Uff, to tylko w takim razie,żeby zdrówko mu się unormowało.
Agresywny chyba nie jest prawda? Jak myślisz wcześniej był w domu czy na podwórku przed schroniskiem?
Kurcze, ale to po tych tabletkach na odrobaczenie?
Wcześniej było dobrze przecież? Może coś nie tak z jedzeniem, może on do schroniskowego żarcia przyzwyczajony?
Ale się teraz zdenerwowałam. daj jutro od razu znać.
A samopoczucie Thora?