-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']dziewczyny ja moge wziac ja na juz za tydzien moge nie miec miejsca, jednego szczeniaka mam, drugiego dzis wydaje i to on "robi miejsce" nie moge trzymac tydzien miejsca, myslalam, ze tu dom na cito jest potrzebny[/quote] Zaraz będę wiedziała czy uda się załatwić transport dzisiaj. Ja pociągiem malucha nie dam rady zawieźć, bo jestem w pracy, a jutro moja córka ma rocznicę komunii. Nie mogę jej zostawić niestety:shake: -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ufnie to patrzy od niedawna, wcześniej nie reagował na nic. Kulka nieszczęścia, ewentualnie biegał w kółko z pogryzionym, zakrwawionym ogonkiem:shake: -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ciotki bardzo Wam dziękuję, czyli szukamy transportu. Mam prośbę skoro są dwa domki tymczasowe, to może wyciągnąć też drugą dziewczynkę - czarną, ona też mikro wygląda:shake: Z transportem może być gorzej, ja nie mam prawa jazdy. Za tydz. w Tomaszowie będzie GrubbaRybba i malce mogłaby zabrać do Warszawy, o ile nie będzie za późno. Zaraz na wątku tomaszowskim ogólnym napiszę prośbę, może jakaś dobra dusza zajrzy -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Do GameBoy już napisalam -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Jak duża(chodzi o wzrost)jest teraz sunia? Czy byłby możliwy transport małej na śląsk jeżeli dt się znajdzie?[/quote] Sunia jest malutka i bardzo drobna. Nawet do połowy łydki nie sięga. Transportu będziemy szukać w razie czego. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='maggie1971']Biedne maleństwo, napisałam do znajomych , moze uda się cos znaleźć dla malutkiej[/quote] Dziękujemy bardzo -
Już w swoim domku! Luna - dostała szanse na życie.
ocelot replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='aquaija']Ojej, nie zabrzmialo to zbyt optymistycznie, ale nie tracmy ducha:) W razie czego Ola (moja córa), powiedziała, że po nia pojedzie.[/quote] Czyli musi być dobrze;) -
To i o fotki po wyczesaniu poprosimy;)
-
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prosimy pięknie, Ruda od bullków już o nim wie. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Już zaraz piszę -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Po dzisiejszej wizycie w schronisku miałam dosyć... Nawet jak jakaś bieda idzie do domu, to przybywają nowe, kwarantanna cała znowu pełna. I jeszcze takie przypadki. Czasami mam dość, obiecuję sobie, że nie pójdę więcej, albo rzadziej, ale wtedy co? Zostana bez pomocy. -
Nie wiem, nie mam pojęcia. Złamanie jest stare, wet liczył, że samo się zrośnie, ale łapa mu zwisa w nadgarstku, w ogóle na nia nie staje. Jego trzeba wyciągnąć, zrobić prześwietlenie i dalej działać. A w schronisku nie daja mu szans, żeby to był choć stary pies, choć to też boli, ale dzieciak ma ok roku...
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co robić, za kilka dni znowu może być za późno -
RUDOLF -> jak mix Amstafa z Dogiem Niemieckim. MA DOM!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Kurcze dzisiaj mi się na oczy chyba rzuciło, nie wiem do końca czy Rudolfowi zrobiłam zdjęcia czy innemu psiakowi -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
ocelot replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Ode mnie w koncu poszlo 70zl wiéc brakuje 10.[/quote] Jak Karlika do wtorku nie wyśle, to ja wyślę. Niestety we wtorek, bo wtedy mam wypłatę;) -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kara.']Bianka ma chyba chore szczeniaczki z Zamościa:-([/quote] Tak ma, bo już odpisała, trzymamy kciuki za maluszki -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
70 zł. jeśli Wiosna policzy, jak za małego psa;)