[quote name='wandul 66']jutro o 18 00 wychodze do pracy , nie będzie mnie do rana , prosze napisac , jakie macie plany !!! jakby co , kontakt tel[/quote]
Teoretycznie malcy mają jechać do Ciebie jutro, wyjazd ok. 9, ale jak pracujesz to już sama nie wiem