Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='GameBoy']dziewczyny ja moge wziac ja na juz za tydzien moge nie miec miejsca, jednego szczeniaka mam, drugiego dzis wydaje i to on "robi miejsce" nie moge trzymac tydzien miejsca, myslalam, ze tu dom na cito jest potrzebny[/quote] Zaraz będę wiedziała czy uda się załatwić transport dzisiaj. Ja pociągiem malucha nie dam rady zawieźć, bo jestem w pracy, a jutro moja córka ma rocznicę komunii. Nie mogę jej zostawić niestety:shake:
  2. Ja też przepraszam za offa, ale szukamy wszędzie pomocy, a tu bardzo dużo dobrych ludzi zagląda. Co prawda nie On-ek, ale wielkości On-ka www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111584
  3. Nadal prosimy, DT to dla niego szansa na życie:-( A może ktoś by banerek zrobił?
  4. Ufnie to patrzy od niedawna, wcześniej nie reagował na nic. Kulka nieszczęścia, ewentualnie biegał w kółko z pogryzionym, zakrwawionym ogonkiem:shake:
  5. [SIZE=5][COLOR=red]Jest DOM TYMCZASOWY na śląsku dla szczeniaka![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]Pilnie potrzebny transport Tom.Maz.-Jastrzębie Zdrój !!! Może udałoby się zabrać drugiego Pilnie transport Tom.Maz.-Wa-wa [/COLOR][/SIZE]
  6. Ciotki bardzo Wam dziękuję, czyli szukamy transportu. Mam prośbę skoro są dwa domki tymczasowe, to może wyciągnąć też drugą dziewczynkę - czarną, ona też mikro wygląda:shake: Z transportem może być gorzej, ja nie mam prawa jazdy. Za tydz. w Tomaszowie będzie GrubbaRybba i malce mogłaby zabrać do Warszawy, o ile nie będzie za późno. Zaraz na wątku tomaszowskim ogólnym napiszę prośbę, może jakaś dobra dusza zajrzy
  7. [quote name='MARCHEWA']Jak duża(chodzi o wzrost)jest teraz sunia? Czy byłby możliwy transport małej na śląsk jeżeli dt się znajdzie?[/quote] Sunia jest malutka i bardzo drobna. Nawet do połowy łydki nie sięga. Transportu będziemy szukać w razie czego.
  8. [quote name='maggie1971']Biedne maleństwo, napisałam do znajomych , moze uda się cos znaleźć dla malutkiej[/quote] Dziękujemy bardzo
  9. [quote name='Argat']Być może będzie osoba chętna na tego łaciatego. Mieszkanie studenckie (w bloku) Dzieci i innych zwierząt brak. Na deski z Mokotowa trzeba będzie jeszcze poczekać. A czy może ktoś dzwonił w sprawie desek z Warszawy? Myśle, że warto.[/quote] Oby się udało;)
  10. [quote name='aquaija']Ojej, nie zabrzmialo to zbyt optymistycznie, ale nie tracmy ducha:) W razie czego Ola (moja córa), powiedziała, że po nia pojedzie.[/quote] Czyli musi być dobrze;)
  11. To i o fotki po wyczesaniu poprosimy;)
  12. Prosimy pięknie, Ruda od bullków już o nim wie.
  13. [quote name='Bazyliah']Apetyt w normie - je za trzech :) Generalnie już po nim nie widać, że chory.[/quote] Jednak silne chłopisko:diabloti: Zdjęcia będą?
  14. Po dzisiejszej wizycie w schronisku miałam dosyć... Nawet jak jakaś bieda idzie do domu, to przybywają nowe, kwarantanna cała znowu pełna. I jeszcze takie przypadki. Czasami mam dość, obiecuję sobie, że nie pójdę więcej, albo rzadziej, ale wtedy co? Zostana bez pomocy.
  15. Nie wiem, nie mam pojęcia. Złamanie jest stare, wet liczył, że samo się zrośnie, ale łapa mu zwisa w nadgarstku, w ogóle na nia nie staje. Jego trzeba wyciągnąć, zrobić prześwietlenie i dalej działać. A w schronisku nie daja mu szans, żeby to był choć stary pies, choć to też boli, ale dzieciak ma ok roku...
  16. Nie wiem co robić, za kilka dni znowu może być za późno
  17. Kurcze dzisiaj mi się na oczy chyba rzuciło, nie wiem do końca czy Rudolfowi zrobiłam zdjęcia czy innemu psiakowi
  18. [quote name='emilia2280']Ode mnie w koncu poszlo 70zl wiéc brakuje 10.[/quote] Jak Karlika do wtorku nie wyśle, to ja wyślę. Niestety we wtorek, bo wtedy mam wypłatę;)
  19. Bardzo - psiak cały czas na pierwszej niech będzie
  20. [quote name='Kara.']Bianka ma chyba chore szczeniaczki z Zamościa:-([/quote] Tak ma, bo już odpisała, trzymamy kciuki za maluszki
  21. 70 zł. jeśli Wiosna policzy, jak za małego psa;)
  22. [quote name='Wola']oczywiście ogłoszę jak tylko znajdę chwilkę ;)[/quote] Oj dzięki Ci bardzo wielce;)
  23. Chyba nie, miałam nadzieję, że ktoś z Warszawy zadzwoni
×
×
  • Create New...