Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Acha i pytanie do Reno, nie dałoby rady w niedzielę jechać?
  2. Ciotki wandul jedzie pod dwa szczeniaki do lecznicy w tej chwili, tymczas nadal aktualny, ale zobaczymy, czy aż cztery
  3. [quote name='Kara.']A jak "mój" Lordzio? Lepiej???[/quote] Lepiej. W niedzielę kierownik mówił, że niedługo do kastracji. Zmiany powstrzymane. Mały trochę śmiesznie wygląda, bo ma sporą głowę;)
  4. To wszystko tak szybko się dzieje. Dzwoniłam do jaagi. Jeśli sunia jest łagodna to może jechać.
  5. Maluchy jeśli jadą do Wandul w sobotę to muszą być przed 18.00. Chyba, że da radę transport na niedzielę przesunąć
  6. [quote name='wandul 66']jutro o 18 00 wychodze do pracy , nie będzie mnie do rana , prosze napisac , jakie macie plany !!! jakby co , kontakt tel[/quote] Teoretycznie malcy mają jechać do Ciebie jutro, wyjazd ok. 9, ale jak pracujesz to już sama nie wiem
  7. Transport szczeniaków byłby jutro do wandul. Reno chce wyjechać ok. 9. Tyle wiem, nie wiem w końcu które jadą. Najlepiej gdyby jednak czekoladka trafiła do Karliki, ale to musi się Karlika wypowiedzieć.
  8. A boksery? Przecież wygrały w konkursie kravcetu?
  9. No wiesz, my tu sensacji oczekiwałyśmy, a tu robale bez słowa aut.:evil_lol:
  10. Ciotki błagam zdecydujmy się, bo na nic umowy i ustalenia. Załatwianie transportu.
  11. [quote name='Reno2001']Ja Tomaszowa nie znam, ale dworzec PKS to mi chyba nawigacja znajdzie :lol:. Jakoś się znajdziemy :evil_lol:.[/quote] Ok. to ja Twój numer przekażę Marcie i szczegóły sobie uzgodnicie;) Tomaszów to małe miasto, nie da się zabłądzić:evil_lol:
  12. Ona malce przywiezie z Teofilowa, więc może na Dworcu PKS? Ja jej jeszcze podam twój numer tel., żeby zadzwoniła, bo przez pośrednika to mozna coś zamieszać elegancko:evil_lol:
  13. Dowiem się, ale po 9. czyli na przykład gdzie? między Łodzią a Tomaszowem?
  14. Maluchów ma jechać 4. Reno, dokąd mogłabyś podjechać po maluchy? Bo dwa są po Łodzią, a dwa pod Tomaszowem.
  15. Nie nie dostałam wiadomości. czekam w takim razie. I pozdrowionka z rana
  16. Na pierwszą!!!!
  17. Ten psiak potrzebuje pilnie pomocy [IMG]http://images31.fotosik.pl/253/3d2aea3653595cf4med.jpg[/IMG]
  18. [quote name='ruda76']dziewczyny ja chcę byc w schronie jak tylko otwierają czyli od godz11 a sądzę, ze będę tam z godzinę ;)cięzko powiedziec.[/quote] czyli ewentulnie martę umówię na 12 +- na Dworcu PKS np.?
  19. Staneło na tym, że dwa malce z ulicy jadą do Wandul. Musimy jakoś wszystko zgrać w sobotę. [COLOR=Red]Ale brauje 50 zl. do transportu, może ktoś pomoże? 7[COLOR=Black]0 zł. na wątku tamtych malców zaoferowała Emilia, Emilko dziękujemy[/COLOR] [/COLOR]
  20. [quote name='Karilka']Cholera jasna... Nie wiem dokładnie na którą tam ruda76 chce jechać i wracać. Ma podać konkrety jutro...[/quote] Dobra to ja czekam na konkrety jutro, najlepiej do południa, to się z Martą umowię, jak później to będę do niej dzwonić.
  21. Karlika mogą jechać dwa do Wandul tylko musiałybyście je z Rudą zabrać z Tomaszowa i przekazać Reno. Godzinę i miejsce w Tomaszowie dogramy. Jeśli je zabierzecie i dowieziecie do Reno to o której malce mają być w Tomaszowie i gdzie, żeby łatwo było je Wam zabrać.
×
×
  • Create New...