Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. A i jeszcze dodam ważną rzecz. Dzisiaj nasze schronisko odwiedziła Karlika i chyba jej się spodobało:cool1:
  2. Mimo zaniedbania to on i tak robi wrażenie. Piękny pies.
  3. Uff i po wizycie w schronisku. Nowe psiaki wysterylizowane m.in. Misiek rudy. Była jedna adopcja, młody psiak poszedł do domu z ogrodem. Jaki był wystraszony, nie wiedział co się dzieje. Nasi ulubieńcy nadal są. Ale dziś popłakałam się. Na kwarantannie jest dziadziuś czekoladowy, do kolana, ślepy na jedno oko. Bardzo płacze... Bez szans na adopcje...:shake: Z lepszych wieści: jeden maluch dziś zabrany, jutro drugi.. trzeci już u siebie w domku.
  4. Thor jest wykastrowany, liczymy, że szkolenie przyniesie pożądane skutki
  5. To ja liczę na wyjście Amika z budy i czekam jutro na relację
  6. Oby tak było cioteczko
  7. Dzięki Asiu, ale ciągle domków nie ma dla mojej Sary i Skoczka:shake:
  8. Skoczek ja ciągle wierzę, niech zajrzy tu właśnie ten ktoś
  9. Sara ja to chyba pęknę ze szczęścia, jak nadejdzie w końcu ten upragniony dzień...
  10. Camaro kochana, najważniejsze, że bezpieczny, jak się wabi?
  11. Zazdrość czyni cuda jednym słowem
  12. Mój kochany, gdzie ten domek?
  13. Majga kochana, a Ty jesteś współwinna. Własnoręcznie żeś Misia w łapska camary wepchnęła:diabloti:
  14. ha faktycznie czwórkę by było ciężko upchnąć jeszcze;)
  15. W końcu się znajdzie ten domeczek. Chłopaczek sobie troszkę na pierwszej dzisiaj pobrykał;)
  16. No ciotki ja śpię z jednym dzieckiem i jednym psem.;) Nie jest to najwygodniejsze:diabloti:
  17. No fajnie, teraz musi się udać. Ale metamorfozę to on na spacerkach przechodzi jednak
  18. W tym samochodzie to mu się chyba podobało;)
  19. Mi sie podoba, ale ja w ogłoszeniach to nie mam wprawy
  20. Rudolf marnuje życie w schronie...
  21. Agnieszka bardziej wyeksponuj jego samotność po znalezieniu domku przez Warkę i Misia i koniecznie zdjęcia ze schroniska i z jedno wesołego Liska I nie mam więcej uwag, jest bardzo dobrze.
×
×
  • Create New...