmawiać z pracownikami. Ja go nigdy agresywnego nie widziałam, ja go widzę tylko w budzie. Coś jednak musi być na rzeczy, bo kier. by nie kłamał, bo po co?
  9. Mój kochany, najlepszego domku z możliwych Ci życzę
  10. Gdyby to coś dało - to byśmy przebrały;)
  11. Wszystkiego naj.... Cegiełki wczoraj wysłane priorytetem, ale zapewne dojdą po Świętach
  12. Najlepiej, żeby DT było bezterminowy, inaczej chyba lepiej jej w schronisku...
  13. Wszystko konkretnie musimy ustalić. Po świętach zadzwonię do GosiP
  14. Dla wszystkich cioteczek i psiaków: zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt
  15. Tak na szybciutko, bo dziś nie mam czasu. Zdrowych, wesołych Świąt.
  16. Tak na szybciutko, bo dziś nie mam czasu. Zdrowych, wesołych Świąt.
  17. To będziemy trzymać kciuki. Wydaje mi się, że dla Mony lepiej będzie tam trafić, jak już mąż się zgodzi, a nie ciągłe zmiany. Ale może sie mylę. Tak na szybciutko, bo dziś nie mam czasu. Zdrowych, wesołych Świąt.
  18. Sara w boksie przebywa z kilkoma innymi, małymi suczkami, ten boks nawywany jest "przedszkolem". Wydaje się być zdrowa fizycznie, ale w przypadku psiaka ze schronu nie ma 100% pewności. Jedno jest pewne jest zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, wysterylizowana i zaczipowana. szukaj jej domku i pomyśl jeszcze o Skoczku - tamten psiak podobnie jak Sara rwie się do ludzi, nagminnie podejmuje próby ucieczki ze schroniska - teoretycznie też nie nadaje się do budy, ale w schronisku chyba gorzej
  19. Kropelek na pewno zapuszczonych nie miała. Powinna byc teoretycznie odrobaczona. Pewne jest jednak tylko, ze jest zaszczepion przeciwko wściekliźnie.
  20. Ależ rozglądaj się, będziemy zobowiązani. W schronisku jest masa psów dla których ocieplona buda i ogródek (brak łańcucha) to raj. Na pewno, jak znajdzie się chętny to odpowiedniego psiaka znajdziemy;)
  21. DIF kochana nikt w Ciebie nie zwątpił. Napisz nam czy wchodzi na posesję i czy przedsionek otwarty...
  22. Prawie Pan na włościach;)
×
×
  • Create New...