Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Miałam pytanie dotyczące drugiej naszej On-ki. dom z ogrodem, ale warunek, żeby dołów nie kopała i tolerowała dwie suczki yorka. Poradziłam kojec i długie spacery do lasu i czekam
  2. No moje kochane, jak bym miała takie zdolności, to nie mieszkałabym w mieszkaniu matki:diabloti:
  3. Zapowiada się ciekawie rezydent;), niedługo czyżby na własnych włościach?
  4. Nie ma czego Iza, one tylko potrafią życzyć swoim wrogom źle i niestety spełnia się to najczęściej. Babka już sobie obiecała parę lat do tyłu, że się będzie pilnować, a matka musi chyba do tego dojrzeć.
  5. Ja w pewne rzeczy po postu wierzę i nie szukam tłumaczenia: oja matka i babka to wiedźmy, że ho, ho. Aczkolwiek one to ciemna strona mocy. Mi się nie odziedziczyło to na szczęście, choć pozytywne przeczucia miewam, często się sprawdzają. Bezbłędnie np. wiedziałam jakie pytania padną na egzaminach. U Skoczka może być tak, że ja chcę po prostu w to wierzyć, oby nie.
  6. Pewnie tak, przy adopcjach lepiej mówić calutka prawdę
  7. Dokładnie - całkiem liczne towarzystwo. mam pytanie do znawców On-ków, czy one lubią kopać doły? Mi się wydaje, że każdy pies lubi...
  8. My trzy lata temu, już przeszło zdecydowaliśmy się na jamnika. Matka jamnik jak się patrzy, a Maksa wyrósł "para" jamnik. Nie zmienia to faktu, że kochamy go bardzo i nie ma znaczenia, że nie jest rasowcem;)
  9. Wczoraj z panią mailowała, jest bardzo podekscytowana, ale ma masę pytań do Agnieszki. Chyba to dobrze, że chce wiedzieć, jak najwięcej
  10. Hi, hi, bo wierzysz w zjawiska irracjonalne?
  11. U nas Wolu , jak się trafi adopcja to jedna na tydz. i to na dodatek z okolic Tomaszowa. Raczej idą duże psy do pilnowania podwórka i nie ma gwarancji, że nie na łańcuch. Adopcji od początku roku z samego Tomaszowa było aż dwie.
  12. W takim razie będziemy trzymać kciuki za malucha. Pani i tak dla niego wiele zrobiła
  13. Ciotki będzie dobrze, może gdzieś poszedł dalej, albo zaszył się na podwóreczku
  14. Oj zajrzałam - piękny psiak. A Milton wyszedł spod świerka w nowym domku? I jeszcze o wątek Cyganka - staruszka poproszę
  15. Dzisiaj Pan dzwonił wieczorkiem do Agnieszki, podobno na 100 % zdecydowany. W schronisku już sobie Kena zaklepał.
  16. Śliczny jest Aston, a ile ma, bo albo przeoczyłam, albo nie było napisane? No i, ze ciekawa jestem - Milton już wyszedł spod świerka?
  17. Gajowa, a jaki jest stan Twojego psiego stada oprócz Brendy i Astona?
  18. Tak Ediemu może sie juz niedługo poszczęści to bierz z niego przykład
  19. Poczekamy do soboty, a potem chyba sobie lampeczkę winka wypiję
  20. [quote name='Folen']O kurcze, to ja sobie tu po cichutku potrzymam kciuki za Ediego...[/quote] Trzymaj ciotka trzymaj
  21. Zmysł bardzo się cieszę, że maluch już bezpieczny u Ciebie. czekamy na wieści od weta.
  22. [quote name='Zmysł']to by im zajęło zbyt dużo czasu[/quote] To co chcą z nią zrobić??????????????????????????????????
  23. Beznadziejni są i co do schronu?
  24. Ale przecież miała mieć czas.
×
×
  • Create New...