Cioteczki bardzo proszę o pomoc, wiemy, że Bianka jest przeciążona, ale może znajdzie się miejsce gdzieś dla trzech bardzo zagrożonych szczeniaków-suczek?
Oto link do wątku
[url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105892[/url]
Acha w ferworze zapomniałam wcześniej napisać, inwestycji w tym roku w schronisku na pewno nie będzie, czyli nici z osobnego budynku dla szczeniąt, nici z nowych boksów.
Jedynie to będą boksy wybiałkowane i może nowe budy, jak zdobędziemy deski.
A najgorsze jest to, że w niedzielę byli ludzie po szczeniaka, ale szybciutko się rozmyślili, bo zmiany skórne.
Ludzie chcą ze schroniska zdrowego, zadbanego psa.
Podhalan to pies, zwany przez pracowników Strażakiem, bo rewelacyjnie się bawi wodą przy sprzątaniu boksu.
O beżowym psie kier. mówi Przylepa, więc może nich tak zostanie?
[quote name='Bazyliah']Ciotki, jakby były potrzebne jakieś plakaty, ulotki - projekt i wydruk kolorowy, dajcie znać - ciotka zrobi :)
W Tomaszowie bywam baaardzo rzadko, więc choć w ten sposób pomogę.[/quote]
dziękujemy, na pewno skorzystamy;)